4447847
 
  |  
Bizi Takip Edin :
|   

Balayı Maldivler

Türk Havayolları Direk Seferi ile! Mercanlarla Dans Maldivler (5): Her gün hareketli

5 Gece / 6 Gün

: 1517,00 € - 4344,69 TL 'den başlayan fiyatlar

Misafir Yorumları ( 1 )

İSTANBUL – MALDIVES

Türk Havayolları’nın TK 730 sefer sayılı uçuşu ile saat 01:10’da Maldivler’e hareket ediyoruz. Gecemiz uçakta geçiyor. Yaklaşık 8 saat sürecek yolculuğumuzun ardından, yerel saat ile 10:50’de Maldivler’e varıyoruz. Gümrük işlemlerimizin tamamlanmasından sonra konaklayacağımız adaya, otel tercihinize göre sürat motoru yada küçük uçakla transferimiz yapılıyor. Odalarımıza girişimizden sonra günümüz deniz, güneş ve su sporlarından yararlanmanız için serbest.

MALDIVES

Kahvaltı sonrası günümüz deniz, güneş ve su sporlarından yararlanmak üzere serbest. Dilerseniz, oteliniz tarafından extra olarak düzenlenecek gece balıkçılığı gezisine katılabilirsiniz. Gezimizde, gün batımından hemen önce teknelerle denize açılarak özel hazırlanan oltalarla balık tutma zevkini yaşayabilirsiniz.

MALDIVES

Kahvaltı sonrası günümüz deniz, güneş ve su sporlarından yararlanmak üzere serbest. Dileyenler oteliniz tarafından sabah erken extra olarak düzenlenecek olan Yunusları İzle turuna katılabilirsiniz. Her sabah 05:30–07:30 arasında düzenlenen gezide, sürüler halinde yüzen yunusların harika görüntülerini izleyebilirsiniz.

MALDIVES

Kahvaltı sonrası günümüz deniz, güneş ve su sporlarından yararlanmak üzere serbest. Dilerseniz, oteliniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Mercan Resiflerini Keşif Gezisine katılabilirsiniz. Maldive Adalarının en önemli özelliklerinden biride, mercan kayalıklarının yarattığı olağanüstü sualtı güzellikleridir. Resifleri keşfetmek için sabah 09.30 – 12.00 arasındaki bu geziye katılmanızı öneririz.

MALDIVES

Kahvaltı sonrası gününüz deniz, güneş ve su sporlarından yararlanmanız için serbest.

MALDIVES - ISTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından günümüz deniz, güneş ve su sporlarından yararlanmak üzere serbest . Akşam saatlerinde havalimanına transferimiz yapılıyor. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından 23:40’da Türk Havayolları’nın TK 731 sayılı uçağı ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 05:45’de Atatürk Havalimanı’na hoşgeldiniz.BİR BAŞKA VIP SEYAHATİNDE BULUŞMAK ÜZERE…

Gönder
Balayı Bali
1197€ - 3428 TL
Her gün hareketli
5 Gece / 7 Gün
Balayı Bora Bora
3827€ - 10961 TL
Her gün hareketli
6 Gece / 9 Gün
Balayı Koh Samui
1117€ - 3199 TL
Her gün hareketli
5 Gece / 7 Gün
Balayı Krabi
1307€ - 3743 TL
Her gün hareketli
5 Gece / 7 Gün

vip.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Vip Turizm'e aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Keyifli bir tatil için yurtiçi ve yurtdışı turların yanı sıra otel seçenekleride yer almaktadır.

Hakkımızda | Satış Noktalarımız | Vize | Kütahya Sözleşmesi | Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | Misafir İlişkileri | Şikayet Formu | İletişim