• Anasayfa
  • 5*REGAL PRINCESS İLE BALTIK BAŞKENTLERİ 2019

5*REGAL PRINCESS İLE BALTIK BAŞKENTLERİ 2019

1.699 € ’dan başlayan fiyatlarla

  • 11 gece, 12 gün
  • Gidiş: 10.05.2019
  • Pegasus HY
  • Tam Pansiyon
  • Dönüş: 21.05.2019
  • Vize Gerekiyor
  • İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul-Kopenhag
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Pegasus Havayolları kontuarı önünde saat 07:30’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından PC 1071 no’lu sefer ile 09:30’da Kopenhag’a uçuş. Yerel saat ile 11:55’de varış. Bizi bekleyen özel aracımız ile limana transfer. Gemiye check in işlemleri ve kabinlerimize yerleşme. Gemimiz bu akşam 18:00’de demir alarak sırasıyla aşağıdaki rotayı gerçekleştirecek...

2. Gün Denizde Seyir
Denizde Seyir

3. Gün Stockholm (Nynashamn), İsveç*
sabah 07.00 ile 19.00 arası

4. Gün Helsinki, Finlandiya
saat 10.00 ile 18.00 arası

5. Gün St. Petersburg, Rusya
saat 06.30 yanaşacak. Geceleme burada .

6. Gün St. Petersburg, Rusya
saat 18.00 de gemimiz hareket edecek

7. Gün Tallinn, Estonya
saat 08.00 ile 17.00 arası

8. Gün Denizde Seyir
Denizde Seyir

9. Gün Warnemünde (Berlin), Almanya
saat 07 .00 ile 21.00 arası

10. Gün Denizde Seyir
Denizdeyiz

11. Gün Oslo, Norveç
Sabah 07.00 ile 14.00 arası

12. Gün Kopenhag -İstanbul
Sabah gemide alacağımız kahvaltının ardından çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Limanda bizi bekleyen aracımız ile Kopenhag Havalimanına transfer. Dileyenler rehberlerinin düzenleyeceği ekstra Kopenhag şehir turuna katılabilirler. Check in ve pasaport işlemlerimizin ardından PC 1072 no’lu sefer ile saat 12:35’de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına uçuş. Saat 16:50’de varış ve turumuzun sonu...

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

• Pegasus Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı - Kopenhag arası gidiş dönüş uçuşlar
• 5* Regal Princess gemisinde 11 gece 12 gün tam pansiyon konaklama
• Havalimanı- Liman arası transferler
• Gemide gün içerisindeki animasyon, aktiviteler ve gece düzenlenen şovlar
• Gün boyu ikramlar, gece yarısı büfesi
• 24 saat oda servisi
• Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası
• Grubun 20 kişi ve üzeri olması durumunda Türkçe Rehberlik hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

• Liman & Havalimanı vergileri (kişi başı 550 €)
• Gemi personel servis ücreti (gecelik pp 13,5 USD)
• Geminin ya da rehberin yapacağı ekstra turlar
• Kuru temizleme, içecekler, alışveriş gibi şahsi harcamalar
• Yurtdışı çıkış harcı
• Vize ücretleri (Schengen& Rusya)
(Rusya vizesi ekstra tura katılınması durumunda tarafımızca alınacaktır.)

DİĞER ÇIKIŞ TARİHLERİ

21 MAYIS 2019


İç Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat 1199 €
Balkonlu Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat 1549 €
Liman & Havalimanı Vergileri Kişi Başı + 550 €

Notlar

*Programda belirtilen saatler Türk Havayolları ve Princess Cruise şirketlerinden alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten VIP Turizm sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü VIP Turizm programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.
*Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.
*Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir ve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en az bir adet takım elbise, bayanların da en az 1 adet gece elbisesi bulundurmak zorundadırlar.
*Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır. Ancak arzu edenler yemeklerini geminin başka restoranlarında da alma hakkına sahiptirler.
*Özellikle gemi seyahatiniz esnasında sizlere başkalarının telefon ile ulaşması son derece zordur. Geminin uydu sistemi ile görüşmeler sağlanabilir ancak dakikası yaklaşık 20 USD civarındadır.(taxlar dahil).
*Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız harcamalar içindir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için)gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan manyetik kartlar ile yapabileceksiniz. Gemide alışveriş ve casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz.
*Gemiye içki sokmak kesinlikle yasaktır.
*Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından önemlidir.
*Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Onun için gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.
*Geminin uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Dakikası yaklaşık 2 USD civarındadır.
*Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da VIP Turizm sorumlu olmayacaktır.
*Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir.
*Vize alımları için en az 15 iş günlük bir süreye ihtiyaç vardır. Lütfen programa katılımınızı buna göre ayarlayınız.
*Dünyada ki kredi krizi ve petrol üretimindeki azalmadan ötürü değişken petrol fiyatları vergilerde artışa neden olmaktadır.Tüm uluslar arası uçuş yapan IATA statüsündeki havayolları ve gemi şirketleri tarafından bu zamlar fuel surcharge adı altında belirtilir.. Günden güne değişen petrol varil fiyatları maalesef siz sayın yolcularımıza zamlı olarak yansıtılmaktadır. Havalimanı vergisi adı altında sizlerden tahsil edilen fuel surcharge adı altındaki fark tamamen havayollarına ödenen net rakamlardan ibarettir. Bu konuda VIP Turizm un herhangi bir kazancı söz konusu değildir. Gemi şirketinin ve Havayolunun biletine gelecek vergi, sigorta vb artışlar aynı oranda misafirlerimize yansıtılacaktır.

Bu tur için Seyahat Ayrıcalıkları girilmemiştir.

Bu tur için uyarı ve not girilmemiştir.

Otel Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
İÇ KABİN 10.05.2019 21.05.2019 0 € 1.699 € 0 € 0 € 0 €
BALKONLU KABİN 10.05.2019 21.05.2019 0 € 1.999 € 0 € 0 € 0 €
dd