• Anasayfa
  • 6* DLX Nehir Gemisi Crystal Debussy ile Ren Nehrinde Yılbaşı 27 Aralık

6* DLX Nehir Gemisi Crystal Debussy ile Ren Nehrinde Yılbaşı 27 Aralık

3.199 € ’dan başlayan fiyatlarla

  • 7 gece, 8 gün
  • Gidiş: 27.12.2018
  • Vize Bilgileri
  • Türk Hava Yolları
  • Tam Pansiyon
  • Dönüş: 03.01.2019
  • Vize Gerekiyor
  • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1.GÜN İSTANBUL, TÜRKİYE / BASEL, İSVİÇRE
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 13.00’de buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK 1925 no’lu sefer ile 15.40’da Basel’e uçuş gerçekleşiyor. Yerel saat ile 16.50’de varış. Ardından bizi bekleyen aracımız ile gemimize transfer. Gemimiz bu akşam saat 20.00’de Basel limanından demir alacaktır.

2.GÜN (Strasbourg) KEHL, ALMANYA
Gemimiz saat 09.00'da Kehl limanına yanaşacaktır. Geminin düzenlediği katılabileceğiniz Kehl turları; “Strasburg Foie Gras ve Şarap Tadımı Turu” veya “Strasburg Panoramik Turu ve Kanal Turu” veya “Strasburg Katedralinde Org Resitali” dur. Gemimiz saat 22.00'de limandan ayrılacaktır.

3.GÜN KARLSRUHE / MANNHEIM / RUDESHEIM, ALMANYA
Gemimiz saat 07.00 ve 10.00 saatleri arasında Karlsruhe'a yanaşacaktır. Geminin düzenlediği katılabileceğiniz Karlsruhe turları; “Heidelberg Kalesi ve Şehir Yürüyüş Turlarıdır”. Gemimiz Tuna nehrinde kısa bir seyirin ardından saat 14.00’de Mannheim limanına varacaktır. . Geminin düzenlediği katılabileceğiniz Mannheim turu; “Mannheim Barok Sarayı Turu”dur. Gemimiz saat 18.00’de Mannheim limanından ayrılacak ve geceyi geçireceği Rüdesheim limanına saat 21.30’da yanaşacaktır. Geceleme gemide4.GÜN RUDESHEIM / KOBLENZ, ALMANYA
Bugün için geminin düzenlediği katılabileceğiniz Rüdesheim turları; “Noel Pazarları ile Rüdesheim Yürüyüş ve Teleferik Turu” veya “Mekanik Müzik Müzesi ve Minyatür Tren Turu” veya “Şarap tadımı ve Eberbach Manastırında Müzik Resitali” programlarıdır. Saat 15.00’de Rüdesheim’dan ayrılacak olan gemimiz, Ren Nehrinde güzel bir seyrin ardından saat 19.00’da Koblenz’e yanaşacaktır. Koblenz’de bu akşam katılabileceğiniz “Crystal Özel Programı: Kaiseraal Sarayında La Finesse String Quartet tarafından verilecek olan bir müzik performansı” bulunmaktadır.Geceleme gemide.

5.GÜN KÖLN, ALMANYA
Gemimiz saat 14.00’de Koblenz’den ayrılacak ve saat 20.00’de geceyi geçireceği Köln'e yanaşacaktır. Bu akşam gemimizde “Yılbaşına Özel Programlar ve Gala Yemeği” düzenlenecektir.

6.GÜN KÖLN, ALMANYA
Gemimiz saat 15.00’de limandan ayrılacak ve gece boyunca Ren nehrinde seyir halinde olacaktır.

7.GÜN AMSTERDAM, HOLLANDA
Gemimiz saat 09.00'da Amsterdam'a yanaşacaktır. Bugün katılabileceğiniz Amsterdam turları “Küçük Amsterdam” olarak bilinen Kuzey Hollanda’nın ikinci büyük şehri olan “Haarlem Turu” veya “Zaanse Schans Köyü Turu”dur. Gemimiz saat 14.00'de liman ayrılacaktır. Geceleme gemide.8.GÜN AMSTERDAM, HOLLANDA / İSTANBUL, TÜRKİYE
Bu sabah gemide alacağımız kahvaltının ardından gemiden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Bizi bekleyen aracımız ile Amsterdam Havalimanına transfer. Burada yapacağımız check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK 1962 no’lu sefer ile saat 13.35’de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına uçuş ve Türkiye saati ile 19.00’da İstanbul'a varış. Turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Hizmetler

•6* Deluxe Crystal Debussy gemisinde belirtilen suit kabin tipinde 7 Gece 8 Gün Tam Pansiyon konaklama
•THY ile İstanbul Atatürk – Basel / Amsterdam – İstanbul Sabiha Gökçen arası uçuşlar
•Geminin organize ettiği havalimanı – liman arası transferler
•Kişisel kulaklık ve local rehber eşliğinde programda belirtilen turlar
•Butler Servis
•Değerli şarap ve şampanyaların da dahil olduğu tüm içecekler
•Yoga ve fitness dersleri
•Kuru temizleme
•Gemide sunulan ücretsiz wireless internet bağlantısı
•Personel bahşişleri (gecelik kişi başı 15 €)
•Ücretsiz bisiklet kiralama
•Odalarda multimedia hizmeti (TV’den DVD, müzik ve internet)
•Seyahat Sağlık Sigortası (70 yaş ve üzeri surprim uygulanır)
•Grup 20 kişi olduğu taktirde Türkçe Rehberlik hizmeti.
•Liman ve havalimanı vergileri (kişi başı 300 €)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

•Belirtilenlerin dışındaki şahsi harcamalar
•Geminin veya rehberin ekstra olarak düzenleyeceği turlar


Bu tur için Seyahat Ayrıcalıkları girilmemiştir.

Notlar

*Programda belirtilen saatler Lüftner Cruises ve Türk Havayolları‘dan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten VIP Turizm sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü VIP Turizm programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.
*Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir.
*Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması
gibi force major durumlarından VIP Turizm sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan VIP Turizm sorumlu olmayacaktır.
*Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.
*Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir.
*Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar ilerleyen günlerde geri verilecektir.
*Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir.
*Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan VIP Turizm sorumlu olmayacaktır.

Yeşil, Gri ve Diplomatik Pasaportlu Misafirlermizin Dikkatine
•Ülkemizde OHAL‘ den kaynaklı olarak, Yeşil, Gri ve Diplomatik pasaportlu misafirlerin, TSK, Emniyet ve Yargı Mensuplarının yurt dışına çıkabilmeleri için çalıştıkları kurumlardan gerekli evrakları temin etmesi gerekmektedir. Yeşil, Gri ve Diplomatik Pasaportlu Misafirlermizin Yurt dışına çıkışlarında bahsi geçen kurum yazılarını ibraz ederek çıkışlarına onay verilmektedir. Bu konuda acentemizin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Otel Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
S5 Petite Suit Kabin Kişi Başı 27.12.2018 03.01.2019 0 € 3.199 € 0 € 0 € 0 €
S4 Petite Suit Kabin Kişi Başı 27.12.2018 03.01.2019 0 € 3.299 € 0 € 0 € 0 €
S3 Deluxe Suit Kabin Kişi Başı 27.12.2018 03.01.2019 0 € 3.799 € 0 € 0 € 0 €