• Anasayfa
 • Amadeus Silver ile Ren Nehri ve 6 Ülke

Amadeus Silver ile Ren Nehri ve 6 Ülke

1.599 € ’dan başlayan fiyatlarla

 • 10 gece, 11 gün
 • Gidiş: 18.06.2017
 • Vize Bilgileri
 • Türk Hava Yolları
 • Tam Pansiyon
 • Dönüş: 28.06.2017
 • Vize Gerekiyor
 • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1.GÜN İSTANBUL,TÜRKİYE / ZÜRİH,İSVİÇRE
Atatürk havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde buluşma. Pasaport ve biniş işlemlerinden sonra Türk havayollarının TK1907 sayılı sefer ile saat 07:05’de Zürih’e hareket. Saat 09:05’de varışın ardından arzu eden misafirlerimiz için ekstra Zürih & Luzern turu. Bu turumuzda Zürih Gölü, Grossmunster Katedrali, Saat Kulesi, eski lonca evleri, eski gar ile ünlü alışveriş merkezi Bahnhofstrasse caddesi görülecek yerler arasındadır daha sonra Orta İsviçre’de yer alan ve İsviçre’nin gizli başkenti diye adlandırılan Luzern’i gezceksiniz. Ulusal kahraman Wilhelm Tellin vatanı olan bu şehir göl kenarında yer alan eski bir balıkçı şehridir. Su kulesi, üstü kapalı köprü, en güzel barok yapılardan biri olan Cizvit kilisesi ve Gotik tarzdaki Fransisken kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

2.GÜN ZÜRİH(Konstanz-Bregenz-Liechtenstein), İSVİÇRE
Otelde alınan sabah kahvaltısından sonra arzu eden misafirler için ekstra Konstanz & Bregenz & Liechtenstein turu. Konstanz, Konstanz Gölü kıyısında bulunan 80bin nüfuslu bir şehir. Şehrin tarihi Romalılara kadar uzanıyor. Limanın girişinde gelenleri güzel Imperia heykeli karşılıyor. Sahil ise dükkanlar, kafeler ve barlarla dolu.Bregenz, Konstanz Gölü’nün doğu kıyısında Avusturya’nın en batısında Ren vadisi ile Alman Alpleri’nin eteklerine uzanan yolların kesişme noktasında bulunan bir Avusturya şehridir. 1662 yılında yapılmış Avrupa’daki en büyük barok kubbeye sahip St.Martin kulesi Bregenz’in sembolü kabul ediliyor.Liechtenstein 160km2 yüzölçümü ile Avrupa’nın en küçük ülkelerinden biridir. Hanedanlığın olduğu ancak demokrasi ile yönetilen bu küçük ülke sevimli bir dağ ülkesidir. Tur bitiminde Zürih’de otelimize transfer. Geceleme otelde.
3.GÜN ZÜRİH / BASEL, İSVİÇRE
Otelde alınan sabah kahvaltısından sonra otobüsle Basel’e hareket. Yol üzerinde tüm katılımın sağlanması durumunda ekstra Baden & Basel turu. Baden, Avusturya'nın Aşağı Avusturya Eyaleti'nde kaplıcalı kasaba ve ilçe merkezidir. Baden şehri, 19. yüzyıldan beri Operet merkezi olarak bilinir. Basel ise nüfus bakımından İsviçre’nin 3. büyük; Almanya, Fransa ve İsviçre üçgeninde yer alan bir sınır şehridir. Ülkenin en büyük liman kenti olan Basel’in ortasından Ren Nehri geçiyor. Nehir, şehri Küçük Basel ve Büyük Basel olmak üzere ikiye ayırıyor. Büyük Basel şehrin tarihi kısmını daha çok yaşayacağınız eski bir yerleşim. Küçük Basel ise şehrin modern yüzünü temsil ediyor. Ren nehri üzerinde bu iki yerleşim bölgesini birbirine bağlayan köprüler var. Şehir ayrıca uluslararası üne sahip müzeleri, mimarisi, festivalleri ve ticari fuarları ile ünlü!Tur sonrası gemiye transfer. Gemide hoş geldiniz kokteyli ile karşılanma ve kabinlere yerleşme. Saat 17:00’de geminin hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide.


4.GÜN KEHL / STRASBOURG ,FRANSA
Gemide alınan sabah kahvaltısından sonra saat 09:00da Kehl’e varışta arzu eden yolcular için ekstra Colmar ve Riquewihr turu. Colmar, Fransa'nın doğusunda Alsace - Lorraine bölgesinde yer alıyor. Ren nehrinin ise batı yakasında bulunuyor. Kasaba Alsas Şarap Yolu boyunca yer alır ve "Alsas şarap başkenti" (capitale des vins d'Alsace) olarak anılır. Colmar, çok iyi korunmuş eski şehir olmakla beraber, aralarında Isenheim Altarpiece ile Unterlinden Müzesi, birçok mimari yerler ve müzeleri ile ünlüdür. Riquewihr ise Colmar’a sadece 11 km uzaklıkta mimari tarihi ve Riesling şarapları ile ünlü Fransa’nın en güzel yerlerinden biridir. Tur sonrasında gemiye dönüş. Gemide öğle yemeğinden sonra arzu eden yolcular için ekstra Strasbourg şehir turu ve serbest zaman. Strasbourg Fransa'nın nüfus bakımından yedinci en kalabalık kentidir. Şehir, 1988'de UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesi'ne dahil edilmiştir. Kent 1949 yılından bu yana AB görüşmelerine ev sahipliği yapmaktadır ve Avrupa Konseyi, Avrupa Parlamentosu ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi burada bulunmaktadır. Bu sebeple Avrupa Birliği'nin Brüksel'den sonraki 2. önemli kentidir. Tur sonrasında gemiye transfer. Akşam yemeği ve geceleme gemide. Saat 23:00’de geminin hareketi.


5.GÜN SPEYER / MANNHEIM, ALMANYA
Saat 07:00de Speyer’e varış. Gemide sabah kahvaltısından sonra yürüyerek Speyer şehir turu. Saat 12:00de geminin hareketi. Gemide öğle yemeği. Saat 14:00de Manheim’a varış. Arzu eden yolcular için ekstra Heidelberg turu. Heidelberg, Güneybatı Almanya'da yer alan bir şehirdir. 1386'da kurulup Almanya'nın en eski üniversitesi olma vasfını taşıyan Heidelberg Üniversitesi bu şehirdedir. Şehri ikiye bölen Neckar nehri ve Heidelberg sarayı ile birlikte tablo güzelliğinde olan kent aynı zamanda Almanya'nın en romantik kenti (Wege der Romantik) diye de anılmaktadır. Tur sonrası gemiye dönüş. Gemide akşam yemeği ve geceleme. Saat 01:00’de geminin hareketi.

6.GÜN MAINZ / RUDESHEIM, ALMANYA
Saat 07:00’de Rudesheim’a varış. Gemide kahvaltıdan sonra arzu edenler ekstra üzüm bağları ziyareti ve ekstra Siegfried mekanik Müzik Müzesini turuna katılabilirler. Müzik müzesine giderken yol üzerinde meşhur riesling şaraplarının yapıldığı üzüm bağlarını görüyoruz. 1780 ile 1930 yıllarında üretilmiş olan enstrümanların sergilendiği müzik müzesinde ise interaktif olarak müzik aletleri dinleyebiliyoruz. Üstelik çoklu enstrümanların tek müzik kutusunda yarattığı müziğin büyülü tınısını duyunca dans etmeden duramayacaksınız. Tur sonrasında gemiye dönüş.Saat 12:00’de geminin hareketi. Gemide öğle yemeğinden sonra Ren Nehrinin en güzel bölgesi olan ve Romantik Ren olarak adlandırılan bölgeden geçecek ve Lorelei Kayalıklarını, Şatoları çevreleyen göz alabildiğine verimli yemyeşil üzüm bağlarını seyrederek saat 15:30’da Koblenz’e varacağız. Ardından yürüyerek Koblenz şehir turu. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

7.GÜN KOBLENZ / COCHEM , ALMANYA
Saat 06:00’da Koblenz’den geminin hareketi. Gemide sabah kahvaltısı. Gemimiz seyir halinde. Öğle yemeğinden sonra saat 13:30’da Cochem’e varış ve arzu eden yolcular için ekstra Eltz Kalesi turu. Cochem ren nehri kıyısında alışveriş yapabileceğiniz hediyelik eşyaları, yemyeşil doğası, Cochem kalesi manzarası ile görmeye değer küçük bir Alman kasabasıdır.Eltz Kalesi, Almanya'nın Koblenz ve Trier şehirleri arasından geçen Moselle Nehri üzerindeki tepelerde bulunan bir Orta Çağ kalesidir. Kale içinde 12. yüzyılda burada yaşayan Eltz ailesinin bugüne kadar korunarak gelmiş olan günlük eşyalar ve mücevher koleksiyonu sergilenirken içeride sizi gezdiren görevliyi dinlerken kalenin duvarlarından çıkan bir aile üyesinin sizi gezdirdiği hissine kapılacaksınız. Tur sonrasında gemiye transfer.Saat 18:00’de geminin hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide.


8.GÜN KÖLN,ALMANYA
Saat 07:00da Köln’e varış. Gemide sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcular için ekstra Köln ve Bonn turu. Köln, Almanya'nın dördüncü, Kuzey Ren-Vestfalya Eyaleti´nin en büyük şehridir. Köln, eyaletin en önemli ulaşım, kültür, bilim, sanat, ticaret ve eğlence merkezidir. Kentin en ünlü yapısı, inşaatı tam 632 (1248-1880) yılda tamamlanmış gotik tarzdaki çift kuleli Köln Katedrali (Kölner Dom)'dir ve 7 bin m² alanda, 157 metreyi bulan yüksekliği ile UNESCO Kültür Mirası listesinde yer alır.Bonn ise Ren vadisinin en elverişli bölgesinde kurulmuş 2000 yıllık geçmişi olan Almanya’nın en eski yerleşim alanlarındandır. Tur sonrasında gemiye dönüş. Akşam yemeği ve geceleme gemide.9.GÜN HOORN / AMSTERDAM ,HOLLANDA
Gemide sabah kahvaltısı. Saat 13:00’da Hoorn’a varışta arzu eden yolcularımız ekstra Volendam ve Zaanse Schaan & Amsterdam turuna katılabilirler. Amsterdam’a 25 dakika uzaklıktaki Volendam bir sahil kasabası. Görenleri hayran bırakan evleri ve doğası ile kasabanın marinası ve çevresinde keyifli bir tur yapıyoruz. Ardından Zaanse Schans ‘a geçiyor Hollanda’nın meşhur yeldeğirmenlerini yakından görüyoruz. Bu turda Hollanda’nın meşhur yeldeğirmenlerinin büyülü ambiansını fotoğraflayacak meşhur tahta terlik ve ayakkabıların yapım atölyesinde bu ayakkabıların yapımlarına tanıklık edeceksiniz. Amsterdam gezimizde Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında gemimize transfer. Saat 13:30’da gemi Hoorn’dan hareket ediyor. Gemide öğle yemeği. Saat 17:30’da Amsterdam’a varış. Gemide akşam yemeği. Arzu eden yolcular için Amsterdam’da ekstra Kanal ve Red light turu. Üzeri cam kaplı teknelerle Amsterdam’ın simgesi haline gelmiş kanalları arasında keyifli bir gezi sizi bekliyor ve red light adı ile bilinen meşhur sokağını da gezerek Amsterdam’da keyifli bir gece turunu tamamlıyoruz. Geceleme gemide.


10.GÜN AMSTERDAM, HOLLANDA
Gemide sabah kahvaltıdan sonra saat 09:00’da gemiden ayrılış ve serbest zaman veya arzu eden yolcular için ekstra Rotterdam & Den Haag & Delft turu. Rotterdam Hollanda’nın Amsterdam’dan sonra nüfus olarak 2. büyük şehirdir, Avrupa'nın en büyük limanını bünyesinde barındırır. II. Dünya Savaşı sırasında, Rotterdam, Alman Hava Kuvvetleri tarafından neredeyse tamamen yok edilmiştir. Lahey (Hollandaca: Den Haag), Hollanda'da Güney Hollanda eyaletinde Hollanda Krallığı devletinin efektif başkenti olan ve içinde bulundugu eyaletin merkezi olan şehirdir. Lahey Hollanda Krallığı hükümetinin, bakanlıklarının, parlamentosunun, Hollanda Yüksek Mahkemesi'nin ve Hollanda Devlet Konseyi'nin bulunduğu şehirdir. Hollanda Kralı Willem-Alexander'ın oturduğu saray "Huis ten Bosch" ve çalışma yeri "Noordeinde Sarayı" Lahey'de bulunmaktadir. Delft, güney Hollanda’da kanalları, eski yapıları, mavi renkli porselenleriyle ünlü tipik bir Hollanda şehridir. Şehir sokaklarının çoğunluğu kanal kenarlarında olup; kanalın iki tarafındaki sokaklar birbiriyle kanal köprüleriyle bağlıdır. Şehrin bu kanal Şehri olma Özelligi Delft'i Çok turist Çeken bir Şehir yapmaktadır.Tur bitimnde otobüsle Brüksel’e hareket. Varışta otelimize transfer ve geceleme otelimizde.11.GÜN BRÜKSEL, BELÇİKA
Otelde sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcular için ekstra Brüksel & Brugge turu. Belçika’nın başkenti Brüksel’de gece gündüz hareketli kent meydanı Grand Palace, meydanda yer alan Hotel de villige, Manneken Pis heykeli, Atomium, Mini Europe, St. Michael ve St. Gudula Katedrali, Belçika kraliyet sarayı ve Brüksel’in en önemli parklarından olan Cinquantenaire Parkı bu turda görülecek yerler arasındadır. Batı Avrupa’nın savaşlardan en iyi korunmuş kenti olan Brugge, Orta Çağ'dan kalma mimarisi; su kanalları, dar sokakları, değişik çikolataları, Belçika birası, köprüleri, tarihi yapıları ve meydanları ile size bekliyor olacak. Kendinizi Orta Çağ’da hissedeceğiniz bu kent, Belçika’nın en çok ziyaret edilen şehri unvanını elinde bulunduruyor.Tur bitiminde saat 16:00’da havaalanına transfer. Türk havayollarının TK1940 sayılı seferi ile saat 19:30’da İstanbul’a hareket. Saat 23:55’de varış ve gezimizin sonu .Fiyata Dahil Hizmetler

*Türk Havayolları ile İstanbul-Zürih/Brüksel-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
*Liman vergileri (350 Euro)
*Gemide 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama
*Zürihde 4* otelde 2 gece oda kahvaltı konaklama
*Brükselde 4* otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama
*Speyer yürüyüş turu
*Koblenz yürüyüş turu
*Cochem yürüyüş turu
*Tüm transferler
*Türkçe rehberlik hizmeti
*Türsab mecburi mesuliyet sigortas

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*Ekstra turlar
*Bahşişler (Kişibaşı 60 Euro olup gemide toplanacaktır)
*Şahsi harcamalar
*Vize ( Schengen vize gerekli olup yeşil pasaportlara vize gerekmemektedir)
*Gemide tüm alkollü ve alkolsüz içecekler
*Seyahat Sigortası
*Yurt dışı çıkış harcı

Notlar

*Vize için en az 6 ay geçerli hiçbir şekilde zedelenmemiş pasaport ve gerekli evrakları acentenizden öğrenebilirsiniz.
*Pasaportun en az 2 vize sayfası boş olmalıdır.
*Grubumuz sayı bakımında küçük olduğu zaman Ekstra Turlar geminin diğer müşterileri ile otobüsümüzü paylaşıyoruz.
*Vize işlemleri için pasaportunuz tur başlangıç tarihinden 30 günü öncesi ofisimize ulaşmalıdır.
*Uçak bileti pasaporttaki isme göre düzenlenir. Yanlış veya eksik isim ve soy isim beyanından sorumluluk tamamen müşteriye aittir.
*Uçuşlarımız Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferleri ile ekonomik sınıfta yapılmaktadır.
*Kişi başı bagaj ağırlığı en fazla 20 kg.
*Gemideki programların saatleri değişebilir.
*Nehir trafiğine göre gemi varış ve kalkışları değişebilir.
*Kesin rezervasyon tam ödeme ile yapılabilir. Programda belirtilen saatler Türk Havayolları ve Cruise firmasından alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü acentemiz programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir. İçerik aynı kalmak koşuluyla tur programında değişiklik olabilir.
*Ekstra Turlarda alınacak tüm içecekler gezi ücretine dâhil değildir.
*Gezimiz için geçerli tüm yasal hükümler ve sorumluluklar Yolcu Satış Sözleşmemizde belirtilmiştir.
*Gezimize kayıt yaptırmış olan yolcularımız sözleşme hükümlerini kabul etmiş sayılırlar.
*Sigara sadece güneşleme güvertesindeki belirli bir alanda içilir, gemide diğer mekanlarda sigara içmek kesinlikle yasaktır!!!
*Navigasyon güvenliğinden dolayı kaptan ve mürettebatı gezi güzergahını değiştirmeye tek başına karar verebilir
*Organize edeceğimiz turlar özel araçla, Türkçe rehber ve bazı yerlerde lokal rehber eşliğinde Türkçe anlatımlıdır.
*Ekstra turların bedeli turun ilk gününde sadece Euro üzerinden nakit olarak tahsil edilir. Kredi kartı ile ödenemez ve ücret iadesi ancak hastalık durumunda yapılır.
*Turlarımızda belirtilen yerler dışındaki giriş ücretleri yolculara aittir.
*Araçların giremeyeceği yerlerde turlarımızın bir bölümü yürüyerek yapılacağından, rahat ayakkabı bulundurmanızı tavsiye ederiz.
*Turlarımızın içeriği ve verilen servisler aynı kalmak kaydı ile gezi yöneticilerimiz tarafından teknik sebeplerle sıralamalarında değişiklik yapılabilir. Zamanlamalarda rehberin kararları uygulanır. *Olağandışı sebeplerle acente veya rehber gezileri farklı bölgelere yapma, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.
*Ekstra tur otobüslerinden tura katılanlar dışındaki yolcular hiçbir şekilde faydalanamaz.
Otel Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
C4 16m2 Pencere açılmaz arkada 18.06.2017 28.06.2017 0 € 1.599 € 0 € 0 € 0 €
C1 16m2 Pencere açılmaz 18.06.2017 28.06.2017 0 € 1.799 € 0 € 0 € 0 €
B4 16m2 French Balkon arkada 18.06.2017 28.06.2017 0 € 1.849 € 0 € 0 € 0 €
B1 16m2 French Balkon 18.06.2017 28.06.2017 0 € 1.899 € 0 € 0 € 0 €
A1 16m2 French Balkon 18.06.2017 28.06.2017 0 € 1.999 € 0 € 0 € 0 €
Suit 24m2 Balkonlu 18.06.2017 28.06.2017 0 € 2.399 € 0 € 0 € 0 €

İletişim

 •   Cumhuriyet Caddesi, No:173 Adlıhan Kat:5
  34373 / Harbiye - İstanbul

 •   0(212) 368 48 00

 •   vip@vip.com.tr

İndirim ve Kampanyaları E-posta Adresinizi Bizimle Paylaşarak İlk Siz Öğrenin!

© Copyright 2017 vip.com.tr - Tüm Hakları Saklıdır.