Amsterdam Balayı

887 $ ’dan başlayan fiyatlarla

  • Oda Kahvaltı
  • Vize Gerekiyor
  • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul - Amsterdam
Atatürk Hava Limanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Vip kontuarı önünde buluşma. Check- in, gümrük,ve pasaport işlemlerini müteakiben, Türk Hava Yolları’nın TK 1957 sefer sayılı uçuşu ile saat 10:45’da Amsterdam’a hareket. Amsterdam’a varış. Havalimanında karşılanma.


2. Gün Amsterdam
Kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz Marken–Volendam Turu’na katılabilirler. Ünlü balıkçı kasabası Volendam, geleneksel ve yerel giysileri ile geçmişine bağlı bir kasabadır. Masalları andıran görüntüsüyle ve yeşilin tüm tonlarıyla farklı bir kimyaya sahiptir. Volendam görüldükten sonra ünlü liman kasabası Marken görülecektir. Birbirinden güzel tahta evler ve yerel kostümler ile dikkat çeken Marken görüldükten sonra, Hollanda’nın peynir Çiftliklerinden birinde ev yapımı peynirleri tatmak için duruyoruz.

3. Gün Amsterdam
Kahvaltı sonrası gününüz serbest. Dilerseniz Rotterdam Turu’na katılabilirsiniz. Günümüzü Hollanda'nın kuzeyinde, Amsterdam'dan sonra 2. büyük şehir olan Rotterdam’da geçirme imkanı.. Rotterdam’da, Avrupa’nın en büyük limanını, Küp Evler’i, şehir merkezini ve Erasmus Köprüsü’nü göreceğiz.

4. Gün Amsterdam
Kahvaltı sonrası gününüz serbest. Dilerseniz Kanal Turu’na katılabilirsiniz. Amsterdam’ın kartpostallara sık sık konu olmuş tipik evlerini ve binalarını göreceğz.

5. Gün Amsterdam
Sabah kahvaltısı sonrası günümüz şahsi aktivitelerimiz için serbest. Akşam saatlerinde havaalanı transferimiz için otelimiz lobisinde buluşuyoruz ve havalimanı transferimiz yapılıyor. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Türk Havayolları TK 1952 nolu uçuşu ile saat 11:10’da İstanbul Atatürk Havalimanı’na hareket ediyoruz. Yaklaşık 4 saatlik uçuşun ardından saat 15:40’da İstanbul Atatürk Havalimanı’na hoşgeldiniz.


BİR BAŞKA VIP SEYAHATİNDE BULUŞMAK ÜZERE...


Genel Bilgi

Büyük bir kentin tüm avantajlarına ve tarihi bir köyün bütün güzelliklerine
sahip masallar ülkesi Hollanda, kanalları, kartpostalları andıran binaları, daracık sokakları, yel değirmenleri, küçüçük bir kara parçasına sığan güzellikleri ile olduğu kadar; herşeyi uçlarda yaşayan bir kent olmasıyla sizleri büyüleyecek...

Dahil Olan Hizmetler

* Türk Havayolları ile gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
* Seçilen otede oda kahvaltı konaklama
* Programda belirtilen tüm transferler
* Zorunlu seyahat sigortası
* Tüm havaalanı ve güvenlik vergileri

Dahil Olmayan Hizmetler

* Otel ekstralarınız
* Ekstra gündüz ve gece gezileri
* Uçaklarda 20 kg’ı aşan bagaj ücreti
* Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL)
* Vize ücreti (150 Dolar)

Bu tur için Seyahat Ayrıcalıkları girilmemiştir.

Notlar

* Fiyatlar; Havayollarının 01.10.2016 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.
* Fiyatlarımız; en az 2 kişinin katılımı halinde geçerlidir.
* Fiyatlarımız Christmas, Yılbaşı, Bayram Dönemi ve Fuar dönemi gibi özel dönemleri kapsamamaktadır.
* Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.
* Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.
* VIP Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu ve yerel havayollarını değiştirebilir.
* Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.
* Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11 - 12.00 arasıdır.
* Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden VIP Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde VIP Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.
* Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.
* Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibarıyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.
* VIP Turizm havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.11.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız tüm bu detayların değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
* Hollanda için vize gerekmektedir. Vize departmanımızla iletişime geçmenizi rica ederiz.

Otel Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
3*Nova Hotel Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 837 $ 0 $ 0 $ 0 $
4* Nh Schiller Hotel Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 887 $ 0 $ 0 $ 0 $
4* Banks Mansion Hotel Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 1.007 $ 0 $ 0 $ 0 $
5* Nh Grand Krasnapolsky Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 1.017 $ 0 $ 0 $ 0 $
5* De L’europe Amsterdam Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 1.377 $ 0 $ 0 $ 0 $
dd