Barbados Balayı Turu

1.927 $ ’dan başlayan fiyatlarla

  • Oda Kahvaltı
  • Vize Gerekiyor
  • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1.Gün ISTANBUL - LONDRA - BARBADOS
Türk Havayolları’nın TK 1981 sefer sayılı uçağı ile 07:45’te Londra’ya hareket ediyoruz. Yolculuğumuz yaklaşık 4 saat sürecek. Yerel saat ile 09:50’de varışımızı takiben uçak değiştiriyor ve Virgin Atlantic Havayolun’nun VS 029 sefer saylı uçağı ile 11:15’de Barbados’a uçuyoruz. 08 saat 45 dk’lık uçuşun ardından yerel saat ile 16:30‘da Barbados Bridgetown Havalimanına varışımızda, otelimize yerleşiyoruz. Günün kalan saatleri dinlenmeniz için serbest.

2.-5.Gün BARBADOS
Güneş, deniz ve beyaz kumun büyülü dünyasında adanın keyfini çıkarmak için tüm günümüz serbest. Dilerseniz deniz, kum ve güneş keyfine alternatif olarak, adayı tanıtıcı turlara katılabilirsiniz. Okyanus Parkında doğal su altı yaşamı, 4 x 4 jeep safaride adanın el değmemiş yağmur ormanlarını ve büyüleyici manzarasını, Hiking ve Mağara turunda ise doğayı keşfedebilir veya uluslararası üne sahip sahalarda golf oynayarak gününüzü renklendirebilirsiniz.

6.Gün BARBADOS - MANCHESTER
Manchester aktarmalı yapacağımız dönüş uçuşumuz için havalimanına gidiyoruz. Virgin Havayolu’nun VD 078 sefer sayılı uçuşu ile 20:40’ta Manchester’a uçuyoruz.

7.Gün MANCHESTER - ISTANBUL
08:40’da varışımızda yaklaşık 8 buçuk saatlik bekleme süresinin ardından uçak değiştirerek, Türk Havayolları’nın TK 1994 sayılı uçak ile 11:10’da Istanbul’a hoşgeldiniz.BIR BAŞKA VIP SEYAHATİNDE BULUŞMAK ÜZERE…


Dahil Olan Hizmetler

* Türk Havayolları ve Virgin Atlantic ile İstanbul – Londra – Barbados – Manchester – İstanbul dönüş ekonomi sınıf uçak bileti,
* Tüm havalimanı – otel transferleri,
* Belirtilen oteller veya benzerinde tam pansiyon konaklama,
* Tüm havaalanı ve güvenlik vergileri
* Seyahat sigortası

Dahil Olmayan Hizmetler

* Otel ekstralarınız,
* Ekstra düzenlenecek gündüz ve gece gezileri,
* Uçaklarda 20 kg’ı aşan bagaj ücreti,
* Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL)
* Vize ücreti

Ekstra Geziler

* Barbados tarih müzesi turu,
* 4 x 4 Jeep safari,
* Hiking & Harrison mağarası turu,
* Dalış turu

Bu tur için Seyahat Ayrıcalıkları girilmemiştir.

Notlar

 Fiyatlar; Havayollarının 01.01.2018 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.
 Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.
 Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.
 VIP Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu ve yerel havayollarını değiştirebilir.
 Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11 - 12.00 arasıdır.
 Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden VIP Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde VIP Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.
 Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibarıyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.
 Barbados için vize gerekmektedir.

Otel Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
5* Hilton Barbados Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 1.927 $ 0 $ 0 $ 0 $
4* Bougainvillea Beach Resort Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 1.987 $ 0 $ 0 $ 0 $
4* Crystal Cove Hotel Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 2.147 $ 0 $ 0 $ 0 $
4* Colony Club Hotel Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 2.357 $ 0 $ 0 $ 0 $
4* Turtle Beach Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 2.407 $ 0 $ 0 $ 0 $