Barselona Balayı

717 $ ’dan başlayan fiyatlarla

  • Oda Kahvaltı
  • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1.Gün İSTANBUL – BARSELONA
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’ ndeki VIP Turizm deski önünde saat buluşuyoruz. Türk Havayolları'nın TK1853 sefer sayılı uçuşu ile 07.15'de Barselona’ya uçuyoruz. Yaklaşık 4 saatlik yolculuğumuzun ardından havaalanında bizi bekleyen aracımızla otelimize transferimiz gerçekleşiyor.

2.Gün BARSELONA
Kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz Guell Park & Poble Espanyol & Gotik Mahalle Gezisi’ne katılabilirler. Bu gezide, UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Barcelona’nın ünlü mimar-tasarımcısı Antoino Gaudi’nin yarattığı Güell Park’ı, 1929 yılında inşaa edilen Poble Espanyol’da İspanya’nın 116 tane farklı mimari yapısını kendine özgü mimarileri ile tanıma imkanı bulacaksınız. Ve turumuzun devamında Barcelona’nın en otantik bölgelerinden biri olan Gotik mahalleyi adım adım gezerek tarihi havayı soluma şansına sahip olacaksınız.

3.Gün BARSELONA
Kahvaltı sonrası gününüz serbest. Dilerseniz Montserrat + La Rocca Village – Alışveriş Merkezi Gezisi’ne katılabilirler. Barselona’ya yaklaşık bir saat uzaklıkta olan, yüksek kayalıklar üzerine kurulu bu tarihi ve küçük şehirde yapılacak gezi sonrası dünyaca ünlü Siyah Meryem’in yer aldığı Katedral’i görüyoruz. Daha sonra La Rocca Village’a doğru yola çıkıyoruz. Barselona’ya yaklaşık bir buçuk saat mesafede bulunan Katalonya’nın bu en ucuz ve en populer alışveriş merkezinde özgürce alışveriş yapabilir, dünyaca ünlü markalara uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

4.Gün BARSELONA – İSTANBUL
Sabah kahvaltısı sonrası günümüz şahsi aktivitelerimiz için serbest. Akşam saatlerinde havaalanı transferimiz için otelimiz lobisinde buluşuyoruz ve havalimanı transferimiz yapılıyor. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Türk Havayolları'nın TK 1854 sefer sayılı uçuşu ile 11.35'de İstanbul Atatürk Havalimanı’na hareket ediyoruz. Yaklaşık 4 saatlik uçuşun ardından İstanbul Atatürk Havalimanı’na hoşgeldiniz.


BİR BAŞKA VIP SEYAHATİNDE BULUŞMAK ÜZERE...


Genel Bilgi

Gaudi’ nin insanın kafasını karıştıran sanat anlayışı, Miro’ nun bizleri resmedişindeki muhteşem canlılıktaki renkler, Las Ramblas, arenalar, stadyumlar, yüzyılların eskitemediği dar sokaklardan ulaşılan geniş bulvarlar, akşam üstü “Tapas” keyfi , gece müzik ve dans...

Dahil Olan Hizmetler

* Türk Havayolları ile Istanbul – Barselona gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
* Seçilen otede oda kahvaltı konaklama
* Programda belirtilen tüm transferler
* Zorunlu seyahat sigortası
* Tüm havaalanı ve güvenlik vergileri

Dahil Olmayan Hizmetler

* Otel ekstralarınız
* Ekstra gündüz ve gece gezileri
* Uçaklarda 20 kg’ı aşan bagaj ücreti
* Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL)
* Vize ücreti (130 Euro)

Ekstra Geziler

* Guell Park & Poble Espanyol & Gotik Mahalle Gezisi;
Bu gezide, UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Barcelona’nın ünlü mimar-tasarımcısı Antoino Gaudi’nin yarattığı Güell Park’ı, 1929 yılında inşaa edilen Poble Espanyol’da İspanya’nın 116 tane farklı mimari yapısını kendine özgü mimarileri ile tanıma imkanı bulacaksınız. Ve turumuzun devamında Barcelona’nın en otantik bölgelerinden biri olan Gotik mahalleyi adım adım gezerek tarihi havayı soluma şansına sahip olacaksınız.


* Montserrat + La Rocca Village – Alışveriş Merkezi Gezisi;
Barselona’ya yaklaşık bir saat uzaklıkta olan, yüksek kayalıklar üzerine kurulu bu tarihi ve küçük şehirde yapılacak gezi sonrası dünyaca ünlü Siyah Meryem’in yer aldığı Katedral’i görüyoruz. Daha sonra La Rocca Village’a doğru yola çıkıyoruz. Barselona’ya yaklaşık bir buçuk saat mesafede bulunan Katalonya’nın bu en ucuz ve en populer alışveriş merkezinde özgürce alışveriş yapabilir, dünyaca ünlü markalara uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bu tur için Seyahat Ayrıcalıkları girilmemiştir.

Notlar

* Fiyatlar; Havayollarının 01.11.2015 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.
* Fiyatlarımız; en az 2 kişinin katılımı halinde geçerlidir.
* Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.
* VIP Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.
* Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.
* VIP Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu ve yerel havayollarını değiştirebilir.
* Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.
* Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11 - 12.00 arasıdır.
* Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden VIP Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde VIP Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.
* Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.
* Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibarıyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.
* VIP Turizm havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.11.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız tüm bu detayların değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
* İspanya için vize gerekmektedir. Vize departmanımızla iletişime geçmenizi rica ederiz.

Otel Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
3* Aranea Hotel Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 717 $ 0 $ 0 $ 0 $
3* Caledonian Hotel Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 757 $ 0 $ 0 $ 0 $
4* Ofelias Hotel Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 893 $ 0 $ 0 $ 0 $
4* Grand Central Hotel Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 1.120 $ 0 $ 0 $ 0 $
5* Majestic Hotel Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 1.200 $ 0 $ 0 $ 0 $
5* Melia Barcelona Hotel Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 1.596 $ 0 $ 0 $ 0 $
dd