• Anasayfa
 • Batı Amerika Kurban Bayramı Turu

Batı Amerika Kurban Bayramı Turu

2.649 $ ’dan başlayan fiyatlarla

 • 8 gece, 9 gün
 • Gidiş: 01.09.2017
 • Türk Hava Yolları
 • Oda Kahvaltı
 • Dönüş: 09.09.2017
 • Vize Gerekiyor
 • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1. Gün İSTANBUL – SAN FRANCISCO 01 Eylül 2017 / Cuma
Atatürk Havalimanı Dışhatlar Terminalinde VIP Turizm Kontuarında 10:00’da buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerimizin ardından, Türk Hava Yolları’nın TK 79 sayılı uçuşu ile 13:05’de San Francisco’ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 16.30’da varışımızda bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından otelimize transferimiz yapılıyor.


2. Gün SAN FRANCISCO 02 Eylül 2017 / Cumartesi
Kahvaltının ardından keskin viraj ve yokuşlarla dolu caddeleri, tramvayları ile körfez kıyısına kurulmuş şirin bir Avrupa şehrini anımsatan San Francisco’yu gezeceğiz. Şehrin simgesi Golden Gate köprüsü, nüfusun %10 unu oluşturan ve Çinlilerin yaşadığı, şehrin oldukça büyük bir bölümünü kaplayan Çin Mahallesi, ünlü iş merkezi Civic Center, hareketli marinası Pier 39 ve Fishermans Wharf göreceğimiz yerler arasında yeralıyor. Gezimizin ardından, günümüz serbest. Dilerseniz extra olarak Muir Woods ormanlarında yaşları 600 ile 1000 arasında değişen devasa ağaçlar arasında yapacağımız geziden sonra, San Fransisco’nun en güzel kasabası olan şarkılara konu olmuş Sausalito gezimize katılabilirsiniz. Gezimiz sonrasında tekne ile San Francisco körfezini geçip, Fisherman’s Wharf’da fimlerde gördüğümüz ünlü tarihi tramvaya binme imkanımız olacak.


3. Gün SAN FRANCISCO – LAS VEGAS 03 Eylül 2017/ Pazar
Kahvaltının ardından havalimanına transferimiz yapılıyor, bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından UA 392 sayılı uçuş ile 09:20’da Las Vegas’a uçuyoruz. 10:50’de varışımızda, çöl üzerinde özel olarak inşa edilmiş olan ve dünyada eşi benzeri bulunmayan bu şehirde panoramik şehir gezisi yapıyoruz. Akşamları parlak ışıklarla aydınlanan oteller ve neonlar şehre büyülü bir atmosfer vermekte, şans oyunları ve eğlence merkezi olarak, Amerika’nın ihtişamını yansıtan, ülkenin en renkli, en hareketli şehirlerinden biri olan Las Vegas’ta, kumarhaneler üstün donanımlı devasa otellerin bünyesinde yer almaktadır. Turumuzun ardından otele transferimiz yapılıyor.

4. Gün LAS VEGAS 04 Eylül 2017 / Pazartesi
Kahvaltının ardından, dileyen misafirlerimiz Grand Canyon turuna katılabilirler. Dünyanın yedi doğal harikasından birisi olan Grand Canyon’u en rahat ve en keyifli havadan görebiliceğimiz turumuzdan, Las Vegas’dan uçağa binip Grand Canyon’a hareket ediyoruz. 446 Km uzunluğunda, 1.8 km genişliğindeki kanyon’a vardığımızda, Sky Walk (Havada yürüyüş ) diye adlandırılan ve kanyon üzerine kurulmuş camdan bir platformda heyecan dolu bir yürüyüş bizleri bekliyor olacak. Amerikan stili barbekü yemeğin ardından otelimize geri dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz bu turu uçak, helikopter, skywalk, Colorado nehrinde tekne kombinasyonu ile de yapabilirler.


5. Gün LAS VEGAS – LOS ANGELES 05 Eylül 2017 / Salı
Kahvaltı sonrası, otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz ve Güney California'nın en şık ve Amerika’nın ikinci büyük kenti olan ve Melekler Şehri olarak anılan, hareketli gece yaşamı, palmiyeleri, sanatsal faaliyetleri, kültür etkinlikleri, renkli kumsalları ve film endüstrisinin merkezi Hollywood ile ünlü Los Angeles’e doğru otobüsümüzle yola çıkıyoruz. Varışımıza istinaden şehir turumuz, ardından otelimize yerleşiyoruz. Özel aracımızla yapacağımız şehir gezisinde; Oscar ödül törenine her yıl ev sahipliği yapan şehrin ünlü caddesi Rodeo Drive, ünlülerin semti Beverly Hills, Hollywood Bulvarı’ndaki Çin Tiyatrosu ile Sunset ve Hollywood Bulvarları’nı göreceğiz..


6. Gün LOS ANGELES 06 Eylül 2017 / Çarşamba
Kahvaltının ardından, dilerseniz, ekstra olarak düzenlenecek yarım günlük Universal Film Stüdyoları gezisine katılabilirsiniz. Dünyanın en büyük, en hareketli ve aynı zamanda en aktif olarak kullanılan stüdyolarında, Amerikan rüyasının oluşmasında etkili olan filmlerin nasıl çekildiğini izlerken, 40’ın üzerinde farklı show, soundtrack diye adlandırılan ses kayıt stüdyoları ve film setleri, sizleri adeta ünlü filmlerin içinde yaşatacak.


7. Gün LOS ANGELES 07 Eylül 2017 / Perşembe
Kahvaltının ardından gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz ile San Diego turumuzu yapacağız.
Amerika'nın en güzel şehirlerinden birisi olan San Diego’da yapacağımız gezimizde fok balıklarıyla kaplı kumsalı bulunan La Jolla, San Diego’nun ilk kurulduğu yer olan Old Town ve alılveri ve öğle yemeği için serbest zaman verilecek olan Seaport Village, Coronado Köprüsü göreceğimiz yerler arasında yer alıyor.. Gün boyu San Diego’nun en güzel yerlerini görecek ve alışveriş, öğle yemeği, fotograf molaları için zamanınız olacak.. Turumuz sonrası otelimize transfer.


8. Gün LOS ANGELES – İSTANBUL 08 Eylül 2017 / Cuma
Kahvaltı sonrası günümüz şahsi aktivitelerimiz için serbest. Dileyen misafirlerimiz ile Santa Monica & Malibu turumuzu yapacağız. Los Angeles’ın en uğrak sahil yerlerinden olan Santa Monica ve Malibu’da birbirinden güzel mağazalarda alışveriş yapabilir ve şık restaurantlarda cafelerde vakit geçirebilirsiniz. Gezimiz sonrası dönüş uçuşumuz için havalimanına transferimiz yapılıyor. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 10 sefer sayılı uçuşu ile 21.25’de İstanbul’a hareket ediyoruz. Gecemiz uçakta geçiyor.


9. Gün İSTANBUL 09 Eylül 2017 / Cumartesi
Yerel saat ile 20.30’da İstanbul Atatürk Havalimanı’na Hoşgeldiniz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 Türk Havayolları ile San Francisco gidiş/ Los Angeles dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 Yerel Havayolları ile San Francisco - Las Vegas arası uçuş
 Seçilen oteller kategorisinde oda kahvaltı konaklama
 Programda dahil olduğu belirtilen geziler
 Tüm transferler
 Seyahat Garanti Sigortası
 Tüm Havaalanı ve güvenlik vergileri
 VIP Turizm rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 Otel ekstralarınız,
 Ekstra gündüz ve gece gezileri,
 Uçaklarda 20 kg’ı aşan bagaj ücreti,
 Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL)
 Vize ücreti (şahsi müracaat)
 Seyahat ve Saglık Güvencesi (37 Usd)
(65 yaş üzeri için sür prim uygulanır.)

Ekstra Geziler

 San Francisco – Muir Woods & Sausalito Turu & Tramvay : Gezi Ücreti :120 $
 Los Angeles – Universal Film Stüdyoları : Gezi Ücreti :195 $
 Los Angeles – San Diego Turu : Gezi Ücreti :150 $
 Los Angeles – Santa Monica & Malibu : Gezi Ücreti :100 $
 Las Vegas – Premium Outlet Turu : Gezi Ücreti : 40 $
 Las Vegas – Uçak ile Grand Canyon Turu : Gezi Ücreti :330 $
 Las Vegas – Uçak, helikopter & tekne ile Grand Canyon Turu : Gezi Ücreti :550 $

Notlar

 Fiyatlar; Havayollarının 01.01.2017 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.
 Erken Rezervasyon Kampanyası’na denk gelen rezervasyonlarda, belirtilen indirim oranları, havalimanı vergileri hariç tutar üzerinden hesaplanır. Verilen indirim oranları sınırlı sayıda kontenjanda geçerli olup uçak bileti dahil paket alımlarında uygulanabilir. Millerle yada uçak biletsiz alınan tur paketlerinde erken rezervasyon indirimi uygulanmaz. Güncel indirim oranlarımı VIP Merkez ve satış noktalarından öğreniniz.
 Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, VIP Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.
 Geziye, VIP Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.
 Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.
 VIP Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.
 Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.
 VIP Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu ve yerel havayollarını değiştirebilir.
 Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlama yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.
 Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.
 Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11 - 12.00 arasıdır.
 Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden VIP Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde VIP Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz. Amerika’da iç hat uçuşları için bilet ücretine bagaj dahil edilememektedir.
 Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.
 Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibarıyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.
 Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, VIP Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 7 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.
 Amerika için vize gerekmektedir. Detaylar için vize departmanımıza başvurmanızı rica ederiz.

Otel Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
Otellerimiz 01.09.2017 09.09.2017 3.549 $ 2.649 $ 2.599 $ 2.449 $ 449 $

İletişim

 •   Cumhuriyet Caddesi, No:173 Adlıhan Kat:5 34373 / Harbiye - İstanbul

 •   0(212) 368 48 00

 •   vip@vip.com.tr

 • VIP Turizm Artık Size Daha Yakın

  Android Uygulama İndir App Store Uygulama indir

  Kosgeb

  www.kosgeb.gov.tr

İndirim ve Kampanyaları E-posta Adresinizi Bizimle Paylaşarak İlk Siz Öğrenin!

© Copyright 2017 vip.com.tr - Tüm Hakları Saklıdır.