Bora Bora Balayı

4.207 $ ’dan başlayan fiyatlarla

  • 8 gece, 9 gün
  • Hergün Hareketli
  • Türk Hava Yolları
  • Oda Kahvaltı
  • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1. Gün ISTANBUL –LOS ANGELES - PAPEETE
Türk Havayolları’nın TK 009 sefer sayılı uçağı ile 12:50’de Los Angeles’a hareket ediyoruz. Los Angeles’a varışımızda Tahiti Havayolları’nın TN 111 sefer sayılı uçuş ile Papeete’ye olan yolculuğumuz devam edecek. Gecemiz uçakta geçiyor.

2. Gün PAPEETE – BORA BORA
Yerel saat ile 05.30’da Papeete’ye varışımızda uçak değiştirerek Bora Bora’ya devam ediyoruz. 08:15’te Bora Bora’ya varışımızda, otelimize yerleşiyoruz. Günün kalan saatleri dinlenmeniz için serbest.

3. - 7. Gün BORA BORA
Güneş, deniz ve beyaz kumun büyülü dünyasında adanın keyfini çıkarmak için tüm günümüz serbest. Dilerseniz, ekstra olarak düzenlenecek; lüks katamaran ile sailing, 4x4 jipler ile ada, Motu Tapu adası, Lagoonarium gibi gezilere katılarak gününüzü renklendirebilirsiniz.

8. Gün BORA BORA – PAPEETE - LOS ANGELES
Los Angeles aktarmalı yapacağımız dönüş uçuşumuz için havalimanına hareket ediyoruz. Tahiti Havayolları’nın VT 430 sefer sayılı uçuşu ile 16:00’da Papeete’ye uçuyoruz. Yerel saat ile 17:15’de Papeete’ye varıyoruz.. Uçak değiştirerek saat 23:55’te Los Angeles’a hareket ediyoruz.

9. Gün LOS ANGELES – ISTANBUL
Yerel saat ile 11:05’de Los Angeles’a varışımızda, uçak değiştirip TK 010 sayılı uçuş ile 19:45’de Istanbul’a devam ediyoruz. Yerel saat ile 17:35’de İstanbul’a hoşgeldiniz.BİR BAŞKA VIP SEYAHATİNDE BULUŞMAK ÜZERE...


Dahil Olan Hizmetler

* Türk Havayolları ve Tahiti Havayolları gidiş - dönüş ekonomi sınıf uçak bileti,
* Tüm havalimanı – otel transferleri,
* Belirtilen oteller veya benzerinde konaklama
* Tüm havaalanı ve güvenlik vergileri
* Seyahat sigortası

Dahil Olmayan Hizmetler

* Otel ekstralarınız,
* Ekstra düzenlenecek gündüz ve gece gezileri,
* Uçaklarda 20 kg’ı aşan bagaj ücreti,
* Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL)
* Vize ücreti

Ekstra Geziler

* 4x4 jipler ile ada safarisi,
* Köpek balığı besleme
* Motu Tapu Adası gezisi,
* Dalış turları
* Lagoonarium gezisi

Bu tur için Seyahat Ayrıcalıkları girilmemiştir.

Notlar

* Fiyatlar; Havayollarının 01.01.2016 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.
* Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.
* Fiyatlarımız; en az 2 kişinin katılımı halinde geçerlidir.
* Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.
* VIP Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu ve yerel havayollarını değiştirebilir.
* Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11 - 12.00 arasıdır.
* Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden VIP Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde VIP Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.
* Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.
* Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibarıyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.
* Bora Bora için Fransız Adası Polinezyası vizesi gerekmektedir. Amerika üzerinden yapılacak olan uçuşlarda ayrıca Amerika vizesi de gerekmektedir.

Otel Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
5*Conrad Bora Bora Nui Resort & Spa Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 4.207 $ 0 $ 0 $ 0 $
5* InterContinental Thalasso-Spa Bora Bora Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 6.017 $ 0 $ 0 $ 0 $
5* Le Méridien Bora Bora Resort Over Water Bungalow Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 6.387 $ 0 $ 0 $ 0 $
5* Le Méridien Bora Bora Resort Bungalow Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 5.487 $ 0 $ 0 $ 0 $
5* Dlx Four Seasons Bora Bora Resort Lagoon View Over Water Bungalow Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 6.807 $ 0 $ 0 $ 0 $
5* Dlx Four Seasons Bora Bora Resort Beach View Over Water Bungalow Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 6.417 $ 0 $ 0 $ 0 $
5* Dlx The St. Regis Bora Bora Resort Over Water Superior Villa Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 6.477 $ 0 $ 0 $ 0 $
5* Dlx The St. Regis Bora Bora Resort Over Water Villa Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 6.257 $ 0 $ 0 $ 0 $
dd