• Anasayfa
 • Dinyeper ve Tuna Deltası Nehir Turu Dnieper Princess ile 24 Mayıs

Dinyeper ve Tuna Deltası Nehir Turu Dnieper Princess ile 24 Mayıs

1.519 € ’dan başlayan fiyatlarla

 • 10 gece, 11 gün
 • Gidiş: 24.05.2017
 • Türk Hava Yolları
 • Tam Pansiyon
 • Dönüş: 03.06.2017
 • Vize Gerekiyor
 • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1.GÜN İSTANBUL, TÜKİYE / KIEV, UKRAYNA
Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinden, pasaport ve çıkış işlemlerinden sonra saat 06:45’te Türk Hava Yolları’nın TK457 sayılı seferi ile Kiev’e hareket. Yerel saat ile 08:45’te Kiev’e varışta panoramik şehir turunda; Dinyeper ve Dinyester nehirleri kıyısında kurulmuş olan Ukrayna’nın başkenti Kiev’de ;Altın kubbeli Ayasofya kilisesi, Aziz Andrew kilisesi, Podol eski binaları, 1941 yılında Nazi soykırımında ölen 10.000 kişinin anısına yaptırılmış olan Yar bebek anıtı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası gemiye transfer ve yerleşme.Gemide akşam yemeği ve geceleme. Gece ekstra folklor showlu tekne turu(45 €).

2.GÜN KİEV, UKRAYNA
Gemide sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcularımız ekstra Aya Sofya Katedrali (35€) ve Açıkhava Müzesi (35€) ziyaretine katılabilirler. Gemide öğle yemeği. Öğleden sonra arzu eden yolcular ekstra Pecherskaya Manastırı turuna(35 €) katılabilirler. Saat 18:00’da geminin hareketi. Gemide akşam yemeği ve geceleme.

3.GÜN NEHİRDE SEYİR
Gemide sabah kahvaltıdan sonra bugün tam gün nehir üzerinde Dinyeper nehri boyunca tabiat güzelliklerini seyrederek yol alacaksınız ve size Ukrayna kültürü ve lisanı hakkında hakkında bilgiler verilecek ve size Ukrayna mutfağından menüler sunulacaktır.Gemide akşam yemeği ve geceleme gemide

4.GÜN ZAPOROJE, UKRAYNA
Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 09:00’da Zaporoje’ya varışta şehir turu ve Cossack müzesi ziyareti. Öğle yemeğinden sonra arzu eden yolcular ekstra Cossack At gösterisine(35 €) katılabilirler. Saat 17:00’de geminin hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

5.GÜN KHERSON / ODESSA, UKRAYNA
Sabah saat 08:00’de Kherson’a varış. Arzu eden yolcular ekstra Dinyeper Deltası tekne turuna (20 €) katılabilirler.Saat 12:00’da geminin hareketi. Gemide öğle yemeği ve serbest zaman. Saat 21:00’da Odessa’ya varış. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

6.GÜN ODESSA, UKRAYNA
Gemide sabah kahvaltıdan sonra panoramik şehir turu için hareket. Sergey Eisenstein’in klasik filmi “Potemkin Zırhlısı” ile ünlenmiş olan Potemkin merdivenleri, Tolstoy Sarayı ve Catherine Plazası, Düğün Sarayı, Derybasivska Caddesi, Ukrayna Ulusal Bankası, ana Sinagog görülecek yerler arasındadır. Gemide öğle yemeğinden sonra arzu eden yolcularımız için ekstra Güzel Sanatlar Müzesi turu (25 €). Gemide akşam yemeği ve geceleme.7.GÜN ODESSA, UKRAYNA
Gemide sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcularımız için ekstra olarak düzenlenecek tam gün Akkerman Kalesi ve Shabo Şarap ve Konyak Fabrikası turu(60 €) 13. ve 15. Yüzyıllar arasında inşa edilmiş olan kaleler Unesco dünya mirası listesindedir. 1484 yılında Osmanlılar tarafından fethedilmiş olan Akkerman Kaleleri toplam çevre uzunluğu 2 km. olan surları ve günümüzde 26 tanesi ayakta kalmış olan gözetleme kuleleri ile muhteşem bir eserdir. Odessa’ya 70 km. uzaklıkta olan bölgeye turumuz tam gün sürmektedir. Eski Sovyetler Birliği ve Avrupa’nın en iyi şarap ve konyak fabrikaları’ndan birini gezme fırsatı bulacağımız bu turda; şarap ve şampanyanın yapım süreçlerini, brendi üretimini, parlak sarmaşıkların olduğu içki fabrikasını, tüm yıl boyunca yetiştirilen kaliteli üzüm fidelerinin olduğu serayı görebilecek, ve bu fabrikanın ürünlerinden tadabileceksiniz. Turdan sonra gemiye dönüş. Gemide akşam yemeği ve geceleme. Saat 22:00’da geminin hareketi.


8.GÜN VİLKOVO, UKRAYNA
Gemide sabah kahvaltısı .Saat 09:00’da Vilkovo’ya varışta yürüyerek şehir turu. Arzu eden yolcularımız için ekstra Tuna Deltası’nda tekne turu (45 €) Gemide öğle yemeği. Saat 18:00 da geminin hareketi. Gemide akşam yemeği ve geceleme.


9.GÜN İZMAİL, UKRAYNA
Gemide sabah kahvaltısı.Saat 08:00’de varış. Panoramik şehir turu ve Diaroma müzesi ziyareti. Gemide öğle yemeği ve saat 14:00’da geminin hareketi. Bu gece Kaptanın gala yemeği ile ağırlanacaksınız ve gemi personeli size bir Show sunacak. Gemide akşam yemeği ve geceleme .

10.GÜN FETEŞTİ, ROMANYA
Bugün gemimiz saat 14:00 sıralarında Romanya’nın Tuna Nehri Kıyısı’nda küçük bir şehir olan Feteşti’ye yanaşacak. Arzu eden yolcularımız ekstra Köstence turu’na katılabilirler.
Gemide akşam yemeği ve geceleme.


11.GÜN BÜKREŞ, ROMANYA
Gemide sabah kahvaltıdan sonra kabinlerin boşaltılması. Arzu eden yolcularımız için ekstra öğle yemekli Bükreş şehir turu. Akşam üzeri Bükreş Havaalanı’na transfer. Saat 21:45de TK1046 sayılı sefer ile İstanbul’a hareket.Saat 23:10da İstanbul’a varış


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*THY ile İstanbul-Kiev/Bükreş-İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti
*Havaalanı, liman vergileri (380Euro)
*Uçakta kişi başı 20kg bagaj taşıma hakkı(üstü ücrete tabidir)
*Havaalanı-Gemi-Havaalanı özel otobüs transferi
*Gemide bagaj taşıma hizmeti
*Gemide 10 gece 11 gün tam pansiyon konaklama
*Programda belirtilen panoramik şehir turları
*Nehir güzergâhında uğranılan limanlardaki turlar
*Gemide Hoş geldiniz kokteyli ve Kaptanın Gala Yemeği
*Gemide tüm yemeklerde çay ve kahve servisi
*Gemideki Konser, gösteriler, kültür dersleri ve etkinlikler
*Yurtdışı Zorunlu paket seyahat sigortası
*Türkçe rehberlik ve refakat hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*Ekstra turlar, şahsi harcamalar
*Gemi bahşişi günlük 7€ olup gemide toplanacaktır.
*Gemide alkollü, alkolsüz içecekler ve kapalı şişe su
*Dahil olduğu belirtilmemiş tüm hizmetler
*Yurtdışı seyahat sağlık sigortası
*Yurt Dışı çıkış harcı 15 TL (Yurt dışı cıkış harclarını seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanız gerekmektedir.)

NOTLAR

Vize için en az 6 ay geçerli hiçbir şekilde zedelenmemiş pasaport ve gerekli evrakları acentenizden öğrenebilirsiniz.
Pasaportun en az 2 vize sayfası boş olmalıdır.
Vize işlemleri için pasaportunuz tur başlangıç tarihinden 30 günü öncesi ofisimize ulaşmalıdır.
Uçak bileti pasaporttaki isme göre düzenlenir. Yanlış veya eksik isim ve soy isim beyanında sorumluluk tamamen müşteriye aittir.
Uçuşlarımız Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferleri ile ekonomik sınıfta yapılmaktadır.
Kişi başı bagaj ağırlığı en fazla 20 kg.
Gemideki programların saatleri değişebilir.
Nehir trafiğine göre gemi varış ve kalkışları değişebilir.
Kesin rezervasyon % 50 ön ödeme ile yapılabilir. Bakiye ödemelerin de tur hareketinden 40 gün öncesine kadar tamamlanması gerekmektedir.
Gemi arızası veya su taşmaları, veya su seviye asansörlerin bozulması durumlarında, program karadan yapılır, bu durumda herhangi bir iade sözkonusu değildir.
Programda belirtilen saatler Türk Havayolları ve Cruise firmasından alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü acentemiz programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir. İçerik aynı kalmak koşuluyla tur programında değişiklik olabilir.
Şehir veya ekstra Turlarda alınacak tüm içecekler gezi ücretine dâhil değildir.
Ekstra geziler belli bir maliyet üzerinde hesaplayarak fiyatlar belirlenmiştir. 20 kişinin altında katılım gerçekleşir ise satış fiyatları artacaktır veya Tur gerçekleşmeyebilir. Bu durumda misafirler gemi şirketinin düzenlediği ekstra turlara katılabilir. Bu durumda Türkçe rehberlik hizmeti alamayabilirler.
Gezimiz için geçerli tüm yasal hükümler ve sorumluluklar Yolcu Satış Sözleşmemizde belirtilmiştir.
Gezimize kayıt yaptırmış olan yolcularımız sözleşme hükümlerini kabul etmiş sayılırlar.

Otel Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
Alt Güverte Kişi Başı 24.05.2017 03.06.2017 0 € 1.519 € 0 € 0 € 0 €
Ana Güverte Kişi Başı 24.05.2017 03.06.2017 0 € 1.669 € 0 € 0 € 0 €
Üst Güverte Kişi Başı 24.05.2017 03.06.2017 0 € 1.769 € 0 € 0 € 0 €
Üst Güverte Deluxe Kabin Kişi Başı 24.05.2017 03.06.2017 0 € 2.319 € 0 € 0 € 0 €
Filika Güverte Deluxe Kabin Kişi Başı 24.05.2017 03.06.2017 0 € 2.369 € 0 € 0 € 0 €

İletişim

 •   Cumhuriyet Caddesi, No:173 Adlıhan Kat:5
  34373 / Harbiye - İstanbul

 •   0(212) 368 48 00

 •   vip@vip.com.tr

İndirim ve Kampanyaları E-posta Adresinizi Bizimle Paylaşarak İlk Siz Öğrenin!

© Copyright 2017 vip.com.tr - Tüm Hakları Saklıdır.