• Anasayfa
  • Douro Nehri Ms Miguel Torga gemisi ile 27 Temmuz

Douro Nehri Ms Miguel Torga gemisi ile 27 Temmuz

2.499 € ’dan başlayan fiyatlarla

  • 9 gece, 10 gün
  • Gidiş: 27.07.2017
  • Vize Bilgileri
  • Türk Hava Yolları
  • Tam Pansiyon
  • Dönüş: 05.08.2017
  • Vize Gerekiyor
  • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1.GÜN İSTANBUL, TÜRKİYE / PORTO, PORTEKİZ
Atatürk havalimanı dış hatlar gidişte buluşma. Pasaport ve biniş işlemlerinden sonra saat 11:45de Türk Havayollarının TK1449 sayılı seferi ile Porto’ya hareket. Yerel saatle 14:35de varışta gemiye transfer ve yerleşme.Akşam yemeği ve Geceleme gemide. Arzu edenler ekstra Porto gece turuna katılabilirler.

2.GÜN PORTO, PORTEKİZ
Gemide sabah kahvaltıdan sonra ekstra Porto şehir turu. Unesco tarafından “Dünya Mirası” olarak adlandırılan ve Avrupa’nın en eski şehirlerinden biri olan Porto, bozulmamış eski mahalleleri, dar ve labirenti andıran sokakları, kemerli evler ve , muhteşem kiliseleri ile size kendisine hayran bırakacaktır.Porto aynı zamanda şarapları ile de ünlüdür.Duoro nehri boyunda yer alan Vila Nova de Gaiada göz alabildiğince uzanan bağlardan ünlü Porto şarabı elde edilmektedir.Bir şarap mahzeni ziyareti ve şarap tadımı ile tur son bulacaktır.Tur sonrası gemiye dönüş ve serbest zaman.Gemide akşam yemeği.Geceleme gemide.

3.GÜN PORTO / REGUA, PORTEKİZ
Gemide sabah kahvaltıdan sonra ekstra Braga-Guimaraes turu .Portekizin Roma’sı diye adlandırılan bu şehirde çok özel mimari binalar göreceksiniz.Gemiye dönüş ve Regua’ya hareket.yol üzerinde çok büyük Carrapatello su asansöründen geçerek yol alacaksınız.Gemide akşam yemeği ,müzik ve eğlence.Geceleme gemide.4.GÜN REGUA / VEGA DE TERON, PORTEKİZ
Gemide açık büfe kahvaltıdan sonra ekstra Vila Real turu için hareket.Burada değişik dini mimariye sahip binaları göreceksiniz ve yakınında bulunan Solar de Mateusda bulunan güzel bahçeler içinde yürüyüş yapacaksınız.Bu arada geminiz Pinhao’da sizi karşılayacak ve gemide öğle yemeğinizi alacaksınız.Gemi nehir boyunca hareketle teraslar şeklinde olan üzüm bağları arasında yol alacaktır. Vega de Teron’a varış.Gemide akşam yemeğinden sonra bir Flamenko show akşamınızı unutulmaz kılacaktır.Geceleme gemide.

5.GÜN VEGA DE TERON / BARCA D'ALVA, PORTEKİZ
Gemide açık büfe kahvaltıdan sonra ekstra Salamanca turu için hareket.Unesco tarafından dünya mirası listesine alınan bu kasaba,olağanüstü güzellikteki Romanesk, Arap ve Hıristiyan mimari hazinelere ev sahipliği yapmaktadır.Yerel bir restaurantda öğle yemeğinizi aldıktan sonra Barca D’Alvada gemiye dönüş.Gemide akşam yemeğinden sonra müzik ve eğlence sizi bekliyor.Geceleme gemide.

6.GÜN BARCA D'ALVA / FERRADOSA / PINHAO, PORTEKİZ
Gemide Açık büfe kahvaltınız aldıktan sonra geminiz Ferradosa’ya hareket edecektir. Ferradosa’ya varışta ekstra Porto şarap turu için hareket.Üzüm bağları arasından yol alarak bir şarap çiftliğine geleceksiniz ve burada şarap tadımı yapacaksınız.Tur sonrası saat 18:00 gibi Pinhao’ya gelmiş olan gemiye döneceksiniz.Bu akşam Kaptanın Gala yemeği ile ağırlanacaksınız.7.GÜN: PINHAO / PORTO, PORTEKİZ
Gemide açıkbüfe kahvaltıdan sonra ekstra Lamego turu için hareket .Burada Nossa Senhora dos Remedios katedralini ziyaret edeceksiniz.Tur sonrası Regua’ya gelmiş olan gemiye dönüş.Gemide öğle yemeğinden sonra yine nehir asansörlerinden geçerek Porto’ya varacaksınız.Gemide akşam yemeğinden sonra bir fado gösterisi gecenizi renklendirecektir.Geceleme gemide.8.GÜN PORTO / LİZBON, PORTEKİZ
Gemide açıkbüfe kahvaltıdan sonra gemiden ayrılış ve özel otobüsle takribi dört saat sürecek yolculukla Lizbon’a hareket.Yol üzerinde Coimbra’da öğle yemeği(yolcuya aittir) molası.Lizbon’a varışta otele transfer ve yerleşme.Geceleme otelimizde.

9.GÜN LİZBON, PORTEKİZ
Otelde sabah kahvaltıdan sonra yapılacak panoramik şehir turunda;Rossio Av.st Georges Şatosunun bulunduğu şehrin tarihi bölümü,Alfama meydanı,Belem kulesi,Keşifler anıtı , Jeronımus manastırı,Sao Jorge kulesi,görülecek yerler arasındadır.Daha sonra ekstra Estoril –Cascais-Sintra turu.Bir tepe üstüne kurulu tarihi şehir Sintra’yı ve eşsiz manzarası ile Cabo de Rocayı göreceksiniz. Serbest zaman sonrası geceleme otelimizde.10.GÜN LİZBON, PORTEKİZ / İSTANBUL, TÜRKİYE
Otelde sabah kahvaltı.Havaalanına transfer. Saat 11:30da Türk havayollarının TK1756 seferi ile hareket. Saat 18:10da İstanbul’a varış.gezimizin sonu.Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Türk Havayolları ile Istanbul – Porto/Lizbon -İstanbul uçak bileti
*Havaalanı, liman vergileri ve gemi hizmetleri (420 Euro)
*Gemide 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama
*Lizbon’da 4* otelde 2 gece oda kahvaltı konaklama
*Gemide yemeklerde alınan maden suyu,açık şarap ve bira,meyve suyu,çay ve kahve
*Geminin barında alınan içkiler (Şampanya ve özel kav şarap listesi hariç)
*Tüm transferler
*Lizbon şehir turu
*Türkçe rehberlik hizmeti
*Türsab mecburi mesuliyet sigortası.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*Ekstra turlar
*Gemi personeli bahşişi (50 euro olup gemide toplanacaktır.)
*Şahsi harcamalar
*Vize (Schengen vizesi )
*Seyahat Sigortası
*Yurt Dışı çıkış harcı

NOTLAR

*Vize için en az 6 ay geçerli hiçbir şekilde zedelenmemiş pasaport ve gerekli evrakları acentenizden öğrenebilirsiniz.
*Pasaportun en az 2 vize sayfası boş olmalıdır.
*Grubumuz sayı bakımında küçük olduğu zaman Ekstra Turlar geminin diğer müşterileri ile otobüsümüzü paylaşıyoruz.
*Vize işlemleri için pasaportunuz tur başlangıç tarihinden 30 günü öncesi ofisimize ulaşmalıdır.
*Uçak bileti pasaporttaki isme göre düzenlenir. Yanlış veya eksik isim ve soy isim beyanından sorumluluk tamamen müşteriye aittir.
*Uçuşlarımız Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferleri ile ekonomik sınıfta yapılmaktadır.
*Kişi başı bagaj ağırlığı en fazla 20 kg.
*Gemideki programların saatleri değişebilir.
*Nehir trafiğine göre gemi varış ve kalkışları değişebilir.
*Kesin rezervasyon tam ödeme ile yapılabilir. Programda belirtilen saatler Türk Havayolları ve Cruise firmasından alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü acentemiz programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir. İçerik aynı kalmak koşuluyla tur programında değişiklik olabilir.
*Ekstra Turlarda alınacak tüm içecekler gezi ücretine dâhil değildir.
*Gezimiz için geçerli tüm yasal hükümler ve sorumluluklar Yolcu Satış Sözleşmemizde belirtilmiştir.
*Gezimize kayıt yaptırmış olan yolcularımız sözleşme hükümlerini kabul etmiş sayılırlar.
*Sigara sadece güneşleme güvertesindeki belirli bir alanda içilir, gemide diğer mekanlarda sigara içmek kesinlikle yasaktır!!!
*Navigasyon güvenliğinden dolayı kaptan ve mürettebatı gezi güzergahını değiştirmeye tek başına karar verebilir
*Organize edeceğimiz turlar özel araçla, Türkçe rehber ve bazı yerlerde lokal rehber eşliğinde Türkçe anlatımlıdır.
*Ekstra turların bedeli turun ilk gününde sadece Euro üzerinden nakit olarak tahsil edilir. Kredi kartı ile ödenemez ve ücret iadesi ancak hastalık durumunda yapılır.
*Turlarımızda belirtilen yerler dışındaki giriş ücretleri yolculara aittir.
*Araçların giremeyeceği yerlerde turlarımızın bir bölümü yürüyerek yapılacağından, rahat ayakkabı bulundurmanızı tavsiye ederiz.
*Turlarımızın içeriği ve verilen servisler aynı kalmak kaydı ile gezi yöneticilerimiz tarafından teknik sebeplerle sıralamalarında değişiklik yapılabilir. Zamanlamalarda rehberin kararları uygulanır. *Olağandışı sebeplerle acente veya rehber gezileri farklı bölgelere yapma, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.
*Ekstra tur otobüslerinden tura katılanlar dışındaki yolcular hiçbir şekilde faydalanamaz.

Otel Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
Ana Güverte Kişi Başı 27.07.2017 05.08.2017 0 € 2.499 € 0 € 0 € 0 €
Orta güverte kişi başı 27.07.2017 05.08.2017 0 € 2.649 € 0 € 0 € 0 €
Üst Güverte Kişi Başı 27.07.2017 05.08.2017 0 € 2.749 € 0 € 0 € 0 €