Dubai 13 Haziran FY

349 € ’dan başlayan fiyatlarla

  • 3 gece, 4 gün
  • Gidiş: 13.06.2018
  • Fly Dubai HY
  • Oda Kahvaltı
  • Dönüş: 16.06.2018
  • İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

Çarşamba / Perşembe ISTANBUL – DUBAI
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminalinde saat 19.00’da (Çarşamba akşamı)hazır bulunulması. Bagaj, biletve check in işlemlerininardındanFly DubaiHavayolları’nın FZ 752sefer sayılı uçuşu ile21.35’deDubai’yehareket. Yerelsaatile03.00’deDubai’yevarış. Varışın ardından alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma ve kahvaltı için hareket.Kahvaltı sonrasıDubai şehir turu için hareket. Bu turumuz esnasında, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab ve ünlü Jumeirah Plajında fotoğraf molası, , Sheikh Palace, Dubai’yi 2 bölgeye ayıran Dubai Creek;Marina bolgesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Sonrasında otelinize transfer odaların alınmasının ardından serbet zaman. Akşamarzuedenmisafirlerimizileekstraolarakdüzenlenecekolan“Dubai GecekeşfiveAkşamyemekliTekneturu ’’ (90 USD). (Limitsizyerliiçecek).Bu turumuzdaDubai’ninVenedik’iolarakadlandırılanSouqMedinatJumeirah’agidiyoruz. Hem turistikçarşı, aynızamandasayısız restaurant & cafe veeğlencemekanlarıilemeşhurotantikbubölgederehberinizinvereceğiserbestzamanıdeğerlendirdiktensonra Marina bölgesinegeçerektekneturumuzabaşlıyoruz. DenizdenDubai’ninışılışılgecemanzarasıeşliğindeakşamyemeğimizialıyoruz. Tur sonrasıotelinize transfer vegecelemeotelinizde.

Cuma DUBAI
Kahvaltınınardındandeniz&güneş&kumuntadınıçıkartabilirvealışverişyapabilirsiniz.Arzu eden misafirlerimiz ileekstra olarak düzenlenecek ‘’Miracle Garden &Monorail ile Palmiye adası turu’’ (55 USD). Guinness rekorlar kitabına girmiş Dünya’nın en uzun çiçek duvarlarının bulundugu ve 45 milyon cicek kullanilarak dizayn edilen Masal sehir Miracle Garden Dubai’yi ziyaret ediyoruz. Miracle Garden Dubai turumuzun 2008 yilinda acilan Suni el yapimi bir ada olan Palmiye adasina yolculuga cikiyoruz. Adanin giris kisminda bulunan Monorail trenine binerek adayi bastan sona goruntuleme firsatı bulacaksiniz. Atlantis oteli nde sonlanan turumuzun ardindan aracımızla otelinize transfer.Öğleden sonra arzuedenmisafirlerimizekstraolarakdüzenlenecekolan,Dubai’ninvazgeçilmezturu“AkşamyemekliÇöl Safari turu” (Limitsizyerliiçecek). (90 USD).Bu turumuzda 4X4 jiplerleçöldeunutulmazanlaryaşayabilir, deveçiftlikleriniziyaretedebilirvegünbatımınıizleyebilirsiniz.Ayrıcaçöldekurulanbedevikampındaaçıkbüfeyemek, hint kinasi,devegezintisi,otantikarapkıyafetleriilefotoğrafçekimleri ,nargile,sınırsızalkolsüziçeceklervedansöz show ilegününtümyorgunluğunuatabilirsiniz. Tur sonrasıjeeplerimizsizleriotelinizebırakıyorvegecelemeotelinizde

Cumartesi DUBAI
Kahvaltınınardındandeniz&güneş&kumuntadınıçıkartabilirvealışverişyapabilirsiniz.Arzu misafirlerimiz ile eksta olarak düzenlenecek “Öğleyemekli Abu Dhabi & Dubai Fountain Showturu” (90 USD).Turumuzda; Yediemirliğinbaşkentiolan Abu Dhabi emirliğigezilecekolup, 40 yılönceküçükbirbalıkçıköyüolanbaşkentinbugün ne kadar modern birşehirolduğunatanıkolacağız.Abu Dhabi günümüzdegenişbulvarları, gökdelenleriile ultra-modern birArapşehridir.Beyaz Kale, göçebeBedeviyaşamınınsergilendiğigelenekselköy, karşısındayüzerrestoranlarınbulunduğuKordoncaddesiveeskiyaşamkalıntılarınınbulunduğu heritage village görülecekyerlerarasındadır.Dunyanin en buyukCamileriarasindayeralan “Sheikh Zayed Grand Mosque” muhtesemmimarisivezenginislemeleriileunutamayacaginizfotograflaralabileceginizbirbolgeolarakziyaretedilecektir.Hurmapazariziyaretindeisehurmalarintadinabakabilir,sevdiklerinizehediyeleralabilirsiniz.Oglensaatlerindelokalbirrestauranttayemegimizialip Abu DhabininmuhtesemplajlarinigorduktensonraEglenceadasiolarakbilinen “Yas Island” ziyaretimizde Yas Mall ve Ferrari World eglencemerkezindefotografmolasiveriyoruz.Rehberinizinverdigisaattebulusmave Dubai ye hareket.Dubai downtown bolgesindesularinbalesiolarakbilinenFountain Show izlenecekolupotelimizegeciyoruz. Arzu edenmisafirlerimizileekstraolarakdüzenlenecekolan“Global Villageturu’’ (45 USD). ‘’KüreselKöy’’ anlamınagelen Global Village’da 40 kadarülkedendevasapavillionlar Dubai Global Village’ınkalbindeyeralarak; yerelyemekler, eşyalar, el sanatlarısatandeğişikdünyakültürlerinibirarayagetirir. Tur sonrasıotelinize transfer vegecelemeotelinizde.PazarDUBAI – ISTANBUL
Kahvaltınınardındandeniz&güneş&kumuntadınıçıkartabilirvealışverişyapabilirsiniz.Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’ Dubai İkonları ve Kontrast turu‘’ (60 USD). Sabah saatlerinde otelden alınmamızın ardından Dubai’nin ilk yerleşim bölgesi olan Bastakıyya bölgesini ziyaret edeceğiz. Dubai’nin ilk okulu Al Ahmadiyyaschool, el sanatları müzeleri ve Bedevi yaşamını anlatan bu eski mahallelerde keyifli anlar yaşayacağız. Ardından Dubai Müzesi ziyaret edilecektir. Turun devamında liman pazari anlamına gelen Al MeenaBazaar kumaş çarşısı /SpiceSouq (Baharat çarsısı)/Gold Souq (kuyumcular çarsısı) görülecek yerler arasındadır. Sonrasında eski Dubai ile Yeni Dubai’yi birbirinden ayıran Dubai Creekhaliçini Abra adı verilen teknelerle ile otantik bir yolculuk yapıyoruz. Ardından Dubai’nin ikonları olarak , Palmiye Adası, Atlantis oteli, Kayak pistinin bulundugu Emirates Mall ve Dünyanın en gözde Alışveriş merkezi olan Dubai Mall, BurjKhalifa görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz “BURJ KHALIFA & UNDERWATER ZOO” Biletlerini daha önce belirtmek sureti ile rehberinizden temin edebilirler.(50 USD). Tur sonrasıhavalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Fly Dubai Havayolları’nın FZ753 sayılı tarifeli seferi ile 20.50’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 00.45’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

o Flydubai Havayolları ile Istanbul(SAW) - Dubai - Istanbul (SAW) parkurunda ekonomi sınıf uçak bileti,
• Alanda karşılama ve havalimanı - otel - havalimanı transferleri,
• Seçilecek kategori bazında otelinizde 3 gece oda kahvaltı konaklama
• Varış günülokalrestaurantSabah Kahvaltısı
Panoramik Dubai şehir turu
Türkçe yerel rehberlik hizmetleri
Havalimanı vergileri
TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

fiyata dahil olmayan hizmetlerimiz

 Vize ücreti ve servis bedeli Cuma ve Cumartesi günleri B.A.E resmitatil günleridir./ Not : Yeşil pasaport sahibi misafirlerimiz için vize uygulaması yoktur.Yurt dışı çıkış harcı bedeli, ( 15 TL ) TourismDirham-Otel Vergisi Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafir tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir)(2 ve 3 yıldızlı oteller için gecelik 10 AED (yaklaşık 3 Eur), 4 yıldızlı oteller için gecelik 15 AED (yaklaşık 4 Euro), 5 yıldızlı oteller için gecelik 20 AED (yaklaşık 5 EUR)'dir) Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları, Seyahat sağlık sigortası ( 15 Euro )İsteğe bağlı Rehber ve şoför bahşişleri Uçak içi ikramlar

Notlar

*Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
**Dubai programlarımızda rehber Dubai karşılamalı olacaktır, pakete dahil rehberlik hizmeti sadece panoramik şehir turu ve gidiş-dönüş alan transferini kapsamaktadır. Ekstra turlar alındığı takdirde rehberlik hizmeti de alınmış olacaktır. Ekstra turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.
***Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Flyexpress tarafından bilgi verilecektir.
***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
**T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusuiçinseyahatbitiştarihindenitibaren en az 6 ay geçerlipasaportileacentemizdenbelirtilenbelgelerilebaşvurmakgerekmektedir. Gereklievraklarınvizebaşvurususırasındakonsolosluğateslimedilmesinerağmen, konsolosluğunnedenbelirterekveyanedenbelirtmeksizinvizereddivermesi, turharekettarihindensonrakibirtarihevizebaşlangıcıvermesimümkündür. Başvurulmuş vize hizmet bedeli iadesi yapılmamaktadır. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, tur hareket tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu gibidurumlardan VİP Turizm sorumludeğildir,sorumlulukyolcuyaaittir.
**T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
**Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. ***Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan VİP Turizm sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
**Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
**18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.
**Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Flyexpress sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
**VİP Turizm , havayollarıileyolcularımızarasındaaracıkonumundaolup, 28.09.1955 LaheyProtokolünetabidir. Uçuşöncesindeuçuşdetaylarıdeğişebilir, tümsaatlerinharekettarihlerinden 48 saatönceteyidedilmesigerekmektedir. Yolcularımızsaatdeğişikliğiriskinibilerekvekabulederekturu satın almıştır.
Genel Bilgiler

Yeşil, Gri ve Diplomatik Pasaportlu Misafirlermizin Dikkatine
• Ülkemizde OHAL‘ den kaynaklı olarak, Yeşil, Gri ve Diplomatik pasaportlu misafirlerin, TSK, Emniyet ve Yargı Mensuplarının yurt dışına çıkabilmeleri için çalıştıkları kurumlardan gerekli evrakları temin etmesi gerekmektedir. Yeşil, Gri ve Diplomatik Pasaportlu Misafirlermizin Yurt dışına çıkışlarında bahsi geçen kurum yazılarını ibraz ederek çıkışlarına onay verilmektedir. Bu konuda acentemizin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bu tur için Seyahat Ayrıcalıkları girilmemiştir.

Bu tur için uyarı ve not girilmemiştir.

Otel Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
4* Oteller 13.06.2018 16.06.2018 439 € 349 € 339 € 0 € 0 €