Fas Sömestre Turu

1.049 $ ’dan başlayan fiyatlarla

  • 4 gece, 5 gün
  • Gidiş: 31.01.2018
  • Vize Bilgileri
  • Türk Hava Yolları
  • Oda Kahvaltı
  • Dönüş: 04.02.2018
  • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1. Gün ISTANBUL - CASABLANCA - FEZ 01 Şubat 2017 / Çarşamba
Atatürk Havalimanı Dışhatlar Terminali VIP Turizm deski önünde saat 08.00’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Türk Havayolları, TK 617 sayılı uçağı ile 10:55'te, Casablanca'ya hareket ediyoruz. 4,5 saatlik uçuş sonrası yerel saatle 14:00’te varışımızda, özel aracımız ile zamanın bilim başkentlerinden birisi Fez'e doğru hareket. Varışımızda Borj tepesinden başlayarak, Mellah Musevi Mahallesi ve Andalous semti, Karouine Camisi ve Neccarine çeşmesi, Attarine Medresesi’ni gezeceğiz.

2. Gün FEZ - RABAT - CASABLANCA 02 Şubat 2017 / Perşembe
Kahvaltının ardından, özel aracımızla Rabat şehrini gezerek Casablanca’ya doğru yola çıkıyoruz. Oryantal ruhlu, beyaz şehir Casablanca’yı gezmeye Birleşmiş Milletler Meydanı ile başlıyoruz. Büyük Pazar yeri, Habous Meydanı, Corniche semti, ve Muhammed V Bulvarı ile Hassan II Camii’ni ziyaret edeceğiz. 1980-1993 yılları arasında yaptırılan Hassan II Camii, dünyanın en büyük camisidir. İç mekanda 25.000 kişinin ayni anda namaz kılabildiği caminin avlusunda 80.000 kişi toplanabilir ayrıca 200 metrelik minaresinde bulunan lazer lambası 35 km uzaklığa kadar namaz vaktini bildirir. Otelimize yerleşmenin ardından serbest saatler..

3. Gün CASABLANCA - MARAKEŞ 03 Şubat 2017 / Cuma
Kahvaltının ardından, özel aracımızla Marakeş’e doğru hareket ediyoruz. 3 saatlik keyifli yolculuk sonrası varışımızda, Anıtsal Koutoubia Camii, Fas işi mozaik ve ahşap süslemelerle bezeli Bahia Sarayı ve Yves Saint Laurent ‘ın anıt mezarı olarak kabul gören dünyaca ünlü Majorel Bahçeleri’ni gezecek, öğle yemeğinin ardından yöresel el sanatlarının tüm örneklerini bulabileceğimiz Marakeş Çarşısı’nın dar sokaklarında, renkli görüntülere tanık olacağız. Günümüzü, UNESCO Milli Miraslar Listesi’nde bulunan Afrika’nın en hareketli şehir meydanı Jma El Fna’da bitiriyoruz. Gezimizin ardından, otelimize transfer olarak odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam dilerseniz, geleneksel şovlar eşliğinde akşam yemeği de alacağımız, dünyaca ünlü Chez Ali’de 1001 gece masalları atmosferini yaşayabilirsiniz.

4. Gün MARAKEŞ 04 Şubat 2017 / Cumartesi
Kahvaltı sonrası, renkli ve gizemli şehri keşfetmek üzere serbest. Dilerseniz, ekstra olarak Atlas okyanusu kıyısında yer alan eski Portekiz sehri Essaouira'ya düzenleyeceğimiz geziye katılabilirsiniz.

5. Gün MARAKEŞ - CASABLANCA (230 km) - ISTANBUL 05 Şubat 2017 / Pazar
Kahvaltının ardından, dönüş uçuşumuz için Casablanca’ya doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 3 saatlik yolculuk sonrası, Türk Havayolları’nın TK 618 sefer sayılı uçağı ile saat 15:30’da hareket ediyoruz. 4,5 saatlik uçuş sonrası, yerel saat ile 22:05’te İstanbul’a hoşgeldiniz.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Otel ekstralarınız,
* Ekstra gündüz ve gece gezileri,
*Yemekler sırasında alınacak içecekler,
* Uçaklarda 20 kg’ı aşan bagaj ücreti,
* Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL)
* Seyahat ve saglık güvencesi (17 Usd )
(65 yaş üzeri için sür prim uygulanır.)

Notlar

*Fiyatlarımız; 01.01.2017 tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılacaktır.
*Erken Rezervasyon Kampanyası’na denk gelen rezervasyonlarda, belirtilen indirim oranları, havalimanı vergileri hariç tutar üzerinden hesaplanır. Verilen indirim oranları sınırlı sayıda kontenjanda geçerli olup uçak bileti dahil paket alımlarında uygulanabilir. Millerle yada uçak biletsiz alınan tur paketlerinde erken rezervasyon indirimi uygulanmaz. Güncel indirim oranlarımı VIP Merkez ve satış noktalarından öğreniniz.
*Programda belirtilen uçak saatleri havayollarından alınmış olup, uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.
*Programda belirtilen ve iç hatlarda uçulacak olan havayolunun yerine başka bir yerel taşıyıcı kullanılabilir.
*VIP Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.
*Programlarda belirtilen şehir turu ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.
*Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.
*Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11 - 12.00 arasıdır.
*Fiyatlar; enaz 12 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Grup sayılarının belirtilen kişi sayısının altında kalması halinde gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
*Programlarımızın içeriği aynı kalmak şartıyla güzergahta değişiklik yapılabilir. Gün sayısında esas olan gecelemedir.
*Programda belirtilen öğle yemekleri yerel restaurantlarda alınacak olan yerel grup yemekleridir. Akşam yemekleri ise otellerde batı tipi tarzında alınmaktadır.
*Yemeklere içecekler dahil edilmemiştir.
*Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan misafirlerimiz için geçerli olup, 65 yaş üstü misafirlerimiz için ilave ücret gerekmektedir.
*Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Vip Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Vip Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.
*Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, VIP Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 7 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.
*Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan misafirlerimiz için geçerli olup, 65 yaş üstü misafirlerimiz için ilave ücret gerekmektedir.
*Fas için vize gerekmemektedir.

Otel Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
Otellerimiz 31.01.2018 04.02.2018 1.449 $ 1.049 $ 1.029 $ 949 $ 249 $

İletişim

  •   Cumhuriyet Caddesi, No:173 Adlıhan Kat:5 34373 / Harbiye - İstanbul

  •   0(212) 368 48 00

  •   vip@vip.com.tr

İndirim ve Kampanyaları E-posta Adresinizi Bizimle Paylaşarak İlk Siz Öğrenin!

© Copyright 2017 vip.com.tr - Tüm Hakları Saklıdır.