• Anasayfa
  • Grand Princess ile Alaska & Amerika Şeker Bayramı 13 Haziran

Grand Princess ile Alaska & Amerika Şeker Bayramı 13 Haziran

2.549 € ’dan başlayan fiyatlarla

  • 13 gece, 14 gün
  • Gidiş: 13.06.2018
  • Vize Bilgileri
  • Türk Hava Yolları
  • Tam Pansiyon
  • Dönüş: 26.06.2018
  • Vize Gerekiyor
  • İstanbul Çıkışlı
  • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1.GÜN İSTANBUL, TÜRKİYE / SAN FRANCISCO, ABD
Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 10.30’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Türk Havayollarının TK 079 no’lu seferi ile saat 13.05’de San Francisco’ya hareket. Yerel saat ile 16.30’da San Francisco’ya varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer. Check-in ve odalara yerleşme sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.


2.GÜN SAN FRANCISCO, ABD
Kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Miami şehir turuna katılabilirler. Bu turumuz esnasında, Muir Woods milli park ormanı ile başlıyoruz. Buradaki gezimizde Kaliforniya' ya özel dünyanın en yaşlı ve büyük canlıları asırlık kızıl ağaçlarını gördükten hemen sonra özel aracımız ile zengin Sausalito kasabasına uğrayarak burada serbest zamanımızı gerek alışveriş gerekse çevreyi gezerek değerlendiriyoruz. Ardından tekne ile San Francisco dönüşümüzde Alkatraz Adası‘nı panoramik olarak görerek turistik Fisherman's Wharf' a varıyoruz. Buradaki serbest zamanımızda Pier 39 da onlarca deniz aslanını da görebilir ve ünlü San Francisco Akvaryumunu da ziyaret edebilirsiniz. Daha sonra dünyaca ünlü tarihi ve turistik tramway gezisiyle şehrin merkezi kabul edilen Union Square meydanına vararak turumuzu otelde bitiriyoruz. Geceleme otelimizde.

3.GÜN SAN FRANCISCO, ABD
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri ve San Francisco limanında demirli olan gemimize transfer. Pasaport ve check-in işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz 16.00’da limandan hareket edecektir.

4.GÜN DENİZDE SEYİR
Gemimiz tüm gün boyunca denizde seyir halinde olacaktır. Gün boyunca gemide düzenlenen eğlenceli aktivitelere katılabilir, geminin her yerini keşfedebilir, gemideki mağazaları ziyaret edebilir, Spa merkezinden/Spor salonundan yararlanabilirsiniz.

5.GÜN DENİZDE SEYİR
Gemimiz tüm gün boyunca denizde seyir halinde olacaktır. Gün boyunca gemide düzenlenen eğlenceli aktivitelere katılabilir, geminin her yerini keşfedebilir, gemideki mağazaları ziyaret edebilir, Spa merkezinden/Spor salonundan yararlanabilirsiniz.

6.GÜN KETCHIKAN, ALASKA
Gemimiz yerel saat ile sabah 07.00’de Ketchikan limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Ketchikan & Potlach Park turuna katılabilirler. Duruma bağlı olarak turun son kısmında Amerikan Arması’nın sembolü Alaska Kartallarını ve baykuşları yuvalarında gözlemleme şansı bulabilirsiniz. Tur sonunda Ketchikan Creek Street'te yürüyüş turu. Gemimiz 15.00'de limandan ayrılacaktır.

7.GÜN HAINES, ALASKA
Gemimiz saat 11.00'de Haines limanına yanaşacaktır. 1903 yılında Seward Hisarı şehire yapılan en önemli yapılardan biridir. Hisar içinde çeşitli yürüyüş rotaları mevcuttur. Zengin bir ekolojiye sahip olan bölgede vahşi hayvan çiftlikleri ve doğa turları gibi pek çok fırsat bulunmaktadır. Gemimiz limandan saat 20.00'de ayrılacaktır.

8.GÜN JUNEAU, ALASKA
Gemimiz yerel saat ile sabah 07.00’de Juneau limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Juneau dan Mendenhal buzulu ve balina izleme turuna katılabilirler. Buzul dan sonra bineceğimiz teknede Stephen Fiyordu çevresinde deniz aslanları, liman fokları, kartalları gözlemledikten sonra turun olmazsa olmazı kambur balinaları göreceğiz. Mevsimsel göçleri sırasında Juneau çevresindeki koylarda toplanan kambur balinalar doğum yapacakları Hawaii sahillerine gitmeden önce burada konaklamaktadırlar. Gemimiz 21.00'de limandan ayrılacaktır.

9.GÜN TRACY ARM FİYORDU
Tracy Arm fiyordundan gemimiz geçiş yapacaktır. Alaska turlarının en güzel manzarasına sahip devasa buzullarının arasından geçerken, buzulların kimiz zaman büyük bir çatırtı ile kopup denize düşmesini izleyebilirsiniz.

10.GÜN DENİZDE SEYİR
Gemimiz tüm gün boyunca denizde seyir halinde olacaktır. Gün boyunca gemide düzenlenen eğlenceli aktivitelere katılabilir, geminin her yerini keşfedebilir, gemideki mağazaları ziyaret edebilir, Spa merkezinden/Spor salonundan yararlanabilirsiniz.

11.GÜN VICTORIA, BRİTANYA KOLUMBİYASI
Gemimiz yerel saat ile sabah 07.00’de Victoria limanına yanaşacaktır. Britanya Kolumbiyası ya da
İngiliz Kolumbiyası, Kanada'nın en batıdaki eyâletidir. Vancouver adası üzerinde kurulan Victoria, “Bahçe Şehir” adı ile ün salmıştır.. Burada Royal British Columbia Müzesi, Kraliçe Victoia Heykeli, Fisgard Feneri, Emress Oteli görülebilir. Gemimiz limandan saat 14.00’de ayrılacaktır.


12.GÜN DENİZDE SEYİR
Gemimiz tüm gün boyunca denizde seyir halinde olacaktır. Gün boyunca gemide düzenlenen eğlenceli aktivitelere katılabilir, geminin her yerini keşfedebilir, gemideki mağazaları ziyaret edebilir, Spa merkezinden/Spor salonundan yararlanabilirsiniz.

13.GÜN SAN FRANCISCO,ABD
Yerel saat ile 07.00’da San Francisco limanına varış. Gemiden çıkış işlemleri sonrası Havalimanına transfer Check-in ve Pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 080 no’lu seferi ile saat 18.10’da İstanbul’a hareket. Geceleme uçakta.

14.GÜN SAN FRANCISCO, ABD / İSTANBUL, TÜRKİYE
Yerel saat ile 17.15’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Türk Havayolları ile İstanbul – San Francisco - İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
* San Francisco’da 1.Sınıf otelde, 2 gece konaklama
* Gemide 10 gece tam pansiyon konaklama
* Programda belirtilen tüm transferler
* Tecrübeli rehberlik hizmeti (Grup 20 Kişi olduğu takdirde)


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz içecekler
* Kişisel harcamalar
* Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek ekstra turlar
* Havalimanı vergileri
* Liman vergileri
* Geminin servis personeli bahşişleri
* Vize ücreti
* Yurtdışı çıkış harcı.

Bu tur için Seyahat Ayrıcalıkları girilmemiştir.

Notlar

*Programda belirtilen saatler Türk Havayolları ve Princess Cruise şirketlerinden alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten VIP Turizmsorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü VIP Turizmprogramın içeriğini ve hizmet muhtev iyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.
*Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.
*Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir ve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en az bir adet takım elbise, bayanların da en az 1 adet gece elbisesi bulundurmak zorundadırlar.
*Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır. Ancak arzu edenler yemeklerini geminin başka restoranlarında da alma hakkına sahiptirler.
*Özellikle gemi seyahatiniz esnasında sizlere başkalarının telefon ile ulaşması son derece zordur. Geminin uydu sistemi ile görüşmeler sağlanabilir ancak dakikası yaklaşık 17 USD civarındadır.(taxlar dahil).
*Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız harcamalar içindir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için)gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan manyetik kartlar ile yapabileceksiniz. Gemide alışveriş ve casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz.


Kabin Tipi Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
İç Kabin Kişi Başı 13.06.2018 26.06.2018 3.548 € 2.549 € 0 € 0 € 0 €
Kısıtlı Dış Kabin Kişi Başı 13.06.2018 26.06.2018 3.948 € 2.799 € 0 € 0 € 0 €
Balkonlu Kabin Kişi Başı 13.06.2018 26.06.2018 4.948 € 3.349 € 0 € 0 € 0 €