Hawaii Balayı

3.618 $ ’dan başlayan fiyatlarla

  • Oda Kahvaltı
  • Vize Gerekiyor
  • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1. Gün ISTANBUL – LOS ANGELES-HAWAII
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Türk Havayollarının TK 9 sefer sayılı uçuşu ile 13:00 da Los Angeles’a hareket. Yaklaşık 14 saat sürecek olan uçuşun ardından, yerel saat ile 16:45’de Los Angeles Havalimanına varış. Pasaport işlemlerinin ardından, United Havayollarının UA 1232 sefer sayılı uçuşu ile 18:45’de Honolulu’ya hareket. Yaklaşık 5 saat sürecek olan uçuşun ardından, yerel saat ile 21:33’de Honolulu Uluslararası havalimanına varış ve Hawaii adalarının en popüleri olan Oahu’daki otelimize transfer. Geceleme otelimizde

2. Gün HAWAII
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz, güneş ve eğlenceden istifade fırsatı. Arzu eden misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenmekte olan Oahu Adası Turuna katılabilirler. Bu tur esnasında; Waikiki Beach’ten araca binilerek adanın kuzeyine doğru çıkılıyor. Hanauma Bay, Waimea Bay, Halona Look Out Point ve ananas plantasyon alanı görülecek yerler arasında. Deniz mahsulleri kamyonunda alabileceğiniz öğle yemeği molasının ardından, muhteşem koyların tadını çıkarmak için serbest zaman. Tur bitiminde otelinize dönüş. Geceleme otelimizde.

3 Gün HAWAII
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz, güneş ve eğlenceden istifade fırsatı. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Pearl Harbour Turuna katılabilirler. Bu turda, 1941’de Japon İmparatorluğu tarafından saldırıda bulunulan Amerikan Pasifik Filosunun bulunduğu Pearl Harbour Limanı ve 1102 askeri ile birlikte batan US ARIZONA gemisinin anıt haline getirilmiş güvertesini görüyoruz. Buradaki gezimizin ardından otelimize geri dönüş. Geceleme otelimizde.

4.Gün HAWAII
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz, güneş ve eğlenceden istifade fırsatı. Arzu eden misafirler, okyanus kıyışımda düzenlenen Luau Show’a katılabilirler. Yerlilerin geleneksel kabile kutlamaları ve dans gösterilerinin sergilendiği bu yöresel şovda, Hawaii kültürünü daha yakından tanıyabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

5.Gün HAWAII
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz, güneş ve eğlenceden istifade fırsatı. Arzu eden misafirler, günbatımında düzenlenmekte olan katamaran turuna katılıp, etkileyici gün batımını ve renklerin alaşımını okyanusun ortasından seyredebilirler. Geceleme otelimizde.

6.GÜN HAWAII
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz, güneş ve eğlenceden istifade fırsatı. Arzu eden misafirler, Hawaii’de oldukça meşhur olan ve adrenalin tutkunlarının hayallerini süsleyen köpekbalığı kafes dalışını deneyimleyebilirler. Geceleme otelimizde.

7.Gün HAWAII-LOS ANGELES-ISTANBUL
Erken sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer ve Türk Havayollarının TK 9581 sefer sayılı uçuşu ile saat 07:10’da Los Angeles’a uçuş. Yerel saat 15:42’de varışın ardından, Türk Havayollarının TK 10 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket.

8. Gün ISTANBUL
Yerel saat ile 17:35’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.BİR BAŞKA VIP SEYAHATİNDE BULUŞMAK ÜZERE...

Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz

 Türk Havayolları ile Istanbul – Los Angeles-Honolulu-Los Angeles-İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
 Seçilen otelde konaklama
 Programda belirtilen tüm transferler
 Zorunlu seyahat sigortası
 Tüm havaalanı ve güvenlik vergileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetlerimiz

 Otel ekstralarınız
 Ekstra gündüz ve gece gezileri
 Uçaklarda 20 kg’ı aşan bagaj ücreti
 Yurtdışı çıkış

NOTLAR

 Fiyatlar; Havayollarının 01.01.2017 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.
 Fiyatlarımız; en az 2 kişinin katılımı halinde geçerlidir.
 Fiyatlarımız Christmas, Yılbaşı, Bayram Dönemi ve Fuar dönemi gibi özel dönemleri kapsamamaktadır.
 Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.
 Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.
 VIP Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu ve yerel havayollarını değiştirebilir.
 Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.
 Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11 - 12.00 arasıdır.
 Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden VIP Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde VIP Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.
 Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibarıyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.
 Amerika Birleşik Devletleri için vize gerekmektedir. Vize departmanımızla iletişime geçmenizi rica ederiz.

Bu tur için Seyahat Ayrıcalıkları girilmemiştir.

Bu tur için uyarı ve not girilmemiştir.

Otel Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
4*Hilton Waikiki Beach Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 3.618 $ 0 $ 0 $ 0 $
4*Hawaii Prince Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 3.709 $ 0 $ 0 $ 0 $
4*Hyatt Regency Waikiki Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 3.771 $ 0 $ 0 $ 0 $
5*Royal Hawaiian,A Luxury Core Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 5.463 $ 0 $ 0 $ 0 $