• Anasayfa
  • Hindistan Turu 19 Ekim 2018 Turu

Hindistan Turu 19 Ekim 2018 Turu

2.197 € ’dan başlayan fiyatlarla

  • 9 gece, 10 gün
  • Gidiş: 19.10.2018
  • Türk Hava Yolları
  • Yarım Pansiyon
  • Dönüş: 28.10.2018
  • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1. Gün Istanbul-Delhi / 19 Ekim
Atatürk Havalimanı, VIP Turizm deskinde saat 18:00’de buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerimizin ardından, Türk Hava Yolları, TK 716 sayılı seferi ile akşam 20:55’de, Delhi’ye hareket ediyoruz. Uçuşumuz 6 saat sürecek.

2. Gün Delhi – Agra / 20 Ekim
6 saatlik uçuş sonrası, yerel saat ile 05:15’de Delhi’ye varıyoruz. Havaalanında bizleri bekleyen özel aracımızla, 203 km ve yaklaşık 4 saat uzaklıktaki Agra’ya gitmek üzere yola çıkıyoruz. Otele varışımızın ardından Agra Kalesini ziyaret ediyoruz. Turumuz sonrasında otele transferimizin ardından akşam yemeği otelimizde.

3. Gün Agra – Fatehpur Sikri - Jaipur / 21 Ekim
Sabah, Moğol İmparatoru Şah Cihan tarafından, Kraliçe Mümtaz Mahal için 1630 yılında yaptırılan Taj Mahal’i ziyaret edeceğiz. Sonrasında Jaipur’a doğru yola çıkıyoruz, Yolumuzun üzerinde, kırmızı şehir olarak bilinen Fatehpur Sikri’yi de ziyaret edeceğiz. Sonrasında, Pembe Şehir olarak bilinen ve Rajastan’ın başkenti olan Jaipur’a varışımızda otelimize yerleşiyoruz

4. Gün Jaipur / 22 Ekim
Sabah, Rajput mimarisinin en ihtişamlı örneklerinden biri olan, Amber Kalesi’ne fillerin sırtında çıkıyoruz. Öğleden sonra şehir gezisi yapacak ve Şehir Sarayı Müzesi, Jantar Mantar Gözlemevini göreceğiz. Akşam yemek otelimizde.

5. Gün Jaipur - Varanasi / 23 Ekim
Sabah erken saatlerde havalimanına transferimiz yapılıyor. 06.25’te Spice Jet flight SG2985 sayılı uçak ile Varanasi’ye gidiyoruz. 08:25’de varışımızda otelimize transferimiz yapılıyor. Gün batımında, yeniden hayata döneceğine inanılan ölülerin yakılışını ve kutsal Ganj nehri kıyısında mantralar ve davullar eşliğinde yapılan seremonileri izleyerek müthiş bir deneyim yaşayacağız.

6. Gün Varanasi – Delhi / 24 Ekim
Sabah erken saatte, Ganj nehri üzerinde unutulmaz bir tekne gezisi yapacak, gün doğumunda bu kutsal sularda kendilerini yıkayarak günahlarından arınmak isteyen insanları izleyeceğiz. Öğleden sonra otelden çıkış işlemlerimizin ardından, 15:15’de Delhi’ye hareket ediyoruz. 17:00’de varışımızda otelimize transferimiz yapılıyor.7. Gün Delhi / 25 Ekim
Kahvaltının ardından, Hindistan’ın modern başkenti Delhi’yi gezmeye başlıyoruz. Etkileyici hükümet binası, yeşil parklar ve bahçeler, Qutub Minar ve Humanyus gömütlerine ziyaret edeceğiz. Öğleden sonra , eski ve yeniyi, antik ve moderni birarada deneyimleyeceğimiz, eski Delhi’ye gidiyoruz.. Gezimiz sırasında, geçmişe doğru tarihi ve kültürel bir yolculuk yapacak, Kızıl Kale, Raj Ghat, Jama Masjid ve Chandni Chowk’u göreceğiz. Akşam yemeği otelimizde. Akşam dilerseniz, ekstra olarak, Gurgaon’da bulunan, müzikal show Kingdom of Dreams’i izleyebilirsiniz. Kendinizi, Bollywood filmlerinden bir sahnede hissedeceğiniz unutulmaz gösteri ile günümüz teknolojisinin katkısıyla Hint kültürü ve tarihini geleneksel performanslar ile tanıyacağız.

8. Gün Delhi – Kathmandu / 26 Ekim
Sabah havaalanına transferimiz yapılıyor, 10:30’da Kathmandu’ya hareket ediyoruz. 12:30’da varışımızda otelimize transferimiz yapılıyor.

9. Gün Kathmandu / 27 Ekim
Kahvaltı sonrası, Tanrıça Kumari Bahal’in bu muhteşem kentini keşfe başlıyoruz. Kathmandu şehir gezisi yapacak ve ardından 2500 yıllık Swoyambunath Mabedi’ni göreceğiz. Akşam yemeği otelimizde.

10. Gün Kathmandu - Istanbul / 03 Şubat
Sabahın ilk saatlerinde, havalimanına transferimiz yapılıyor. Türk Havayolları’nın, TK 727 sayılı seferi ile yapacağımız uçuşumuz saat 12:55’de kalkıyor. Sabah, 18:50’de Istanbul’a hoşgeldiniz.Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 Türk Havayolları ile gidiş dönüş uçak bileti,
 Tüm iç hat uçuşları
 Alan – otel – alan arasında transferler,
 Programda belirtilen otellerde vb. konaklama,
 Tüm sabah kahvaltıları,
 Tüm akşam yemekleri
 Programda dahil olduğu belirtilen geziler ve giriş
ücretleri
 Seyahat Garanti Sigortası
 Havaalanı ve güvenlik vergileri
 VIP Turizm rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan hizmetler

Otel ekstralarınız,
 Ekstra gündüz ve gece gezileri,
 Uçaklarda 20 kg’ı aşan bagaj ücreti,
 Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL)
 Hindistan vize ücreti
 Nepal vize ücreti (kapıda alınacaktır)
 Seyahat ve Saglık Güvencesi (37 USD )
(65 yaş üzeri için sür prim uygulanır

Notlar

 Fiyatlarımız; 01.01.2016 tarihindeki Havayolu taşımacılık ücretlerine göre, göre verilmiş olup, seyahat tarihine kadar gelebilecek olası ücret artışları fiyatlarımıza yansıtılacaktır.

 Erken Rezervasyon Kampanyası’na denk gelen rezervasyonlarda, belirtilen indirim oranları, havalimanı vergileri hariç tutar üzerinden hesaplanır. Verilen indirim oranları sınırlı sayıda kontenjanda geçerli olup uçak bileti dahil paket alımlarında uygulanabilir. Millerle yada uçak biletsiz alınan tur paketlerinde erken rezervasyon indirimi uygulanmaz. Güncel indirim oranlarımı VIP Merkez ve satış noktalarından öğreniniz.

 Gezilerimizde, minimum 20 katılımcı ve üzerine Türkçe rehberlik hizmeti verilebilir.

 Promosyon programlarımızdaki uçak biletleri, özel grup fiyatları uzerinden hesaplanmış olup, rezervasyon anındaki müsaitliğe göre oluşabilecek farklar tarafınıza yansıtılacaktır.

 Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir. VIP Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu ve yerel havayollarını değiştirebilir.

 VIP Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel ve restoran isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

 Programlarda belirtilen çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

 Bu seyahate iştirak edecek her yolcunun pasaport temdit süresinin seyahat başlangıç itibarı ile en az 6 olması gerekmektedir.

 Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden acentamız sorumlu değildir.

 Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, VIP Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 7 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

 Yurt dışı çıkışında gümrük ve pasaport engeli olan yolculara seyahate iştirak edemedikleri takdirde hiçbir ücret iadesi yapılmaz.

 Gezimiz için, Hindistan ve Nepal vizeleri gerekmekte olup, vize departmanımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

Genel Bilgiler

Yeşil, Gri ve Diplomatik Pasaportlu Misafirlermizin Dikkatine
• Ülkemizde OHAL‘ den kaynaklı olarak, Yeşil, Gri ve Diplomatik pasaportlu misafirlerin, TSK, Emniyet ve Yargı Mensuplarının yurt dışına çıkabilmeleri için çalıştıkları kurumlardan gerekli evrakları temin etmesi gerekmektedir. Yeşil, Gri ve Diplomatik Pasaportlu Misafirlermizin Yurt dışına çıkışlarında bahsi geçen kurum yazılarını ibraz ederek çıkışlarına onay verilmektedir. Bu konuda acentemizin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bu tur için Seyahat Ayrıcalıkları girilmemiştir.

Bu tur için uyarı ve not girilmemiştir.

Otel Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
1.sınıf otellerimiz 19.10.2018 28.10.2018 2.894 € 2.457 € 2.197 € 1.997 € 0 €
1.sınıf otellerimiz 19.10.2018 28.10.2018 2.894 € 2.197 € 2.197 € 1.997 € 0 €