• Anasayfa
  • HOUSTON & DALLAS & NEW ORLEANS 2019 FG

HOUSTON & DALLAS & NEW ORLEANS 2019 FG

10.800 TL ’dan başlayan fiyatlarla

  • 9 gece, 10 gün
  • Gidiş: 20.04.2019
  • Vize Bilgileri
  • Türk Hava Yolları
  • Only Room
  • Dönüş: 29.04.2019
  • Vize Gerekiyor
  • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1.Gün İstanbul-Houston
Istanbul Ataturk Havalimanı Dış Hatlar Terminali VİP Turizm kontuarında yetkililerimiz ve rehberimiz ile saat 10:30'da buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinin tamamlanmasının ardından, Türk Hava Yolları'nın TK 33 sefer sayılı uçuşu ile saat 13:55'de Houston, Texas'a hareket. 13 saatlik uçuşun ardından yerel saat ile 19:15'de Houston'a varış ve otelimize transfer. Akşam yemeği için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.Gün Houston
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Houston Şehir Turu için hareket. Bu turda göreceğimiz yerler arasında Tarihi Bölge, Pazar Meydanı, Chase Kulesi, Tünel Sistemleri, Müze Bölgesi bulunmaktadır. Tur sonunda serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği Houston'ın deniz kıyısındaki komşu şehri Galveston Turuna katılabilirler. Houston'a 50 mil uzaklıktaki bu şehirde ünlü Galveston Deniz Duvarı, tarihi Galveston Strand, Gresham Şatosu yada diğer adı ile Bishop's Palace göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası Houston'a dönüş. Akşam yemeği için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3.Gün Houston-San Antonio

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği NASA Merkezi Turu'na katılabilirler. NASA Johnson Space Center'i gezeceğimiz bu turda, tarihi Görev Merkezi'ni, Building 9'u görme fırsatı bulacağız. Öğleden sonra San Antonio'ya hareket. 200 mil olan yolumuz 3 saat sürüyor. Varışın ardından San Antonio şehir turu yapıyoruz. Texas'in en önemli Binası Alamo Kalesi, İspanyol Vali'nin Sarayı, San Jose Manastırı, Japon Bahçeleri göreceğimiz yer arasında. Turun sonunda Paseo Del Rio'da tekne turu yapıyoruz. Sonrasında otele transfer. Akşam yemeği için serbest zaman. Geceleme otelimizde

4.Gün San Antonio-Austin-Dallas

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Texas'in başketi ve en güzel sehirlerinden biri olan Austin'e doğru yola çıkıyoruz. Yolumuz 80 mil ve bir buçuk saat sürüyor. Tarihi Downtown, Texas Başkent komplexi, Eski Doğu Austin görülecek yerler arasındadır. Tur sonunda Dallas'a hareket. 195 mil olan yolumuz üç buçuk saat sürecek. Akşam yemeği için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

5.Gün Dallas
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Dallas ve Fort Worth Turları için hareket. Göreceğimiz yerler arasında West End, Klyde Warren Park, Pioneer Plaza, en büyük Neiman Marcus Department Store, Dallas Sanat Bölgesi ve Pazaryeri bulunmaktadır. Ardından Fort Wort'de Wild West deneyimi yaşamak için Stockyards Station's gidiyoruz. Sonrasında serbest zaman. Tur sonrası otele dönüş. Geceleme otelimizde.

6.Gün Dallas

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Çiftlikte kovboylar ile ata binebilir veya yürüyüşler yapabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

7. Gün Dallas-New Orleans
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Dallas Fort Worth Havalimanı'na transfer. Yerel havayolları ile New Orleans'a hareket ve varış. Otelimize transfer. New Orleans Şehir Turu için hareket. Turumuz French Quarter'ı ve tarihi Jackson Meydanı'nı gezerek başlıyor. Ünlü New Orleans Mezarlıkları, korsanların kullandığı su yolları Bayou St. John, Şehir Parkı, Besthoff Heykel Bahçesi görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Jazz Müzik Turuna katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

8. Gün New Orleans
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olacak düzenlenecek olan turda Mississippi'nin ünlü buharlı gemilerinden birinde Jazz müziği eşliğinde öğle yemeği yiyebilirler. Akşam rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği “Swamp” Bataklık Turu'na katılabilirsiniz. Yıllar önce korsanların kol gezdiği bataklıkları özel teknelerle geziyoruz. Geceleme otelimizde.

9. Gün Houston-İstanbul
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Öğleden sonra yerel havayolları ile Houston'a hareket. Houston'a varış. TK 34 sefer sayılı uçuş ile Türk Hava Yolları ile saat 20:00'de İstanbul'a hareket.

10. Gün Istanbul
Istanbul a varışımızla birlikte turumuzu sonlandırıyoruz.

fiyata dahil olan hizmetlerimiz:

Türk Hava Yolları ile İstanbul - Houston - İstanbul gidiş dönüş uçak bileti
- Yerel havayolları ile Dallas - New Orleans ve New Orleans - Houston uçak bileti
- 4 Otellerde 7 gece konaklama
- Paseo Del Rio'da tekne turu
- Programda dahil olduğu belirtilen tüm transferler
- Programda dahil olduğu belirtilen tüm geziler
- Havalimanı ve güvenlik vergisi
- Türkçe rehberlik hizmeti
- Zorunlu seyahat sigortası

fiyata dahil olmayan hizmetlerimiz:

- Yurtdışı Çıkış Harç Pulu (15 TL)
- Vize Ücretleri ve servis bedelleri (225 usd)
- Kişisel olan tüm harcamalar
- Fiyata dahil olan hizmetlerde bahsedilmeyen tüm öğle ve akşam yemekleri
- Şehir vergileri ile ayak bastı ücretleri
- Yerel rehber ve şoför bahşişleri

ALTERNATİF KALKIŞ TARİHLERİ18 Mayıs iki kişilik oda da kişi başı paket fiyatı 10.800TL
01 Haziran iki kişilik oda da kişi başı paket fiyatı 11.800TL
10 Ağustos iki kişilik oda da kişi başı paket fiyatı 11.800TL

Bu tur için Seyahat Ayrıcalıkları girilmemiştir.

Notlar


 Program dahilinde verilen uçuş ve otel isimleri ve benzeri kategoride olup, kesin uçuş ve otel bilgileri için lütfen satış yetkilimize danışınız.
 Fiyatlar; Havayollarının 01.01.2016 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.
 Erken Rezervasyon Kampanyası’na denk gelen rezervasyonlarda, belirtilen indirim oranları, havalimanı vergileri hariç tutar üzerinden hesaplanır. Verilen indirim oranları sınırlı sayıda kontenjanda geçerli olup uçak bileti dahil paket alımlarında uygulanabilir. Millerle yada uçak biletsiz alınan tur paketlerinde erken rezervasyon indirimi uygulanmaz. Güncel indirim oranlarımı VIP Merkez ve satış noktalarından öğreniniz.
 Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, VIP Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.
 Geziye, VIP Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 25 kişilik katılım olması gerekmektedir.
 Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.
 VIP Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.
 Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.
 VIP Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu ve yerel havayollarını değiştirebilir.
 Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlama yapılarak, satış temsilciniz tarafından bildirilecektir.
 Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.
 Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11 - 12.00 arasıdır.
 Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden VIP Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde VIP Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.
 Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibarıyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.
 Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, VIP Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 7 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.
 Amerika için vize gerekmektedir. Detaylar için vize departmanımıza başvurmanızı rica ederiz.

Otel Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
AMERİKA PAKET TUR KİŞİ BAŞI 20.04.2019 29.04.2019 13.800 TL 10.800 TL 0 TL 0 TL 0 TL
AMERİKA PAKET TUR KİŞİ BAŞI 20.04.2019 29.04.2019 14.800 TL 11.800 TL 0 TL 0 TL 0 TL
dd