• Anasayfa
  • Japonya 07-15 Nisan 2018( Sakura Özel Programı) Vizesiz

Japonya 07-15 Nisan 2018( Sakura Özel Programı) Vizesiz

3.397 $ ’dan başlayan fiyatlarla

  • 8 gece, 9 gün
  • Gidiş: 07.04.2018
  • Emirates HY
  • Oda Kahvaltı
  • Dönüş: 15.04.2018
  • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1. Gün ISTANBUL - DUBAI
Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, VIP TURIZM Kontuarı’nda, saat 16:30’da buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından, saat 19:25’dE Emirates Havayolları’nın EK122 sefer sayılı uçağı ile Dubai’ye hareket ediyoruz.

2. Gün DUBAI – TOKYO
Yerel saat ile 01.00’da Dubai’ye varışımızda uçak değiştirerek 02.40’da EK318 sayılı uçak ile Tokyo’ya hareket ediyoruz. Gecemiz uçakta geçiyor. 17.35'de varışımızın ardından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Akşam VIP Hoş geldiniz yemeğinde buluşuyoruz.3. Gün TOKYO
Kahvaltının ardından Tokyo şehir turu için otelimizden hareket. 333 metrelik yüksekliği Tokyo Kulesi, İmparatorluk Sarayı, Modern Japonya'nın ilk imparatoru olan Meijinin ruhunu tanrılaştırmak için yapılan Meiji Shinju Tapınağı, eski Tokyo'nun atmosferini yansıtan Asakusa ve Nakamise alışveriş ve eğlence merkezleri ile Japonya'nın eşi bulunmayan pahalı dükkanları, restoran ve cafelerle çevrili caddesi, Ginza göreceğimiz yerler arasında. Tur bitimi serbest saatler.

4. Gün TOKYO
Kahvaltının ardından, gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz Nikko Turu’na katılabilirler.
Tokyo’nun 150 km kuzeyinde olan, UNESCO Dünya Mirasları Listesindeki Nikko’da Toshogu Mabedini göreceğiz. Mabed 17. Yüzyılın ilk yarısında 15.000 el işçisi tarafından 2,5 milyon altın yaprak kullanılarak yapılmıştır. Sonrasında Nikko Doğal Parkına giderek Nantai Volkanı eteklerinde yer alan sönmüş lav akıntıları ile oluşan Chuzenji Gölü’nü göreceğiz. Japonyanın en iyi şelalesinden biri olan Kegon Şelaleleri’ni gördükten sonra Tokyo’ya geri döneceğiz


5. Gün TOKYO – FUJİ – KYOTO (461 km)
Sabah kahvaltının ardından check-out işlemlerimizi tamamlayıp Japonya'nın en yüksek volkanik dağı olan Fuji Dağı'na gidiyoruz. Gün boyu, Ashi Gölü'nde tekne gezisi yapacak, doğa güzellikleri ve kaplıcaları ile ünlü Hakone şehri gezilecek, Komagatake Dağı ve gölün eşsiz manzarasını seyredeceksiniz. Odawara’dan hızlı tren Shinkansen ile Kyoto'ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saat sürecek yolculuğumuzun ardından, otelimize transferimiz yapılacak.
*Bagajlarınız otelden sabah alınacak ve Kyoto’ya gönderilecektir. Önemli eşyalarınızı yanınıza almanızı tavsiye ederiz.


6.GÜN OSAKA – KYOTO – OSAKA (52 km)
Kahvaltının ardından, 794 -1868 yılları arasında Japonya'nın başkenti olmuş ve İmparatorun ikametgahına da ev sahipliği yapan Kyoto’yu gezeceğiz. "Gerçek Su Mabedi" denilen ünlü Kiyomizu Mabedi, 1001 tane heykelin bulunduğu Sanjusangendo Mabedi, Togukawa Shogun'un ikametgahı olan Nijo Kalesi ve 1387 yılında yapımına Altın Pavyonla başlanan ve bir kısmı emekli Shogun Ashikaga'nın ikametgahı olan Kinkakuji Mabedi’ni ziyaret edeceğiz.

7. Gün OSAKA
Kahvaltının ve otelden çıkış işlemlerimizin ardından, özel aracımızla Osaka’ya doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1 saat sürecek yolculuğumuzun ardından Osaka’ya varışımızda, VII. yüzyılda Japonya'nın ilk başkenti olan Osaka’yı gezecek, Umeda Gökyüzü Binası’nın 39. katından şehrin muhteşem manzarasını izleyecek, Japonya'nın en eski mabedlerinden biri olan Shitennoji Mabedi ziyaretin ardından, Dotonbori Nehri boyunca sıralı restoranlar, tiyatro ve eğlence yerlerinin yer aldığı Dotonbori bölgesinde keyifli saatler geçireceğiz. Otelimize yerleşmenin ardından dinlenmek üzere serbest saatler.

8. Gün OSAKA – DUBAI
Öğle saatlerinde odaların boşaltılmasının ardından, serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle birlikte Budist manastırlarıyla meşhur, Japonya'nın en eski tarihi tapınaklarının bulunduğu ve tarihi bir hazine niteliğindeki, ilk başkent Nara’ya gezimizi yapacağız. Nara turumuzdan sonra Rehberimizin bildirdiği saatte havalimanına transfer. Pasaport ve Bilet işlemlerinin ardından Emirates Havayolları'nın EK317 sayılı uçağı ile 23.45’de, İstanbul’a hareket ediyoruz

9. Gün DUBAİ – İSTANBUL
Yerel saat ile 05.15’de Dubai’ye varışımızda bekleme süremizin ardından, EK123 sayılı uçak ile 11.20’de İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 14.55 de Atatürk Havalimanı'na Hoş Geldiniz...
Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 Emirates Hava Yolları ile Istanbul – Tokyo / Osaka – İstanbul ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak bileti,
 Programda belirtilen tren ve otobüs ile tüm transferler,
 Programda belirtilen 1. sınıf otellerde oda-kahvaltı esasına göre konaklamalar,
 1 akşam hoşgeldiniz yemeği,
 Programda dahil olduğu belirtilen geziler,
 Tam gün öğle yemekli Fuji Dağı turu,
 Seyahat Garanti Sigortası
 Tüm alan ve güvenlik vergileri
 Vip Turizm rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan hizmetler

 Otel ekstralarınız,
 Programda belirtilen öğle yemeklerinin, dışında alınacak öğle yemekleri,
 Akşam yemekleri
 Ekstra gündüz ve gece gezileri,
 Uçaklarda 20 kg’ı aşan bagaj ücreti,
 Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL)
 Seyahat ve Saglık Güvencesi (37 Usd)

Notlar

 Fiyatlar; Havayollarının 01.10.2017 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.
 Erken Rezervasyon Kampanyası’na denk gelen rezervasyonlarda, belirtilen indirim oranları, havalimanı vergileri hariç tutar üzerinden hesaplanır. Verilen indirim oranları sınırlı sayıda kontenjanda geçerli olup uçak bileti dahil paket alımlarında uygulanabilir. Millerle yada uçak biletsiz alınan tur paketlerinde erken rezervasyon indirimi uygulanmaz. Güncel indirim oranlarımı VIP Merkez ve satış noktalarından öğreniniz.
 Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, VIP Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.
 Geziye, VIP Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.
 Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.
 VIP Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.
 Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.
 VIP Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu ve yerel havayollarını değiştirebilir.
 Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.
 Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.
 Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11 - 12.00 arasıdır.
 Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden VIP Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde VIP Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.
 Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, VIP Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 7 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.
 Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibarıyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.
 Japonya için yeni çipli pasaportlara vize gerekmemektedir. Detaylar için vize departmanı ile görüşmenizi rica ederiz

Ekstra Gezilerimiz

 Nikko Gezisi / Tokyo - 180 Usd
 Nara Gezisi / Osaka - 150 Usd

Genel Bilgiler

Yeşil, Gri ve Diplomatik Pasaportlu Misafirlermizin Dikkatine
• Ülkemizde OHAL‘ den kaynaklı olarak, Yeşil, Gri ve Diplomatik pasaportlu misafirlerin, TSK, Emniyet ve Yargı Mensuplarının yurt dışına çıkabilmeleri için çalıştıkları kurumlardan gerekli evrakları temin etmesi gerekmektedir. Yeşil, Gri ve Diplomatik Pasaportlu Misafirlermizin Yurt dışına çıkışlarında bahsi geçen kurum yazılarını ibraz ederek çıkışlarına onay verilmektedir. Bu konuda acentemizin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bu tur için Seyahat Ayrıcalıkları girilmemiştir.

Bu tur için uyarı ve not girilmemiştir.

Otel Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
1.sınıf otellerimiz 07.04.2018 15.04.2018 3.954 $ 3.397 $ 0 $ 3.297 $ 0 $