Langkawi Balayı

1.407 $ ’dan başlayan fiyatlarla

  • 7 gece, 9 gün
  • Hergün Hareketli
  • Malezya Havayolları
  • Oda Kahvaltı
  • Vize Gerekmiyor
  • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1. Gün İSTANBUL – KUALA LUMPUR
Malezya Havayollarının MH 031 sefer sayılı uçağı ile saat 15:10’da Kuala Lumpur’a hareket ediyoruz. Yolculuğumuz 9 saat sürecektir.

2. Gün KUALA LUMPUR - LANGKAWI
Yerel saat ile 06:25’de Kuala Lumpur Havalimanina varıyoruz. Uçak değiştirerek saat 08:25’de adeta tropik cennet olan Langkawi'ye hareket ediyoruz. 09:30’da Langkawi'ye varışımızın ardından otelimize transferimiz yapılıyor.

3.4.5.6.7. LANGKAWI
Kahvaltının ardından gününüz serbest. Egzotik bir ada, güneşli bir sahil, afrodizyak deniz mahsulleri, orkidelerle dolu bir havuz ve geleneksel malay masajları ile günlerimiz serbest. Kendinizi serin sulara bırakabilir, doğa harikası adaların su altını keşfedebilir, snorkel, ya da tüplü dalış yapabilirsiniz. Biraz da aktivite derseniz Mongrow yağmur ormanlarını, balık çiftliklerini, kartal besleme merkezlerini ve yarasa mağarasını ziyaret edebilir, tekneyle egzotik mercan adalar arasında gezebilirsiniz.

8. Gün LANGKAWI - KUALA LUMPUR
Otelinizde alınacak açık büfe sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Akşam saatlerinde havalimanına transfer. Malezya Havayollarının MH 1471 sefer sayılı uçağı ile 21:40’da Kuala Lumpur’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 saat sürecek yolculuğumuzdan sonra saat 22:45’de Kuala Lumpur'a varıyoruz.

9. Gün KUALA LUMPUR - İSTANBUL
2 saatlik bekleme süresinin ardından Malezya Havayolları’nın MA 030 sefer sayılı uçuşu ile gece yarısından sonra 00:30 da İstanbul’a hareket ediyoruz. 06.15’de İstanbul’a Hoşgeldiniz...BİR BAŞKA VIP SEYAHATİNDE BULUŞMAK ÜZERE…


Genel Bilgi

Güneydoğu Asya’nın merkezinde, yeryüzünün en büyüleyici kara parçalarından biri Malezya... Palmiye ağaçlarıyla çevrili zümrüt yeşili deniz ve altın rengi güneşin ısıttığı sonsuz kumsallar, insanın kendiyle baş başa kalmasını sağlayan sakin tatlı su lagunleri, renkli denizaltı dünyasına açılan sualtı gezileri, puslu tepelerin süslediği, milyonlarca yıl önce oluşan yağmur ormanları, uçsuz bucaksız sahiller ve çok sayıda adaları ile Malezya’nın sizlere sunacak çok şeyi var...

Dahil Olan Hizmetler

* Malezya Havayolları ile İstanbul – Langkawi - İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti,
* Havalimanı – otel transferleri,
* Seçilecek otelde 6 gece oda kahvaltı konaklama,
* Seyahat sağlık sigortası
* Tüm alan ve güvenlik vergileri

Dahil Olmayan Hizmetler

* Otel ekstralarınız,
* Ekstra gündüz ve gece gezileri,
* Uçaklarda 20 kg’ı aşan bagaj ücreti,
* Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL)

Bu tur için Seyahat Ayrıcalıkları girilmemiştir.

Notlar

 Fiyatlar; Havayollarının 01.10.2016 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.
 Fiyatlarımız Christmas, Yılbaşı, Bayram Dönemi ve Fuar dönemi gibi özel dönemleri kapsamamaktadır.
 Fiyatlarımız; en az 2 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, VIP Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.
 Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.
 VIP Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu ve yerel havayollarını değiştirebilir.
 Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.
 Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11 - 12.00 arasıdır.
 Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden VIP Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde VIP Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.
 Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibarıyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.
 Malezya için vize gerekmemektedir.

Otel Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
4* Berjaya Langkawi Resort Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 1.407 $ 0 $ 0 $ 0 $
4*+ The Andaman Langkawi Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 1.567 $ 0 $ 0 $ 0 $
5* Sheraton Langkawi Resort Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 1.587 $ 0 $ 0 $ 0 $
5* The Westin Langkawi Resort Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 1.737 $ 0 $ 0 $ 0 $
5* The Datai Resort Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 2.307 $ 0 $ 0 $ 0 $
5* Four Seasons Tanjung Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 2.677 $ 0 $ 0 $ 0 $
dd