Lizbon Kurban Bayramı Turu

749 € ’dan başlayan fiyatlarla

 • 3 gece, 4 gün
 • Gidiş: 01.09.2017
 • Türk Hava Yolları
 • Oda Kahvaltı
 • Dönüş: 04.09.2017
 • Vize Gerekiyor
 • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1. Gün ISTANBUL – LIZBON 01 Eylül 2017 / Cuma
İstanbul Atatürk Havalimanı, dış hatlar gidiş terminali, VIP Turizm deski önünde saat 04:30’da buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından, 07:35’de, Türk Havayolları’nın TK 1755 sefer sayılı uçuşu ile Portekiz’in başkenti Lizbon’a hareket ediyoruz. 4 saatlik uçuşun ardından yerel saat ile 10:30’da Lizbon Havalimanı’na varışımızda, özel aracımızla şehri gezmeye başlıyoruz. Dış cephesi mermerin dantel gibi işlenmesiyle yapılmış olan Jeronimos Manastırı’nı, Vasco de Gama’dan sonra keşiflere ugurlamaların yapıldığı Belem Kulesi’ni ve Portekiz Denizcileri Anıtları’nı ziyaret edecek, şehrin kalbi olan Rossio caddesinden geçerek, yapımına 1502 yılında başlanıp, aynı yüzyılda tamamlanan, ünlü Libardede Meydanı’nı ziyaret edeceğiz. Otelimize transfer ve odalarımıza yerleşmenin ardından, serbest zaman.


2. Gün LIZBON 02 Eylül 2017 / Cumartesi
Kahvaltının ardından, günümüz şahsi aktivitelerimiz için serbest. Dilerseniz, Katolik aleminin haç yerlerinden biri olan Fatima, Nazare, Obidos ekstra gezisine katılabilirsiniz. Lizbon’a 145 km mesafede bulunan, Katolik aleminin hac yerlerinden biri olan Fatima kasabasını gezecek, doğal güzellikleri kilise ve bazilikaları gezeceğiz. Hristiyanlar için kutsal kabul edilen Fatima, 13 Ekim 1917 yılında 70.000 kişinin güneşin dans ettiği mucizesine tanıklık etmiş. Ardından Nazare ve Obidos ile gezimize devam edeceğiz. Akşam dileyen misafirlerimizle geleneksel Portekiz müziği eşliğindeki Fado Gecesi’ne gidiyoruz.


3. Gün LIZBON 03 Eylül 2017 / Pazar
Kahvaltının ardından, günümüz şahsi aktiviteleriniz için serbest. Dilerseniz, ressamlara ilham kaynağı olan doğa güzellikleri ile ünlü kasabalar, Queluz, Sintra, Cape Roca, Cascais ve Estoril’e yapacağımız geziye katılabilirsiniz. İngiliz asilzadelerinin uğrak yeri olan, çam ormanlarıyla kaplı bu tepelerde, sayısız şato ve saray bulunuyor.4. Gün LIZBON – ISTANBUL 04 Eylül 2017 / Pazartesi
Kahvaltının ardından, son alışverişleriniz için serbest saatler. Otelden çıkış işlemlerimizin ardından, dönüş uçuşumuz için havalimanına gidiyoruz. Türk Havayolları’nın TK 1760 sefer sayılı uçuşu ile saat 15:45’de İstanbul’a hareket ediyoruz. 4 saatlik uçuş ardından yerel saat ile 22:25’de İstanbul Atatürk Havalimanı’na hoşgeldiniz.
fiyata dahil olan hizmetlerimiz:

- THY ile Lizbon gidiş/dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
- Programda belirtilen tüm transferler
- Programda belirtilen otel kategorisinde oda-kahvaltı konaklama
- Panoramik Lizbon şehir gezisi
- Seyahat garanti sigortası
- Tüm alan ve güvenlik vergileri
- Lizbon turist konaklama vergisi
- Profesyonel VIP Turizm rehberlik hizmetleri

fiyata dahil olmayan hizmetlerimiz:

- Otel ekstralarınız
- Ekstra düzenlenecek gündüz ve gece gezileri
- Uçaklarda 20 kg’ı aşan bagaj ücreti
- Seyahat sağlık güvencesi (15 Euro)
(65 yaş üzeri için sür prim uygulanır.)
- Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL)
- Vize ücreti (130 Euro)

Ekstra Gezilerimiz

- Queluz, Sintra, Cape Roca, Cascais, Estoril Gezisi
Falezler ve küçük altın kumlu plajlarla çevrili yollardan ilerleyerek, Portekiz monarşisinin en önemli yazlık sarayı olan Sintra Kraliyet Sarayı’nı, şirin kasabaların eski balıkçı mahallelerini, yazlık evlerin bulunduğu Estoril sahilini gezecek, Avrupa´nın en batı ucu olan Cabo de Roca´ya ayak basacağız.
Giriş ücretleri hariç, öğle yemeği hariç, rehberlik ve transferler dahildir.
Gezi ücreti : 75 Euro

- Fatima, Nazare, Obidos Gezisi
Lizbon’a 145 km mesafede bulunan, Katolik aleminin hac yerlerinden biri olan Fatima kasabasını gezecek, doğal güzellikleri kilise ve bazilikaları gezeceğiz. Hristiyanlar için kutsal kabul edilen Fatima, 13 Ekim 1917 yılında 70.000 kişinin güneşin dans ettiği mucizesine tanıklık etmiş. Ardından Nazare ve Obidos ile gezimize devam edeceğiz.
Giriş ücretleri hariç, öğle yemeği hariç, rehberlik ve transferler dahildir.
Gezi ücreti : 70 Euro

- Geleneksel Fado Gecesi
Fado, 19. yüzyıldan günümüze kadar uzanmış, bir Portekiz gitar ve bir klasik gitar eşliğinde tek bir şarkıcının performansıyla yapılan ünlü bir halk müziği türü. Portekiz folklorik müziklerini dinleyip yerel yemeklerinden tadabileceğiniz bu akşam, birlikte keyifli bir gece yaşayacağız.
Yemek, rehberlik ve transferler dahildir.
Gezi ücreti : 75 Euro

Notlar


 Fiyatlar; Havayollarının 01.01.2017 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.
 Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, VIP Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.
 Geziye, VIP Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.
 Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.
 VIP Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.
 Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.
 VIP Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu ve yerel havayollarını değiştirebilir.
 Ekstra tur fiyatları en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı %10 ile %20 arasında değişiklik gösterebilir.
 Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.
 Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11 - 12.00 arasıdır.
 Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden VIP Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde VIP Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir.
 Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibarıyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.
 Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, VIP Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 7 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.
 Lizbon gezisi için schengen vizesi gerekmektedir. Vize departmanımızla iletişime geçmenizi rica ederiz

Otel Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
3* Hotel Lisboa Tejo vb 01.09.2017 04.09.2017 949 € 749 € 729 € 649 € 149 €
4* Sana Lisboa Hotel vb 01.09.2017 04.09.2017 1.149 € 849 € 829 € 749 € 140 €

İletişim

 •   Cumhuriyet Caddesi, No:173 Adlıhan Kat:5 34373 / Harbiye - İstanbul

 •   0(212) 368 48 00

 •   vip@vip.com.tr

 • VIP Turizm Artık Size Daha Yakın

  Android Uygulama İndir

  App Store Uygulama indir

İndirim ve Kampanyaları E-posta Adresinizi Bizimle Paylaşarak İlk Siz Öğrenin!

© Copyright 2017 vip.com.tr - Tüm Hakları Saklıdır.