• Anasayfa
  • Main ve Tuna Nehri MS Serenity ile 14 Haziran

Main ve Tuna Nehri MS Serenity ile 14 Haziran

1.169 € ’dan başlayan fiyatlarla

  • 6 gece, 7 gün
  • Gidiş: 14.06.2018
  • Vize Bilgileri
  • Türk Hava Yolları
  • Tam Pansiyon
  • Dönüş: 20.06.2018
  • Vize Gerekiyor
  • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1. GÜN İSTANBUL,TÜRKİYE / NURNBERG, ALMANYA
Atatürk havalimanı dış hatlar gidişte buluşma. Pasaport ve biniş işlemlerinden sonra Türk havayollarının TK1503 sayılı sefer ile saat 08.25’de hareket. Saat 10.15’de varışta gemiye transfer ve yerleşme. Gemide öğle yemeği. Saat 13:30da geminin hareketi. Tur hakkında bilgilendirme toplantısı. Gemide akşam yemeği ve geceleme.

2. GÜN REGENSBURG, ALMANYA
Gemide sabah kahvaltısı. Saat 08.30’da Regensburg’a varışta arzu eden yolcular için ekstra şehir turuna katılma imkanı. Regen ve Tuna nehirlerinin birleştiği yerde kurulmuş olan bu şehir İmparatorlar ve Krallar şehri diye anılır. Ortaçağdan kalma 2000 yıllık tarih izlerini taşımaktadır. Tur sonrası gemiye dönüş. Saat 13:00’de geminin hareketi. Öğle yemeği. Nehir güzergahında güzel manzaralar eşliğinde seyir. Gemide akşam yemeği ve geceleme.

3. PASSAU / LINZ, ALMANYA
Gemimiz Passau limanına saat 01.00'de yanaşacaktır. Sabah arzu eden yolcularımızla yürüyerek Passau turu. Saat 09:00’da geminin hareketi. Gemide öğle yemeği. Saat 17.00’de Linz’e varışta ekstra şehir turu. Tuna nehrinin iki yakasında yer alan Avusturya’nın üçüncü büyük şehridir. Linz şehri Linzer pastası isimli ve dünyanın en eski kek tarifi olarak bilinen keki ile ünlüdür ki şehrin birçok yerinde tadabilirsiniz. Geniş bir eski şehir bölgesine sahip olan bu şehir müzeleri ve festivalleri ile de ünlüdür. Gemide akşam yemeği. Gemimiz 23.59'da Linz limanından ayrılacaktır.

4. GÜN MELK / VİYANA, AVUSTURYA
Gemimiz saat 08.00'de Melk limanına yanaşacaktır. Sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcular için ekstra Melk ve Benediktin manastırı turu. Saat 12:00’de Melk’den geminin hareketi. Gemide akşam yemeğinden sonra saat 19:00’da Viyana’ya varışta arzu eden yolcular için gemide akşam yemeğinden sonra ekstra Viyana Gece turu. Gemide geceleme.

5. GÜN MELK, AVUSTURYA / SLOVAKYA, BRATISLAVA
Gemide sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcular için ekstra Viyana şehir turu ve Schönbrunn sarayı bahçesi ziyareti. Bu tura Hundertwasserhaus’da (Yüz su evi) 20 dak. bir mola vererek başlayıp, daha sonra Belvedere Sarayının etrafını yürüdükten sonra şehir merkezine dönüyor ve burada tarihi binaların yer aldığı Ringstrasseyi, Eyalet Opera Binası, Parlamento Binası, Burg tiyatrosu Votiv Kilisesi görülecektir. Şehrin eski bölümünde turunuza devam ederek St.Stephan Katedralinin bulunduğu St.Stephan meydanında kısa bir mola verilecektir. Daha sonra Graben ve Kohlmarkt, Michaela meydanı, Hofburg Sarayı, İspanyol binicilik okulunun bulunduğu Albertina meydanı, Opera binası ve tarihi Otel Sacher görülecektir. Daha sonra Habsburg hanedanının yazlık sarayı olan ve Sissi olarak bilinen İmparatoriçe Elizabetin ile özdeşleşen Avrupanın en güzel saraylarından biri olan Schönbrunn sarayının bahçesini gezeceksiniz. Saat 12:00’de geminin hareketi. Gemide öğle yemeği. Saat 16:00’da Bratislava’ya varışta yürüyerek Bratislava şehir turu. Slovakya’nın başkenti olan bu şehirde eski şehir meydanı, Stare Mesto, Bratislava kalesi, Hlavne meydanı, Hviezdoslav meydanı, Roland çeşmesi, Slavin Anıtı görülecek yerlerden bazılarıdır. Gemide akşam yemeği. Gemimiz saat 23.59'da limandan ayrılacaktır.

6. GÜN BUDAPEŞTE, MACARİSTAN
Gemimiz saat 13.00'de Budapeşte limanına yanaşacaktır. Arzu eden yolcular için ekstra Budapeşte ve Szentendre turu. Şehirdeki nadir ayakta kalabilen Osmanlı eserlerinden Sokullu Hamamı, Macaristan’ı kuran Macar Beyleri’nin heykellerinin süslediği Kahramanlar Meydanı, Tuna üzerindeki Budapeşte’nin gerdanlıklarından Elizabeth ve Zincirli Köprüleri, Budin Kalesi ile içindeki Matyaş Kilisesi ve Kütüphane, Budapeşte Parlamento binası, Gellert (Gürzü İlyas) tepesi görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Budapeşte’ye 25km uzaklıkta 17.yüzyıldan kalma pitoresk bir köy olan Szentendere’ye hareket. Bu ziyaret esnasında, haç anıtıyla Ana meydanı, Macaristan’daki ilk eğitim veren okulu, Preobrazenska kilisesini, Tepedeki kiliseyi göreceksiniz. Bu gezi esnasında, çevrede gezinmek ve el yapımı Macaristan hatırası eşyalar almak için ya da renkli Macar kafelerinde oturmak için de fırsatınız olacaktır.Tur sonrası gemiye dönüş.Arzu eden yolcularımız için ekstra yemekli müzikli Macar gecesi.

7. GÜN BUDAPEŞTE, MACARİSTAN / İSTANBUL, TÜRKİYE
Gemiden .ıkış işlemlerimizi gerçekleştirdikten sonra dileyen yolcularımız ekstra Pustza turuna katılabilirler. Burada Macaristan’ın en iyi at binicilerinin gösterilerini seyredecek ve öğle yemeğinizi alacaksınız ve Büyük Vadi olarak adlandırılan Macaristan’ın yeşillik diyarı batı bölgesini görmüş olacaksınız. Havaalanına transfer ve saat 20.10’da TK1038 sefer ile İstanbul’a hareket. Saat 23.15’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Türk Havayolları ile İstanbul-Nurnberg/Budapeşte-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
*Liman vergileri (380 Euro)
*Gemide 6 gece 7 gün tam pansiyon konaklama
*Yürüyerek Passau şehir turu
*Yürüyerek Bratislava şehir turu.
*Erken kahvaltı
*Beş çayı servisi
*Gece atıştırmalık servisi
*24 saat kahve ve çay servisi
*Barda ve salonda canlı müzik
*Yemeklerde açık su servisi.
*Tüm transferler
*Profesyonel Türkçe Tur liderliği hizmeti
*Türsab mecburi mesuliyet sigortası.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Ekstra turlar(Nakit Euro olarak ödenir kredi kartı ile ödenemez)
*Wifi kullanımı
*Gemi hizmet görevlileri ücreti (Kişibaşı 63 Euro olup gemide toplanacaktır)
*Şahsi harcamalar
*Vize ( Schengen vize gerekli olup yeşil pasaportlara vize gerekmemektedir)
*Gemide tüm alkollü ve alkolsüz içecekler
*Seyahat Sigortası
*Yurt dışı çıkış harcı

Bu tur için Seyahat Ayrıcalıkları girilmemiştir.

Notlar

*Seyahate ilişkin Gemi Biletleri, uçuş bilgileri ve evrakları seyahate 48 saat kala misafirlere iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür.
*Nehir su seviyeleri ve liman şartları değişimi nedeniyle Gemi firması programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Limanlara varış ve hareket saatleri nehir trafiğine göre değişebilir.
*Tura katılım için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında ya da limanda hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa ya da gemiye binmeyen kişilerin seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
*Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar kişiye aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda bedel iadesi yapılamaz.
*Yurtdışı gezilerinde seyahatin bitiş tarihinden en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması boş vize sayfası olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Bu kurallara uyulmaması durumunda havalimanlarında yolcuların uçuşa alınmaması sonucu doğan zararlardan yolcularımız bizati sorumludur.
*Acentemiz Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak acentemizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Acentemiz sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında acentemizin herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
*Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. İçeriği ve verilen servisler aynı kalmak kaydı ile, gezi yöneticilerimiz tarafından, teknik sebeplerle farklı sıralamalarda yapılabilir. Zamanlamalarda rehberimizin kararları uygulanır. Olağandışı sebepler karşısında, acente ve/veya rehber, gezileri farklı bölgelere yapma, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.
*Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Veya kişi sayısı yeterli sayının altında ise ve yapılması misafirler tarafından isteniyor ise, tur fiyatı rehber tarafından talep doğrultusunda revize edilebilir. Turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
*Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
*Acentemiz, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3-4 kişilik kabinlerde ilave yatak uygulaması olup, 3. Ve 4. yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.
* Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
*Single tek kişilik oda /kabin farkı ödeyerek konaklama yapan misafirlerimize normal koşullarda tek kişilik oda/kabin tahsis edilir. Ve bu konaklama yerleri iki kişilik oda/kabinlerden normal koşullarda daha küçük olup hiçbir şekilde iki kişilik oda da tek kişi konaklama garantisi verilmemektedir. Tur alan yolcularımız bunu peşinen kabul etmiş sayılır.
*Gemide tam pansiyon konaklama birinci gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer.
*Tüm dünya cruise gemilerinde olduğu gibi, gemi şirketi, bazı durumlarda, bazı kabinleri misafirlerin satın aldıkları kabin kategorisinin üst kategorisine ücretsiz upgrade edebilmektedir. Genellikle son dakikada, bazı kabin kategorilerinin dolması sonucu ortaya çıkan bu durum tamamen gemi firmasının inisiyatifinde olup, tur firmasının herhangi bir etkisi bulunmamaktadır.
*Bale gösteri fiyatları oyun ve salona göre değişken olup bilet alınırken kesinlik kazanır.

Yeşil, Gri ve Diplomatik Pasaportlu Misafirlermizin Dikkatine
•Ülkemizde OHAL‘ den kaynaklı olarak, Yeşil, Gri ve Diplomatik pasaportlu misafirlerin, TSK, Emniyet ve Yargı Mensuplarının yurt dışına çıkabilmeleri için çalıştıkları kurumlardan gerekli evrakları temin etmesi gerekmektedir. Yeşil, Gri ve Diplomatik Pasaportlu Misafirlermizin Yurt dışına çıkışlarında bahsi geçen kurum yazılarını ibraz ederek çıkışlarına onay verilmektedir. Bu konuda acentemizin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Otel Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
Dış Kabin (Açılmaz Pencere) 14.06.2018 20.06.2018 1.519 € 1.169 € 0 € 0 € 0 €
Dış Kabin (Açılır Pencere) 14.06.2018 20.06.2018 1.719 € 1.269 € 0 € 0 € 0 €
Dış Kabin (French Balkonlu) 14.06.2018 20.06.2018 2.019 € 1.469 € 0 € 0 € 0 €