• Anasayfa
  • Majestic Princess ile Avustralya & Yeni Zelanda 07 Ekim

Majestic Princess ile Avustralya & Yeni Zelanda 07 Ekim

2.999 € ’dan başlayan fiyatlarla

  • 18 gece, 19 gün
  • Gidiş: 07.10.2018
  • Emirates HY
  • Tam Pansiyon
  • Dönüş: 25.10.2018
  • Vize Gerekiyor
  • İstanbul Çıkışlı
  • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1.GÜN İSTANBUL, TÜRKİYE / DUBAI, BAE.
İstanbul Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Emirates Havayolları kontuarı önünde saat 14.00’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrolleri sonrası Emirates Havayollarının EK 124 no’lu seferi ile saat 16.30’da Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 21.45’de Dubai’ye varış.

2. GÜN DUBAI, BAE. / SIDNEY AVUSTRALYA
Burada yapacağımız aktarma sonrası Emirates Havayollarının EK 414 no’lu seferi ile saat 01.55’de Sydney’e hareket. Yerel saat ile 22.30’da Sydney’e varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer. Check-in ve odalara yerleşme sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3. GÜN SIDNEY, AVUSTRALYA
Kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Sydney şehir turuna katılabilirler. Bu turumuz esnasında, dünyaca ünlü deniz kabuğu şeklindeki Sydney Opera Binası (Bu binayı mimarı bir restoranda peçete kağıdı üzerine çizip projelendirmiştir), Harbour Bridge, Darling Harbour, şehrin en hareketli bölgesi olan Kings Cross ile Sydney’e ilk gelen göçmenlerin mahalleleri olan Paddington ve Rocks, at binenlerin gözde parkı Hyde Park, Centennial Park, Camp Körfezi, kıtanın ilk askeri kışlası olan Barracks, Noel’de ve yılbaşında binlerce insanın toplanıp eğlenceler düzenlediği, ayrıca surf ve dalgalara karşı büyük sandal yarışmalarının yapıldığı, barların, pubların, restoranların bulunduğu ünlü Bondi Beach, Tamarama Beach göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.4. GÜN SIDNEY, AVUSTRALYA
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri ve Sydney limanında demirli gemimize transfer. Pasaport ve check-in işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz limandan saat 16.00 ‘da hareket edecek.

5. GÜN DENİZDE SEYİR
Gemimiz tüm gün boyunca denizde seyir halinde olacaktır. Gün boyunca gemide düzenlenen eğlenceli aktivitelere katılabilir, geminin her yerini keşfedebilir, gemideki mağazaları ziyaret edebilir, Spa merkezinden/Spor salonundan yararlanabilir ve havuz etrafında güneşlenebilirsiniz.


6. GÜN MELBOURNE, AVUSTRALYA
Gemimiz Melbourne limanına saat 08.00'de yanaşacaktır. Melbourne, ulusal parkları, kumsalları, her türlü su sporuna elverişli ünlü plajları, geniş caddeleri, bulvarları, alışveriş merkezlleri ve harektli gece yaşamı ile ünlüdür. Royal Botanik Bahçesi, Eureka Sky Deck, Anzac Anıtı, Melbourne Kriket Merkezi’ni ziyaret edebilirsiniz. Gemimiz limandan saat 18.00'de ayrılacaktır.

7. GÜN DENİZDE SEYİR
Gemimiz tüm gün boyunca denizde seyir halinde olacaktır. Gün boyunca gemide düzenlenen eğlenceli aktivitelere katılabilir, geminin her yerini keşfedebilir, gemideki mağazaları ziyaret edebilir, Spa merkezinden/Spor salonundan yararlanabilir ve havuz etrafında güneşlenebilirsiniz.8. GÜN TASMANIA / HOBARD, AVUSTRALYA
Gemimiz Tasmania limanına saat 08.00'de yanaşacaktır.Dileyen misafirlerimiz rehberin düzenledği ekstra turlara katılabilirler. Gemimiz limandan saat 18.00'de ayrılacaktır.

9. GÜN DENİZDE SEYİR
Gemimiz tüm gün boyunca denizde seyir halinde olacaktır. Gün boyunca gemide düzenlenen eğlenceli aktivitelere katılabilir, geminin her yerini keşfedebilir, gemideki mağazaları ziyaret edebilir, Spa merkezinden/Spor salonundan yararlanabilirsiniz.

10. GÜN DENİZDE SEYİR
Gemimiz tüm gün boyunca denizde seyir halinde olacaktır. Gün boyunca gemide düzenlenen eğlenceli aktivitelere katılabilir, geminin her yerini keşfedebilir, gemideki mağazaları ziyaret edebilir, Spa merkezinden/Spor salonundan yararlanabilir ve havuz etrafında güneşlenebilirsiniz.


11. GÜN FİYORDLAND MİLLİ PARK'INDAN SEYİR HALİNDE GEÇİŞ
Gemimizle Fiyordland Milli Parkı'ndan seyir halinde geçeceğiz.

12. GÜN PORT CHALMERS / DUNEDIN, YENİ ZELANDA
Gemimiz Port Chalmers limanına saat 08.00'de yanaşacaktır. Dileyen misafirlerimiz rehberin düzenledği ekstra turlara katılabilirler. Gemimiz limandan saat 18.00'de ayrılacaktır.


13. GÜN AKAROA, YENİ ZELANDA
Gemimiz Akaroa limanına saat 08.00'de yanaşacaktır. Dileyen misafirlerimiz rehberin düzenledği ekstra turlara katılabilirler. Gemimiz limandan saat 18.00'de ayrılacaktır.

14. GÜN DENİZDE SEYİR
Gemimiz tüm gün boyunca denizde seyir halinde olacaktır. Gün boyunca gemide düzenlenen eğlenceli aktivitelere katılabilir, geminin her yerini keşfedebilir, gemideki mağazaları ziyaret edebilir, Spa merkezinden/Spor salonundan yararlanabilirsiniz.

15. GÜN TAURANGA, YENİ ZELANDA
Gemimiz Tauranga limanına saat 07.00'de yanaşacaktır. Dileyen misafirlerimiz rehberin düzenledği ekstra turlara katılabilirler. Gemimiz limandan saat 18.00'de ayrılacaktır.

16. GÜN AUCKLAND, YENİ ZELANDA
Yerel saat 06.00’da Auckland limanına varış. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve otelimize transfer. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Auckland şehir turuna katılabilirler. Bu turumuz esnasında panoramik olarak; Auckland Limanı ve Köprüsü, Şehir Katedrali, Marina, Üniversite Binası, Auckland Müzesi, Kelly Tarlton Su Dünyası, Mission Point Bölgesi, Skytower göreceğimiz yerler arasındadır. Tur esnasında alışveriş yapmak ve dinlenmek için serbest zaman verilecektir. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

17. GÜN AUCKLAND, YENİ ZELANDA / DUBAI, BAE.
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri ve havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport kontrolleri sonrası Emirates Havayollarının EK 407 no’lu seferi ile saat 18.50’da Dubai’ye hareket.

18. GÜN DUBAI, BAE. / İSTANBUL, TÜRKİYE
Yerel saat ile 05.35’de Dubai’ye varış. Burada yapacağımız aktarma sonrası Emirates Havayollarının EK 123 no’lu seferi ile saat 10.45’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 14.50’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Emirates Havayolları ile İstanbul – Singapur – Sydney // Auckland – Singapur - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
* Sydney’de 1.Sınıf otelde, 2 gece konaklama
* Gemide 13 gece tam pansiyon konaklama
* Auckland’da 1.Sınıf otelde, 1 gece konaklama
* Programda belirtilen tüm transferler.
* Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti (Grup 20 kişi olduğu takdirde)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*Gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz içecekler
*Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme v.s)
*Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
*Havalimanı vergileri
*Liman vergileri
*Geminin servis personeli bahşişleri
*Vize ücreti
*Yurtdışı çıkış harcı

Bu tur için Seyahat Ayrıcalıkları girilmemiştir.

Notlar

*Programda belirtilen saatler Türk Havayolları ve Princess Cruise şirketlerinden alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten VIP Turizm sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü VIP Turizm programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.
*Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.
*Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir ve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en az bir adet takım elbise, bayanların da en az 1 adet gece elbisesi bulundurmak zorundadırlar.
*Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır. Ancak arzu edenler yemeklerini geminin başka restoranlarında da alma hakkına sahiptirler.
*Özellikle gemi seyahatiniz esnasında sizlere başkalarının telefon ile ulaşması son derece zordur. Geminin uydu sistemi ile görüşmeler sağlanabilir ancak dakikası yaklaşık 17 USD civarındadır.(taxlar dahil).
*Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız harcamalar içindir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için)gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan manyetik kartlar ile yapabileceksiniz. Gemide alışveriş ve casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz.
*Gemiye içki sokmak kesinlikle yasaktır.
*Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından önemlidir.
*Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Onun için gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.
*Geminin uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Dakikası yaklaşık 1,5 USD civarındadır.
*Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da VIP Turizmsorumlu olmayacaktır.
*Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir.
*Vize alımları için en az 15 iş günlük bir süreye ihtiyaç vardır. Lütfen programa katılımınızı buna göre ayarlayınız.
*Dünyada ki kredi krizi ve petrol üretimindeki azalmadan ötürü değişken petrol fiyatları vergilerde artışa neden olmaktadır. Gemi şirketleri yakıt katkı payı talep etmektedir.Tüm uluslar arası uçuş yapan IATA statüsündeki havayolları ve gemi şirketleri tarafından bu zamlar fuel surcharge adı altında belirtilir.. Günden güne değişen petrol varil fiyatları maalesef siz sayın yolcularımıza zamlı olarak yansıtılmaktadır. Havalimanı vergisi adı altında sizlerden tahsil edilen fuel surcharge adı altındaki fark tamamen havayollarına ödenen net rakamlardan ibarettir. Bu konuda VIP Turizmun herhangi bir kazancı söz konusu değildir. Gemi şirketinin ve Havayolunun biletine gelecek vergi, sigorta vb artışlar aynı oranda misafirlerimize yansıtılacaktır.

Kabin Tipi Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
İç Kabin Kişi Başı 07.10.2018 25.10.2018 4.098 € 2.999 € 0 € 0 € 0 €
Balkonlu Kabin Kişi Başı 07.10.2018 25.10.2018 5.198 € 3.499 € 0 € 0 € 0 €