Marakeş Balayı

859 $ ’dan başlayan fiyatlarla

  • Oda Kahvaltı
  • Vize Gerekmiyor
  • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1.Gün ISTANBUL – KAZABLANKA - MARAKEŞ
İstanbul Atatürk Havaalanı’nda TK 617 sayılı uçuş ile saat 10:55’te Kazablanka’ya uçuyoruz. Yerel saat ile 14:00’da havalimanına varış ve Lokal Acentası yetkilileri tarafından karşılama. Transfer, akşam yemeği ve konaklama otelinizde olacaktır.

2.Gün MARAKEŞ
Tüm günümüzü Marrakesh’i keşfetmeye adayacağız.,Eski Kraliyet başkentlerinden ikincisi olan Marrakesh “Güney İncisi”adıyla da anılır.Görünecek tarihi yerler arasında Menara Bahçesi,Saadi Mezarlığı ,Bahia Sarayı ve Koutoubia Alanı bulunmaktadır.Öğlen yemeği Medina bölgesinde yer alan Riad’da alınacak, öğlenden sonra bitmeyen aktiviteleriyle ünlü Djemaa El Fna Meydanı gezilecektir.Gerçek bir ‘mucizeler avlusu’ diye adlandırabileceğimiz bu meydan, UNESCO Milli Miraslar listesinde mevcut ender meydenlerdan biridir.Meddahlar,yılan oynatıcıları,dövmeciler,hokkabaz ve cambazların gösterileriyle şenlenen bu meydan için kısaca ‘açık hava tiyatrosu’ diyebiliriz.Bu arada souk denilen dükkanlar ve el sanatları merkezleri gezilecektir.

3.Gün MARAKEŞ
Kahvaltı sonrası, renkli ve gizemli şehri keşfetmek üzere serbest. Dilerseniz, ekstra olarak Atlas okyanusu kıyısında yer alan eski Portekiz sehri Essaouira'ya düzenleyeceğimiz geziye katılabilirsiniz.

4.Gün MARAKEŞ
Günümüz renkli ve gizemli şehri keşfetmek üzere serbest. Dilerseniz, ekstra olarak, Toyota Land Cruiser’lar ile Atlas Dağları ve Berberi köylerini keşfedeceğimiz Quarzazate Gezisi’ne katılabilir, Çölde Çay, Gladyator, Arabistanlı Lawrence gibi filmlere mekan olmuş etkileyici görüntülere tanık olabilirsiniz. Gezi sonrası, Marakeş geleneksel SUK’larında alışveriş için serbest zamanınız olacak.

5.Gün MARAKEŞ – KAZABLANKA - ISTANBUL
Havalimanına transferimizin ardından TK 618 sayılı uçuş ile saat 15:30’da Kazablanka’dan İstanbul’a uçuyoruz. Yerel saat ile 22:05’te İstanbul’a hoşgeldiniz.


BİR BAŞKA VIP SEYAHATİNDE BULUŞMAK ÜZERE...


Genel Bilgi

Tarih, renk ve gizem dolu topraklar, Doğudan esen rüzgarın portakal çiçeği, badem ve nane kokuları; denizden esen rüzgarın ise balık kokusuyla kozmopolit bir kültür oluşturduğu, Tennessee Williams, Samuel Beckett, Delacroix, Matisse gibi dünyaca ünlü sanatçıların yıllarca çöl rüzgarını içlerine çekerek yaşadığı büyüleyici ülke Fas...

Dahil Olan Hizmetler

* Türk Havayolları ile Istanbul – Kazablanka gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
* Seçilen otede oda kahvaltı konaklama
* Programda belirtilen tüm transferler
* Zorunlu seyahat sigortası
* Tüm havaalanı ve güvenlik vergileri

Dahil Olmayan Hizmetler

* Otel ekstralarınız
* Ekstra gündüz ve gece gezileri
* Uçaklarda 20 kg’ı aşan bagaj ücreti
* Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL)

Ekstra Turlar

* Atlas Dağları

* Chez Ali

Bu tur için Seyahat Ayrıcalıkları girilmemiştir.

Notlar

 Fiyatlar; Havayollarının 01.10.2016 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.
 Fiyatlarımız Christmas, Yılbaşı, Bayram Dönemi ve Fuar dönemi gibi özel dönemleri kapsamamaktadır.
 Fiyatlarımız; en az 2 kişinin katılımı halinde geçerlidir.
 Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.
 Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.
 VIP Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu ve yerel havayollarını değiştirebilir.
 Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.
 Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11 - 12.00 arasıdır.
 Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden VIP Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde VIP Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.
 Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibarıyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.
 VIP Turizm havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.11.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız tüm bu detayların değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 Fas için vize gerekmemektedir.

Otel Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
5* Kenzi Farah Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 875 $ 0 $ 0 $ 0 $
5* Palm Plaza Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 902 $ 0 $ 0 $ 0 $
5* Atlas Medina Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 859 $ 0 $ 0 $ 0 $
5* Jardin De La Koutounia Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 1.120 $ 0 $ 0 $ 0 $