• Anasayfa
  • Msc Fantasia ile Akdeniz 01 Haziran Cruise Only

Msc Fantasia ile Akdeniz 01 Haziran Cruise Only

579 € ’dan başlayan fiyatlarla

  • 7 gece, 8 gün
  • Gidiş: 01.06.2018
  • Gemi ile gidiş dönüş
  • Tam Pansiyon
  • Dönüş: 08.06.2018
  • Vize Gerekiyor
  • Roma Çıkışlı
  • Civitavecchia

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1. GÜN CIVITAVECCHIA (ROMA), İTALYA
Gemimiz limandan saat 19.00'da ayrılacaktır.


2. GÜN LA SPEZIA, İTALYA
Gemimiz La Spezia limanına saat 07.00'de yanaşacaktır. La Spezia İtalya'nin Ligurya bölgesinde bulunan ve aynı ismi taşıyan La Spezia ilinde yer alan bir komündür. Ligurya Denizi sahillerinde, Cenova ile Pisa arasında konumlanıyor. Bu şehrin limanı İtalya'da en önemli ticari sivil ve ana İtalyan askeri liman niteliğini taşıyor. Şehirde, özellikle OTO Melara firmasının işlettiği, İtalya'nın en önemli askeri savunma sanayi üretim tesisleri bulunuyor. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra “Floransa & Pisa Turu“ na katılabilirler. Limanda bizi bekleyen özel aracımız ile önce yakın mesafedeki Pisa şehrine gidiyoruz. Şehrin Mucizeler Tarlası ismindeki ünlü meydanında Duomo, Vaftizhane ve Eğik Kule’yi görüp kısa bir alışveriş molası veriyoruz. Yaklaşık 14 derece eğimli olan bu kuleye çıkmak isteyenler, ücreti karşılığında, 294 merdiven çıkmak zorundalar. Daha sonra muhteşem Toscana manzarası eşliğinde, aracımız ile yaklaşık 1.5 saat yolculuğumuzdan sonra Floransa’ya varıyoruz ve; panoramik olarak Uffizi Galerisi, Vecchio Köprüsü, Sinyorlar Meydanı, Duomo Katedrali ve Vaftizhanesi’ni geziyoruz. Özellikle ayakkabı, çanta ve her türlü deri ürünleri konusunda bir alışveriş cenneti olan Floransa sizi modanın kalbine davet ediyor. İtalya’nın Roma’dan sonra en çok turist çeken ve hak eden bu şehrinde öğle yemeği ve alışveriş için serbest saatler verdikten sonra gemimize hareket edeceğiz. Gemimiz limandan saat 19.00'da ayrılacatır.

3. GÜN CENOVA, İTALYA
Gemimiz Cenova limanına saat 08.00'de yanaşacaktır. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Liguria Bölgesi’nin başkenti Cenova, şu andaki popülerliğinden çok daha fazlasını hak ediyor kuşkusuz. Kent, pesto sosun ve Kristof Kolomb’un doğum yeri, ayrıca İtalyan futbolunun arkasındaki itici güç. Şehir çok zengin sanat, müzik, gastronomi, mimari ve tarihsel özellikleri sayesinde 2004 yılında Avrupa Kültür Başkenti olmuş. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra “Cenova Şehir Turu & Portofino Turu” na katılabilirler La Spezia, çevresindeki doğal güzelliklerden dolayı "Şairler Körfezi" diye de adlandırılan bir yerleşim. Rehberinizin düzenleyeceği ekstra turunuzda siz de sahil boyunca bölgenin en güzel manzaralı kasabalarından geçerek Santa Margherita Ligure'ye varacağız. Buradan bineceğimiz tekne ile Liguria bölgesinin en ünlü koyu, şarkılara konu olan Portofino'ya varacağız. Burada vereceğimiz serbest zamanın ardından Cenova'ya gideceğiz. Cenevizlerden kalma bu tarihi şehir sizleri çok şaşırtacak. Muhteşem konaklar, sokaklar, meydanlar ve tarihi mekânlar içinde gezdikten sonra alışveriş için vaktimiz olacak. Tur sonrası gemimize dönüş. Gemimiz limandan saat 18.30'da ayrılacaktır.

4. GÜN CANNES, FRANSA
Gemimiz Cannes limanına saat 08.00'de yanaşacaktır. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Fransa'nın güneyinde yer alan bölge, Fransız Rivierası'nın en ünlü şehirlerinden birisi. Her yıl düzenlenen Cannes Film Festivali’ne ev sahipliği yapan sarayda fuarlar, şovlar ve çeşitli gösteriler düzenleniyor. Özellikle yaz aylarında düzenlenen Cannes Film Festivali zamanında çok sayıda turisti ağırlayan şehir lüks ve zenginliğiyle tanınıyor. Burada arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra “Cannes Şehir Turu & Antibes Burnu & Antibes” turuna katılabilirler.Muhteşem havası ve mükemmel mavilikteki Akdeniz’in dışında, çok sayıda lüks resort ve farklı sahil şeridi Fransa’nın güneyini cazip hale getirmektedir. Cannes şehrine otobüs ile kısa bir bakış attıktan sonra, bu eğlenceli turdaki ilk destinasyonumuz, Cannes ile Côte d’Azur bölgesindeki Nice arasında yer alan Antibes kasabasıdır. Harika bir şekilde korunmuş olan bu orta çağ kasabasının ilginç yerlerinden bazıları, 17.yüzyıldan kalma bir katedral olan Château Grimaldi, Picasso Müzesi ve zengin yatları ile milyarderlerin oyun sahası olmasıyla ünlü Vauban Limanı’dır. Kasabadan ayrıldıktan sonra, bir zamanlar stratejik askeri bir öneme sahip olan, şu anda ise Napolyon müzesine, arkeoloji müzesine ve takviye edilmiş bir kaleye ev sahipliği yapan Antibes Burnu ile turumuza devam ediyoruz. Bu noktadan etrafı çevreleyen sahil şeridinin muhteşem manzaralarını izleyebileceksiniz, bu yüzden kameralarınızı hazırlayın. Turun sonunda, gemiye dönmeden önce Cannes şehrini kendi başınıza keşfetmeniz için serbest vaktiniz olacaktır. Önemli not: bütün ziyaretler dışarıdan yapılmaktadır. Gemimiz limandan saat 18.00'de ayrılacaktır.

5. GÜN PALMA DE MALLORCA, İSPANYA
Gemimiz Palma De Mallorca limanına saat 14.00'de yanaşacaktır. Palma de Mallorca, Batı Akdeniz'de yer alıyor. Şehir; İspanya'nın doğu sahiline yakın ve İspanya'nın özerk bölgesi olan Balear Takımadaları'na ait bir belediye olmakla birlikte İspanya'nın en büyük adası. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra “Palma De Mallorca & Valldemosa” turuna katılabilirler. Bu turumuza önce 300 bin kişilik nüfuslu turizm cenneti Palma de Mallorca Şehrini tanıyarak başlıyoruz. Görülecek yerler arasında 14.yy’dan kalma Bellver Kalesi, 13.yy’dan kalma ünlü Palma Katedrali ve dışarıdan olmak üzere hemen yanındaki Almudania Sarayı bulunmaktadır. Ardından tarihi Arena'ya gidilecek ve isteyen misafirlerimizle Mallorca'nın meshur inci atölyelerinden biri ziyaret edilecektir. Adanın güneybatısında yer alan muhteşem köy Valldemosa turumuzda diğer durağımız olacaktır. Bu bölgeyi de tanıyarak ve bol bol fotoğraflandırarak adanın ruhunu tanıma imkânımız olacaktır. Tur sonrası gemiye dönüş. Gemimiz bu gece limanda demirleyecek. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

6. GÜN PALMA DE MALLORCA, İSPANYA / BARSELONA, İSPANYA
Gemimiz saat 00.30’da Palma De Mallorca limanından ayrılarak Barcelona’ya doğru yol alacak. Gemimiz sabah saat 09.00’de Barcelona limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra “Barcelona Şehir Turu” na katılabilirler. Avrupa’nın en güzel metropollerinden biri olan Barcelona’daki şehir turumuz, limanda bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile başlayacak. La Rambla Caddesi, Cristoforo Colombo Anıtı, Maremagnum Suni Limanı, Barceloneta Plajı, Olimpiyat bölgesi ve limanı, Catalunya Meydanı, Gaudi’nin evlerinin bir sokak müzesine dönüştürdüğü Paseu de Gracia caddesi ve en temel eseri Sagrada Familia göreceğimiz yerler arasında. Turumuz esnasında Montjuic tepesine çıkıp manzara fotoğrafları çekeceğiz. Alışveriş için serbest zamanın ardından gemimize geri döneceğiz. Gemimiz limandan saat 18.00'de ayrılacaktır.

7. GÜN AJACCIO, İTALYA
Gemimiz Ajaccio limanına saat 12.00'de yanaşacaktır. Napoleon Bonaparte’nin doğum yeri olan Ajaccio, Fransa'nın Corsica adasında bir sahil kasabası. Bir ada kenti olan şehirde birçok su sporu yapma fırsatı bulabilirsiniz. Tarih kokan sokakları uzun yürüyüşlerle keşfe çıkmak da iyi bir seçenek olabilir. Alışveriş için Maison L’Amande Corse’yi tercih edebilir, yerel ürünlerden satın alabilirsiniz. Gemimiz limandan saat 19.00'da ayrılacaktır.

8. GÜN CIVITAVECCHIA (ROMA), İTALYA
Gemimiz Civitavecchia limanına saat 07.00'de yanaşacaktır.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

*Tercih edilen kabin tipinde 3 gece "Tam Pansiyon" konaklama.
*Her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar.
*Gemideki sabah, öğle ve akşam yemekleri.
*Kaptanın hoşgeldin partisi ve gala yemeği.
*Fitness
*Liman vergileri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*Günlük servis ücretleri (Bahşişler kişi başı günlük 10€'dur)
*Vize ücreti
*Yurtdışı çıkış harcı.
*Kara turları.
*Kişisel harcamalar ve içecekler.
*Uçuşlar, sigorta, transferler, rehberlik hizmeti.

Bu tur için Seyahat Ayrıcalıkları girilmemiştir.

NOTLAR

***MSC Voyagers club üyelerimizin PAKET PROGRAMLARDA yaptıkları rezervasyonlarda, kendileri ve aynı kabinde konakladıkları kişiler için, %2,5 indirim uygulanmaktadır.İndirim vergi hariç tutar üzerinden hesaplanmaktadır.

***Paket programlarda balayı çiftleri için tüm sezon boyunca geçerli indirim oranı %2,5'dir. İndirimlere ek olarak gemide sürpriz ikramlar ve hoşgeldin kokteyli sunulmaktadır.İndirim vergi hariç tutar üzerinden hesaplanmaktadır.

İÇECEK PAKETLERİ

ALLEGRISSIMO HERŞEY DAHİL PAKETİ / YETİŞKİN (18 yaş ve üstü ) - 26 EURO (Günlük Kişi başı)

Alkollü ve alkolsüz içeceklerin limitsiz kullanımı, bardakta şarap dahil ("Allegrissimo Selection"dan seçilen beyaz, kırmızı, rose ve sparkling şaraplar), fıçı bira, soft içecekler, su, sıcak içecekler ve bar listesinden çeşitli içecekler ve kokteyller, al-ve-git dondurmalar, külahta yada kapta dondurma. Pakete dahil olan içecekler bütün bütün barlarda ve restaurantlarda kullanılabilir, Özel Restaurant'lar dahil. Paket sadece kişisel kullanım içindir ve bir seferinde sadece bir kez sipariş verilebilir. ID kart transfer edilemez. All-inclusive paketindeki koşulların kötü kullanılması durumunda hizmet geri alınabilir ve kalan günler geri iade edilmez. Şu maddeler dahil değildir: puro, sigaralar, şarap şişeleri, sparkling şarabı ve şampanya, hatıra bardakları ve hatıra bardaklarında sunulan içecekler, Özel Barlarda ve Özel Restaurantlarda sunulan bütün yiyecekler. Dahil olmayan malzemeler detaylı bir şekilde gemideki Bar Listesinde işaretle belirtilmiştir. Paket aynı kabinde kalan bütün misafirler tarafından satın alınmalıdır, ya da birlikte seyahat eden ve aynı masada yemek yemek isteyenler ve Çocuklar tarafından da satın alınmalıdır, çocuklar paketin çocuk versiyonlarını satın almalıdır. Paketin satın alınması 3 yaşın altındaki çocuklar için zorunlu değildir (3.yaş günlerine henüz ulaşmamış çocuklar). Paketin ücreti cruise seyahatinin hergünü çıkış gününün haricinde alınmaktadır. Hizmet dökme metoduyla uygulanır.

ALLEGRISSIMO HERŞEY DAHİL PAKETİ - ÇOCUK (03 - 17 yaş) / 12 EURO (Günlük Kişi başı)

Alkolsüz içeceklerin limitsiz kullanımı, soft içecekler, su, meyve suları, sıcak içecekler, alkolsüz kokteyller, smoothieler(püre tarzında meyveli içecek) ve milkshakeler, al-ve-git dondurmalar külahta ya da kapta. Pakete dahil olan içecekler bütün bütün barlarda ve restaurantlarda kullanılabilir, Özel Restaurant'lar dahil. Paket sadece kişisel kullanım içindir ve bir seferinde sadece bir kez sipariş verilebilir. ID kart transfer edilemez. All-inclusive paketindeki koşulların kötü kullanılması durumunda hizmet geri alınabilir ve kalan günler geri iade edilmez. Şu maddeler dahil değildir: puro, sigaralar, şarap şişeleri, sparkling şarabı ve şampanya, hatıra bardakları ve hatıra bardaklarında sunulan içecekler, Özel Barlarda ve Özel Restaurantlarda sunulan bütün yiyecekler. Dahil olmayan malzemeler detaylı bir şekilde gemideki Bar Listesinde işaretle belirtilmiştir. Bu paket sadece all-inclusive 431 nolu paketi satın almış bir grup/ ya da ailenin 3-17 YAŞ ARASI ÇOCUKLARINA satılabilir.Paket 1-3 gecelik cruise seyahatleri için mevcut değildir, minimum gece sayısı DÖRT'tür (4)

ALLEGRO SOFT İÇECEK PAKETİ / 34 EURO

14 adet meşrubat kutuda ve/veya meyve suyu. Voucherlar herhangi bir barda, restaurantta ya da büfede tüketilebilir.

SU PAKETİ / 27 EURO

14 şişe 100cl. su. Voucherlar herhangi bir barda, restaurantta ya da büfede tüketilebilir.

ALLEGRO ŞARAP VE SU PAKETİ / 69 EURO

4 şişe listelenmemiş Sommelier tarafından seçilen şarap (bir beyaz, iki kırmızı ve/veya bir rosé) + 7 şişe su. Bu pakete dahil olan içecekler ana restaurantta, self-servis büfede ve barlardan alınabilir. Ana restaurantta sipariş verdiğiniz ve bitiremediğiniz şarap şişeleri dikkatli bir şekilde saklanır ve bir sonraki gün size tekrar sunulur, fakat self-servis büfesinde veya barlarda bu hizmet sunulmamaktadır.

ALLEGRO BİRA VE SU PAKETİ / 69 EURO

14 adet 40cl fıçı bira + 7 şişe su. Voucherlar herhangi bir barda, restaurant ya da büfede tüketilebilir.

Yeşil, Gri ve Diplomatik Pasaportlu Misafirlermizin Dikkatine
•Ülkemizde OHAL‘ den kaynaklı olarak, Yeşil, Gri ve Diplomatik pasaportlu misafirlerin, TSK, Emniyet ve Yargı Mensuplarının yurt dışına çıkabilmeleri için çalıştıkları kurumlardan gerekli evrakları temin etmesi gerekmektedir. Yeşil, Gri ve Diplomatik Pasaportlu Misafirlermizin Yurt dışına çıkışlarında bahsi geçen kurum yazılarını ibraz ederek çıkışlarına onay verilmektedir. Bu konuda acentemizin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Kabin Tipi Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
İç Kabin Kişi Başı 01.06.2018 08.06.2018 0 € 579 € 0 € 0 € 0 €
İç Kabin Fantastica Kişi Başı 01.06.2018 08.06.2018 0 € 689 € 0 € 0 € 0 €
Dış Kabin Bella Kişi Başı 01.06.2018 08.06.2018 0 € 689 € 0 € 0 € 0 €
Dış Kabin Fantastica Kişi Başı 01.06.2018 08.06.2018 0 € 779 € 0 € 0 € 0 €
Balkonlu Kabin Bella Kişi Başı 01.06.2018 08.06.2018 0 € 799 € 0 € 0 € 0 €
Balkonlu Kabin Fantastica Kişi Başı 01.06.2018 08.06.2018 0 € 894 € 0 € 0 € 0 €