• Anasayfa
  • Msc Meraviglia ile Norveç Fiyortları Kurban Bayramı 2019

Msc Meraviglia ile Norveç Fiyortları Kurban Bayramı 2019

1.439 € ’dan başlayan fiyatlarla

  • 7 gece, 8 gün
  • Gidiş: 10.08.2019
  • Türk Hava Yolları
  • Tam Pansiyon
  • Dönüş: 17.08.2019
  • Vize Gerekiyor
  • İstanbul Çıkışlı
  • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1. GÜN İSTANBUL, TÜRKİYE / HAMBURG, ALMANYA
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde, Türk Hava Yolları A-B kontuarları önünde rehberinizle buluştuktan sonra, check-in işlemleri ve TK1661 sefer sayılı Hamburg uçağına biniş. Hamburg'a varış ve gemimize transfer. Gemimiz limandan saat 19.00'de ayrılacaktır.

2. KOPENHAG,DANİMARKA


3. DENİZDE SEYİR


4. ALESUND,NORVEÇ


5.HELLESYLT/GEİRANGER, NORVEÇ


6. FLAAM,NORVEÇ


7. GÜN DENİZDE SEYİR


8.GÜN KİEL, ALMANYA / TÜRKİYE, İSTANBUL


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

THY ile ekonomi sınıfı İstanbul - Hamburg - İstanbul uçuşu
Tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 7 gece tam
pansiyon konaklama
Havaalanı - liman - havaalanı transferleri.
Yolcu sayısı gözetmeksizin Türkçe Rehberlik hizmeti.
Vergiler
Her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon
ve şovlar
Gemideki sabah, öğle ve akşam yemekleri
Kaptanın hoşgeldin partisi ve gala yemeği
Fitness

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Günlük kişi başı 10€ gemi servis ücreti (bahşişler)
* Sağlık hizmetleri.
* Kara turları
* Güzellik merkezi ve SPA alanı
* Gemideki tüm içecekler
* Kişisel harcamalar (Internet, kuru temizleme, telefon, vb.)
* Vize bedeli
* Yurt dışı çıkış harcı
* İç hat bağlantı uçuşları

Bu tur için Seyahat Ayrıcalıkları girilmemiştir.

Notlar

ÖNEMLİ NOTLAR:
• Umuma mahsus pasaportlar için tek girişli Schengen vizesi gerekmektedir.
• Hususi, Diplomatik, Hizmet pasaportları için Schengen vizesi gerekmemektedir.
• Rezervasyon iptali, şirkete veya Yolcunun Satış Acentesine yazılı olarak yapılmalıdır (taahhütlü posta, e-posta veya faks). Düzenlenen bütün biletler ve teyit faturası, iptal bildirimiyle birlikte iade edilmelidir.
• İptal nedeniyle doğan tahmini zararı karşılamak için şirket aşağıdaki skalaya göre iptal ücretleri uygulayacaktır: Hastalık, tedavi ve her türlü mücbir sebep nedeniyle olanlar da dahil yolcu tarafından rezervasyonun iptal edilmesi durumunda aşağıda belirtilen iptal cezaları uygulanacaktır. Rezervasyon konfirmesini takiben, seyahatin başlangıç tarihinden itibaren;77 gün kala yapılan iptallerde 100€,76 - 50 gün kala yapılan iptallerde % 25,49 - 35 gün kala yapılan iptallerde % 40,34 - 21 gün kala yapılan iptallerde % 60,20- 06 gün kala yapılan iptallerde % 8005 - 0 gün kala yapılan iptallerde % 100 iptal cezası uygulanacaktır.
• Bir iptal sonucunda, tek kişilik bir yer kalır veya bir Yolcunun iptalinden sonra bir kabin tek kişilik kullanıma kalırsa, şirket yukarıdaki madde 13.2’ye göre bedelleri (her durumda 100.00 EUR’ dan az olmamak üzere), artı sigorta primini vazgeçen Yolcuya yansıtacaktır; Ayrıca kabini tek başına kullanan Yolcu da %100 tek kişi kalma ücreti (veya şirketin o sırada tek kişilik kabin rezervasyonlarına uyguladığı ücret daha düşükse onu) ödeyecektir.
• Yolcu bu iptal bedellerini seyahat sigortası sağlayıcısından talep edebilir (uygulanabilen kesintilere tabi olarak). Kendi sigorta poliçesinin koşulları çerçevesinde bu talepte bulunmak yolcunun kendi sorumluğundadır.
• Bir Yolcu Kombine Tur’u iptal etmek istediği takdirde, iptal işlemi bütün Paket için geçerli olacaktır. İlgili tüm süreler, Kombine Tur’un ilk Gemi Yolculuğu’ nun planlanmış başlangıç tarihinden itibaren işlemeye başlayacaktır.
• Seyahate dair düzenlemeler Şirket tarafından aylar önceden yapılır. Çok nadiren işletmeye, ticari koşullara veya sair durumlara bağlı nedenlerle, Gemi Seyahati veya Paketine dair düzenlemelerde değişiklik yapılması gerekebilir ve böyle bir durumda Şirket herhangi bir zamanda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
• Sözleşmenin esaslı bir şartında önemli bir değişiklik yapılması durumunda Şirket, mümkün olan en kısa zamanda bu değişikliği, bu iptali veya rota değişikliğini Yolcu’ya veya Yolcu’nun seyahat acentasına yazılı olarak bildirecektir. Bu durumda Yolcu, aşağıdaki seçeneklerden birini kullanabilir:a) Değişikliği kabul etmek; veya:b) Broşürden ve/veya Resmi Web sitesinde (varsa) muadil veya daha yüksek fiyatlı bir Seyahat seçerek rezervasyon yaptırmak) Broşürden ve/veya Resmi Web sitesinde (varsa) daha düşük fiyatlı bir başka Seyahat seçerek rezervasyon yaptırmak ve fiyat farkını iade almak; ve d) Rezervasyonunu iptal ettirmek ve ödediği tüm paraları geri almak.
• Yolcu, değişiklik bildirimini almasından itibaren 3 gün içerisinde kararını yazılı olarak veya seyahat acentası vasıtasıyla Şirket’e bildirmelidir.

Kabin Tipi Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
BELLA İÇ KABİN 10.08.2019 17.08.2019 0 € 1.439 € 0 € 0 € 0 €
BELLA DIŞ KABİN 10.08.2019 17.08.2019 0 € 1.613 € 0 € 0 € 0 €
BELLA BALKONLU KABİN 10.08.2019 17.08.2019 0 € 1.833 € 0 € 0 € 0 €
dd