• Anasayfa
  • Msc Musica ile Ege & Adriyatik 15 Ekim

Msc Musica ile Ege & Adriyatik 15 Ekim

849 € ’dan başlayan fiyatlarla

  • 7 gece, 8 gün
  • Gidiş: 15.10.2017
  • Türk Hava Yolları
  • Tam Pansiyon
  • Dönüş: 23.10.2017
  • Vize Gerekiyor
  • İstanbul Çıkışlı
  • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1. GÜN İSTANBUL, TÜRKİYE / VENEDİK, İTALYA
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde, Türk Hava Yolları A-B kontuarları önünde rehberinizle buluştuktan sonra, check-in işlemleri ve TK1867 sefer kodlu Venedik uçağına biniş. Venedik'e varış ve limana transfer. Gemi check-in işlemleri ve MSC Türkiye Rehberinin düzenleyeceği gemide yaşam toplantısı. Rehberinizin düzenlediği toplantı sonrasında gemiyi keşfetmeye başlayabilir, dilerseniz gemimizin Venedik Limanı'ndan ayrılışını izleyebilirsiniz. Akşam yemeği sonrasında profes- yonel dansçılar tarafından geminin tiyatrosunda düzenlenen şovlara katılabilir ve akşamınıza renk katabilirsiniz. Şov sonrasında dileyen misafirlerimiz geminin farklı salon ve barlarında eğlence ekibi tarafından düzenlenen aktivitelere katılabilirler.
Gemimiz Venedik Limanı'ndan saat 17.00'de ayrılacaktır.
2. GÜN BRİNDİSİ, İTALYA
Gemimiz 13:30'da Brindisi Limanı'na varacaktır. Oldukça ilgi çekici mimarisini keşfedebilirsiniz. Gemimiz limandan 19:30'da ayrılacaktır.

3. GÜN KATAKOLON, YUNANİSTAN
Gemimiz Katakolon Limanı'na saat 12:00'da yanaşacaktır. Limandan ayrılarak 19.yy da, Almanlar tarafından kazılmasına başlanan ve halen büyük bir kısmı toprak altında olan Olimpiya antik kentini ziyaret etmek üzere yola çıkıyoruz. Efsaneye göre Yunan tanrıların kralı Zeus’un isteği üzerine inşa edilmiştir. Zeus tapınağı kalıntılarını, gimnazyumu, hipodromu ve 40.000 izleyici kapasiteli stadyumu keyifle gezeceksiniz. Gemimiz limandan 18:00'da ayrılacaktır.

4. GÜN SANTORİNİ, YUNANİSTAN
Gemimiz Kazablanka Limanı'na saat 08:00'da varacaktır. Her an denizin içindeymiş gibi hissettiren romantik, benzersiz manzaraya sahip terasları, şipşirin köyleri, huzur kokan atmosferi, doğal güzellikleri ve damak tadınızı kışkırtacak enfes şarapları ile sizi kendisine hayran bırakacak. Gemimiz limandan 17:00'da ayrılacaktır.

5. GÜN ATİNA, YUNANİSTAN
Gemimiz Atina Limanı'na 07:30'da varacaktır. Yunanistan’ın başkenti hakkında genel bir izlenim edinmek isteyen misafirler için uygundur. Limanda rehberimizle buluştuktan sonra önemli yerleri içeren turumuza başlıyoruz. Pire’den Atina’ya doğru yol alırken, rehberimiz önemli eski ve yeni bölgeleri sizlere işaret edecektir, bunlardan bazıları Hadrian Kemeri, Lord Byron heykeli, Olimpiyalı Zeus Tapınağı, Kuruluş Meydanı ve İsimsiz Askerin Mezarı’dır. Turumuz Ulusal Bahçeleri, Panathinion Stadyumu, Akademi, Üniversite ve Ulusal Kütüphane’yi geçerek devam edecektir. Akropolisi uzak bir mesafeden görme şansını yakalayarak fotoğraf çekebilecek ve Plaka Bölgesi’ne doğru devam edeceğiz. Gemimiz limandan 16:30'da ayrılacaktır.

6. GÜN CORFU, YUNANİSTAN
Gemimiz Corfu Limanı'na 12:30'da varacaktır. Altın kumlu plajları ve orta çağ evleriyle Corfu gezilecek yerlerin başında gelir. Gemimiz limandan 18:30'da ayrılacaktır.

7. GÜN KOTOR, KARADAĞ
Gemimiz Kotor Limanı'na 07:00'da varacaktır. UNESCO tarafından korunan bu liman kentini mutlaka görmelisiniz. Kartpostalı andıran mimarisi ve manzarası sizi kendine hayran bırakacak. Gemimiz limandan 13:00'da ayrılacaktır.

8. GÜN VENEDİK, İTALYA / İSTANBUL, TÜRKİYE
Gemimiz Venedik Limanı'na 09:00'da varacaktır. Kahvaltı sonrasından MSC Türkiye Rehberi tarafından duyurulan buluşma yerinde buluşma ve Venedik'e hareket. Venedik'e varışı takiben serbest zamanınız olacaktır. MSC Türkiye Rehberinin verdiği buluşma yeri ve zamanında buluşup Havalimanına gidiş ve TK1870 sefer sayılı uçuşuyla İstanbul'a dönüş.


FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

*THY ile ekonomi sınıfı İstanbul - Venedik - İstanbul uçuşu
*Tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 7 gece tam pansiyon konaklama
*Havaalanı - liman - havaalanı transferleri.
*Yolcu sayısı gözetmeksizin Türkçe Rehberlik hizmeti.
*Her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar
*Gemideki sabah, öğle ve akşam yemekleri
*Kaptanın hoşgeldin partisi ve gala yemeği
*Fitness

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*Günlük kişi başı 10€ gemi servis ücreti (bahşişler)
*Sağlık hizmetleri.
*Kara turları
*Güzellik merkezi ve SPA alanı
*Gemideki tüm içecekler
*Kişisel harcamalar (Internet, kuru temizleme, telefon, vb.)
*Vize bedeli
*Yurt dışı çıkış harcı
*İç hat bağlantı uçuşları

Bu tur için Seyahat Ayrıcalıkları girilmemiştir.

NOTLAR

***MSC Voyagers club üyelerimizin PAKET PROGRAMLARDA yaptıkları rezervasyonlarda, kendileri ve aynı kabinde konakladıkları kişiler için, %2,5 indirim uygulanmaktadır.İndirim vergi hariç tutar üzerinden hesaplanmaktadır.

***Paket programlarda balayı çiftleri için tüm sezon boyunca geçerli indirim oranı %2,5'dir. İndirimlere ek olarak gemide sürpriz ikramlar ve hoşgeldin kokteyli sunulmaktadır.İndirim vergi hariç tutar üzerinden hesaplanmaktadır.

İÇECEK PAKETLERİ

ALLEGRISSIMO HERŞEY DAHİL PAKETİ / YETİŞKİN (18 yaş ve üstü ) - 26 EURO (Günlük Kişi başı)

Alkollü ve alkolsüz içeceklerin limitsiz kullanımı, bardakta şarap dahil ("Allegrissimo Selection"dan seçilen beyaz, kırmızı, rose ve sparkling şaraplar), fıçı bira, soft içecekler, su, sıcak içecekler ve bar listesinden çeşitli içecekler ve kokteyller, al-ve-git dondurmalar, külahta yada kapta dondurma. Pakete dahil olan içecekler bütün bütün barlarda ve restaurantlarda kullanılabilir, Özel Restaurant'lar dahil. Paket sadece kişisel kullanım içindir ve bir seferinde sadece bir kez sipariş verilebilir. ID kart transfer edilemez. All-inclusive paketindeki koşulların kötü kullanılması durumunda hizmet geri alınabilir ve kalan günler geri iade edilmez. Şu maddeler dahil değildir: puro, sigaralar, şarap şişeleri, sparkling şarabı ve şampanya, hatıra bardakları ve hatıra bardaklarında sunulan içecekler, Özel Barlarda ve Özel Restaurantlarda sunulan bütün yiyecekler. Dahil olmayan malzemeler detaylı bir şekilde gemideki Bar Listesinde işaretle belirtilmiştir. Paket aynı kabinde kalan bütün misafirler tarafından satın alınmalıdır, ya da birlikte seyahat eden ve aynı masada yemek yemek isteyenler ve Çocuklar tarafından da satın alınmalıdır, çocuklar paketin çocuk versiyonlarını satın almalıdır. Paketin satın alınması 3 yaşın altındaki çocuklar için zorunlu değildir (3.yaş günlerine henüz ulaşmamış çocuklar). Paketin ücreti cruise seyahatinin hergünü çıkış gününün haricinde alınmaktadır. Hizmet dökme metoduyla uygulanır.

ALLEGRISSIMO HERŞEY DAHİL PAKETİ - ÇOCUK (03 - 17 yaş) / 12 EURO (Günlük Kişi başı)

Alkolsüz içeceklerin limitsiz kullanımı, soft içecekler, su, meyve suları, sıcak içecekler, alkolsüz kokteyller, smoothieler(püre tarzında meyveli içecek) ve milkshakeler, al-ve-git dondurmalar külahta ya da kapta. Pakete dahil olan içecekler bütün bütün barlarda ve restaurantlarda kullanılabilir, Özel Restaurant'lar dahil. Paket sadece kişisel kullanım içindir ve bir seferinde sadece bir kez sipariş verilebilir. ID kart transfer edilemez. All-inclusive paketindeki koşulların kötü kullanılması durumunda hizmet geri alınabilir ve kalan günler geri iade edilmez. Şu maddeler dahil değildir: puro, sigaralar, şarap şişeleri, sparkling şarabı ve şampanya, hatıra bardakları ve hatıra bardaklarında sunulan içecekler, Özel Barlarda ve Özel Restaurantlarda sunulan bütün yiyecekler. Dahil olmayan malzemeler detaylı bir şekilde gemideki Bar Listesinde işaretle belirtilmiştir. Bu paket sadece all-inclusive 431 nolu paketi satın almış bir grup/ ya da ailenin 3-17 YAŞ ARASI ÇOCUKLARINA satılabilir.Paket 1-3 gecelik cruise seyahatleri için mevcut değildir, minimum gece sayısı DÖRT'tür (4)

ALLEGRO SOFT İÇECEK PAKETİ / 34 EURO

14 adet meşrubat kutuda ve/veya meyve suyu. Voucherlar herhangi bir barda, restaurantta ya da büfede tüketilebilir.

SU PAKETİ / 27 EURO

14 şişe 100cl. su. Voucherlar herhangi bir barda, restaurantta ya da büfede tüketilebilir.

ALLEGRO ŞARAP VE SU PAKETİ / 69 EURO

4 şişe listelenmemiş Sommelier tarafından seçilen şarap (bir beyaz, iki kırmızı ve/veya bir rosé) + 7 şişe su. Bu pakete dahil olan içecekler ana restaurantta, self-servis büfede ve barlardan alınabilir. Ana restaurantta sipariş verdiğiniz ve bitiremediğiniz şarap şişeleri dikkatli bir şekilde saklanır ve bir sonraki gün size tekrar sunulur, fakat self-servis büfesinde veya barlarda bu hizmet sunulmamaktadır.

ALLEGRO BİRA VE SU PAKETİ / 69 EURO

14 adet 40cl fıçı bira + 7 şişe su. Voucherlar herhangi bir barda, restaurant ya da büfede tüketilebilir.

Kabin Tipi Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
İç Kabin Fantastica 15.10.2017 23.10.2017 0 € 849 € 689 € 549 € 350 €
Dış Kabin Bella 15.10.2017 23.10.2017 0 € 969 € 639 € 549 € 350 €
Dış Kabin Fantastica 15.10.2017 23.10.2017 0 € 1.019 € 689 € 549 € 350 €
Balkonlu Kabin Bella 15.10.2017 23.10.2017 0 € 1.059 € 639 € 549 € 350 €
Balkonlu Kabin Fantastica 15.10.2017 23.10.2017 0 € 1.149 € 689 € 549 € 350 €