• Anasayfa
  • Msc Preziosa ile ***BÜYÜK PROMOSYON***

Msc Preziosa ile ***BÜYÜK PROMOSYON***

249 € ’dan başlayan fiyatlarla

  • 4 gece, 5 gün
  • Gidiş: 18.10.2017
  • Gemi ile gidiş dönüş
  • Tam Pansiyon
  • Dönüş: 22.10.2017
  • Vize Gerekiyor
  • Cenova Çıkışlı
  • Cenova Limanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1. GÜN CENOVA, İTALYA
Gemimiz Cenova limanından saat 17.00'de ayrılacaktır.

2. GÜN BARCELONA, İSPANYA
Gemimiz Barcelona limanına saat 13.00'de yanaşacaktır. Otobüsle limandan ayrıldıktan sonra ilk önce şehir merkezine 5 km uzaklıkta ve denizden 113 metre yükseklikte yer alan Bellver Kalesine çıkacağız. II. Jaime tarafından yazlık saray olarak yaptırılan bu kaleden Palma’nın yer aldığı körfezin manzarasını seyredip, resim çektikten sonra, şehre dönüp kısa bir panoramik şehir turu sonrasında sahilde yer alan ve ünlü mimar Gaudi’nin de demirden yaptığı bir eseri de içinde barındıran gotik katedrali gezeceğiz. Turumuza eski şehirde(Barria Gotica) yapacağımız yürüyüş turuyla devam edeceğiz. Daha sonra bir dağ köyü olan Valldemossa’ya gideceğiz. Ünlü romancı George Sand’ın sevgilisi besteci Chopin ile 1838 yılı kışını geçirdiği bu sevimli şehirde yapacağımız turdan sonra, gemiye döneceğiz. Gemimiz limandan saat 23.59'da ayrılacaktır.

3. GÜN PALMA DE MALLORCA, İSPANYA
Gemimiz Palma De Mallorca limanına saat 09.00'da yanaşacaktır. Öğle yemeğinden sonra şehir merkezine gidebilir, muhteşem ihtişamı ile göğe yükselen Mayorka Katedrali'ni görebilirsiniz. Bu katedral Avrupa'daki en büyük gotik gül pencereye sahiptir. Katedralin hemen yanında Kraliyet Sarayı ve Juan Carlos Caddesi bulunmaktadır. Katedralin arka sokakları ufak meydanlara açılır ve rengarenk mağazalar bu sokakları süsler. III. James Caddesi ve Las Rambla buradaki diğer önemli caddedir. Tapas denilen meze çeşitleri ve deniz mahsüllerini bulabileceğiniz restoranlar oldukça fazladır.Akşam, dileyen misafirler buradaki en ünlü şov olan Son Amar a gidebilirler. Son Amar eski bir çiflik evi, burada akşam yemeğinizi yerken modern danslardan, geleneksel flamenkoya kadar bir çok dansı ve şovu izleyip unutulmaz bir akşam geçirebilirsiniz.Gece kulüpleri oldukça fazla bunlardan Pasha ve Tito's en ünlülerindendir. Geceleme gemide.

4. GÜN PALMA DE MALLORCA, İSPANYA
Gemimiz limandan saat 19.00'da ayrılacaktır.

5. GÜN MARSİLYA, FRANSA
Gemimiz Marsilya limanına saat 12.00'de yanaşacaktır.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 4 gece tam pansiyon konaklama
Her gün ve geceiçin düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar
Gemide sabah,öğle ve akşam yemekleri
Kaptanın hoşgeldin partisi ve gala yemeği
Fitness
Liman vergisi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Günlük servis ücretleri (Bahşişler) (Kişi başı günlük 10€).
Kara turları
Güzellik merkezi ve SPA alanı.
Gemideki tüm içecekler.
Kişisel harcamalar (İnternet, kuru temizleme, telefon, vb.).
Sigorta
Yurtdışı çıkış harcı.
Havaalanı - liman - havaalanı transferleri.

NOTLAR

***MSC Voyagers club üyelerimizin PAKET PROGRAMLARDA yaptıkları rezervasyonlarda, kendileri ve aynı kabinde konakladıkları kişiler için, %2,5 indirim uygulanmaktadır.İndirim vergi hariç tutar üzerinden hesaplanmaktadır.

***Paket programlarda balayı çiftleri için tüm sezon boyunca geçerli indirim oranı %2,5'dir. İndirimlere ek olarak gemide sürpriz ikramlar ve hoşgeldin kokteyli sunulmaktadır.İndirim vergi hariç tutar üzerinden hesaplanmaktadır.

İÇECEK PAKETLERİ

ALLEGRISSIMO HERŞEY DAHİL PAKETİ / YETİŞKİN (18 yaş ve üstü ) - 26 EURO (Günlük Kişi başı)

Alkollü ve alkolsüz içeceklerin limitsiz kullanımı, bardakta şarap dahil ("Allegrissimo Selection"dan seçilen beyaz, kırmızı, rose ve sparkling şaraplar), fıçı bira, soft içecekler, su, sıcak içecekler ve bar listesinden çeşitli içecekler ve kokteyller, al-ve-git dondurmalar, külahta yada kapta dondurma. Pakete dahil olan içecekler bütün bütün barlarda ve restaurantlarda kullanılabilir, Özel Restaurant'lar dahil. Paket sadece kişisel kullanım içindir ve bir seferinde sadece bir kez sipariş verilebilir. ID kart transfer edilemez. All-inclusive paketindeki koşulların kötü kullanılması durumunda hizmet geri alınabilir ve kalan günler geri iade edilmez. Şu maddeler dahil değildir: puro, sigaralar, şarap şişeleri, sparkling şarabı ve şampanya, hatıra bardakları ve hatıra bardaklarında sunulan içecekler, Özel Barlarda ve Özel Restaurantlarda sunulan bütün yiyecekler. Dahil olmayan malzemeler detaylı bir şekilde gemideki Bar Listesinde işaretle belirtilmiştir. Paket aynı kabinde kalan bütün misafirler tarafından satın alınmalıdır, ya da birlikte seyahat eden ve aynı masada yemek yemek isteyenler ve Çocuklar tarafından da satın alınmalıdır, çocuklar paketin çocuk versiyonlarını satın almalıdır. Paketin satın alınması 3 yaşın altındaki çocuklar için zorunlu değildir (3.yaş günlerine henüz ulaşmamış çocuklar). Paketin ücreti cruise seyahatinin hergünü çıkış gününün haricinde alınmaktadır. Hizmet dökme metoduyla uygulanır.

ALLEGRISSIMO HERŞEY DAHİL PAKETİ - ÇOCUK (03 - 17 yaş) / 12 EURO (Günlük Kişi başı)

Alkolsüz içeceklerin limitsiz kullanımı, soft içecekler, su, meyve suları, sıcak içecekler, alkolsüz kokteyller, smoothieler(püre tarzında meyveli içecek) ve milkshakeler, al-ve-git dondurmalar külahta ya da kapta. Pakete dahil olan içecekler bütün bütün barlarda ve restaurantlarda kullanılabilir, Özel Restaurant'lar dahil. Paket sadece kişisel kullanım içindir ve bir seferinde sadece bir kez sipariş verilebilir. ID kart transfer edilemez. All-inclusive paketindeki koşulların kötü kullanılması durumunda hizmet geri alınabilir ve kalan günler geri iade edilmez. Şu maddeler dahil değildir: puro, sigaralar, şarap şişeleri, sparkling şarabı ve şampanya, hatıra bardakları ve hatıra bardaklarında sunulan içecekler, Özel Barlarda ve Özel Restaurantlarda sunulan bütün yiyecekler. Dahil olmayan malzemeler detaylı bir şekilde gemideki Bar Listesinde işaretle belirtilmiştir. Bu paket sadece all-inclusive 431 nolu paketi satın almış bir grup/ ya da ailenin 3-17 YAŞ ARASI ÇOCUKLARINA satılabilir.Paket 1-3 gecelik cruise seyahatleri için mevcut değildir, minimum gece sayısı DÖRT'tür (4)

ALLEGRO SOFT İÇECEK PAKETİ / 34 EURO

14 adet meşrubat kutuda ve/veya meyve suyu. Voucherlar herhangi bir barda, restaurantta ya da büfede tüketilebilir.

SU PAKETİ / 27 EURO

14 şişe 100cl. su. Voucherlar herhangi bir barda, restaurantta ya da büfede tüketilebilir.

ALLEGRO ŞARAP VE SU PAKETİ / 69 EURO

4 şişe listelenmemiş Sommelier tarafından seçilen şarap (bir beyaz, iki kırmızı ve/veya bir rosé) + 7 şişe su. Bu pakete dahil olan içecekler ana restaurantta, self-servis büfede ve barlardan alınabilir. Ana restaurantta sipariş verdiğiniz ve bitiremediğiniz şarap şişeleri dikkatli bir şekilde saklanır ve bir sonraki gün size tekrar sunulur, fakat self-servis büfesinde veya barlarda bu hizmet sunulmamaktadır.

ALLEGRO BİRA VE SU PAKETİ / 69 EURO

14 adet 40cl fıçı bira + 7 şişe su. Voucherlar herhangi bir barda, restaurant ya da büfede tüketilebilir.

Kabin Tipi Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
İç Kabin 18.10.2017 22.10.2017 0 € 249 € 189 € 0 € 0 €
Dış Kabin 18.10.2017 22.10.2017 0 € 299 € 189 € 0 € 0 €
Balkonlu Kabin 18.10.2017 22.10.2017 698 € 349 € 189 € 180 € 0 €
Kurban Bayramı Turları