Mykonos Balayı

760 $ ’dan başlayan fiyatlarla

  • 5 gece, 6 gün
  • Hergün Hareketli
  • Aegean Havayolları
  • Oda Kahvaltı
  • Vize Gerekiyor
  • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1. Gün ISTANBUL – MYKONOS
Aegean air ile saat 10:35’de Mykonos’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 buçuk saat sürecek yolculuğumuzdan sonra yerel saat ile 14:00’da Mykonos’a varışımızı takiben otelimize transferimiz yapılıyor ve odalarımıza yerleşiyoruz.

2. Gün MYKONOS
Günlerinizi 15 farklı plajdan birine giderek, bembeyaz kum, güneş ve masmavi denizde geçirebilirsiniz. Gündüz hem denize girmek hem müzik dinlemek hemde dans etmek istiyorsanız tavsiyemiz Paradise ve Super Paradise plajlarıdır. Şehir merkezinde Little Venice’de bulunan Caprice ve El Pacoda’yı dans etmeyi sevenler için tavsiye ediyoruz. Dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek Delos, Ada, Jeep Safari, Beach Party Cruise, Tinos, Syros gezilerine katılarak günlerinizi renklendirebilirsiniz. Geceleri ise ünlü Yunan tavernalarında ve şehir merkezinde bulunan eğlence mekanlarında müzik dinleyip dans edebilirsiniz.

3. Gün MYKONOS – ISTANBUL
Kahvaltı sonrası havalimanına transferimiz yapılıyor. Aegean Air ile 14:30’da İstanbul’a hareket ediyoruz. Saat 20:30’da İstanbul’a hoşgeldiniz.
BİR BAŞKA VIP SEYAHATİNDE BULUŞMAK ÜZERE…


Genel Bilgi

Rıhtımda yan yana sıralanmış yeldeğirmenleri, beyaz badanalı evleri, rengarenk begonvil ve sardunyaların sarktığı balkonları, romantik pelikanları, beyaz kum plajları, masmavi deniz ve çılgın gece yaşamı ile vazgeçilmez bir ada Mykonos...

Dahil Olan Hizmetler

 Atlas Jet ile Istanbul – Mykonos – İstanbul gidiş – dönüş uçak bileti,
 Alan – otel - alan arası transferler,
 Seçilen otellerde oda – kahvaltı konaklamalar,
 Zorunlu Seyahat Sigortası
 Tüm Havaalanı ve güvenlik vergileri

Dahil Olmayan Hizmetler

* Otel ekstralarınız,
* Ekstra gündüz ve gece gezileri,
* Uçaklarda 20 kg’ı aşan bagaj ücreti,
* Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL)
* Vize ücreti (150 USD)

Bu tur için Seyahat Ayrıcalıkları girilmemiştir.

Notlar

 Fiyatlar; Havayollarının 01.01.2016 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.
 Otellerin fiyatları en düşük sezon fiyatları baz alınarak hesaplanmıştır. Seyahat tarihiniz doğrultusunda oluşabilecek fiyat farkları toplam tutara yansıtılacaktır.
 Fiyatlarımız; en az 2 kişinin katılımı halinde geçerlidir.
 Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.
 VIP Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.
 Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.
 VIP Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu ve yerel havayollarını değiştirebilir.
 Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11 - 12.00 arasıdır.
 Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden VIP Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde VIP Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.
 Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibarıyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.
 Yunanistan için schengen vizesi gerekmektedir.

Otel Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
4* Yiannaki Hotel Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 760 $ 0 $ 0 $ 0 $
5* Myconian Ambassador Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 1.445 $ 0 $ 0 $ 0 $
4* Porto Mykonos Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 1.157 $ 0 $ 0 $ 0 $
4* Semeli Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 1.137 $ 0 $ 0 $ 0 $
5* Kivotos Club Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 1.467 $ 0 $ 0 $ 0 $
5* Mykonos Blu Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 2.390 $ 0 $ 0 $ 0 $
dd