• Anasayfa
  • Nehir Gemisi Jane Austen ile Noel Pazarları & 3 Ülke 09 Aralık

Nehir Gemisi Jane Austen ile Noel Pazarları & 3 Ülke 09 Aralık

899 € ’dan başlayan fiyatlarla

  • 4 gece, 5 gün
  • Gidiş: 09.12.2018
  • Vize Bilgileri
  • Türk Hava Yolları
  • Tam Pansiyon
  • Dönüş: 13.12.2018
  • Vize Gerekiyor
  • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1.GÜN İSTANBUL, TÜRKİYE / FRANKFURT, ALMANYA
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 13.00’de buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK 1593 no’lu sefer ile 15.10’da Frankfurt’a uçuş. Yerel saat ile 16.30’da varış. Ardından bizi bekleyen aracımız ile önce panoramik Frankfurt şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Ardından Mainz limanına transfer ve gemiye giriş. Geceleme gemide.

2.GÜN MAINZ, ALMANYA
Arzu eden misafirler için ekstra Würzburg – Bamberg (Romantik yol) turu. Würzburg, Almanya'nın Bavyera bölgesindeki bir şehirdir. Lüks barok ve rokoko mimarisi, özellikle 18. yüzyıldan kalma Residenz sarayı, süslü odaları, Venedikli sanatçı Tiepolo'nun muazzam bir freskosu ve özenle hazırlanmış bir merdivenle biliniyor. Çok sayıda şarap barına, kilerlere ve şaraphanelere ev sahipliği yapan Würzburg, kendine has bocksbeutel (yassı yuvarlak şekiller içeren şişeler) ile Franconian şarap ülkesinin merkezi.Bamberg, UNESCO’nun dünya kültür mirasları listesinde yer alıyor. Muhteşem bir manzaraya sahip olan Bamberg, Regnitz ve Main nehirlerinin buluştuğu yerde 7 tepenin üzerinde kurulu, Kuzey Bavyera’ya bağlı çok şirin bir kasabadır. Çok güzel korunmuş olan muhteşem mimarisi, orta çağdan kalma romantik sokakları ile Bamberg Bayvera bölgesinin incisidir. Birbirinden güzel binalar arasında, Regnitz nehri üzerindeki bir adada bulunan ve kemerli köprülerle ulaşılan belediye binası (Altes Rathaus) en ilginç yapılardan biri. Yine kökeni 11. Yüzyıla uzanan Romanesk Bamberg Katedrali 4 kulesi ve çok sayıda taş oymaları ile ilgi çekiyor.


3.GÜN SPEYER / KARLSRUHE, ALMANYA
Speyer, Roma döneminde ve Ortaçağ’da önemli bir ticaret merkezi olmuştur. Günümüzde de önemli bir sanayi merkezidir bu küçük şehir. Şehri daha yakından tanımak için rehberli turumuza katılabilirsiniz. Geminin düzenlediği katılabileceğiniz Karlsruhe turları; “Heidelberg Kalesi ve Şehir Yürüyüş Turlarıdır”.

4.GÜN STRASBOURG, ALMANYA
Strasbourg, Fransa'nın nüfus bakımından yedinci en kalabalık kenti olup Alsas bölgesi ve Bas-Rhin bölgesinin başkentliğini yapar. Kuzey-doğu bölgesinin ekonomik merkezlerinden biri olan şehir aynı zamanda Avrupa Konseyi ve Avrupa Parlamentosu'nu barındırır. Cenevre ve New York'la birlikte ülke başkentliği yapmadan uluslararası bir organizasyon merkezi barındıran az sayıda kentten biridir. Şehir, 1988'de UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesi'ne dahil edilmiştir. Strazburg aynı zamanda büyük bir öğrenci kentidir. Üniversiteleri uluslararası platformda tanınmış olup öğrencilerinin 20% si yabancıdır. Şehir "Avrupa'nın Başkenti" unvanını taşır.

5.GÜN BREISACH, ALMANYA
Geminin düzenlediği katılabileceğiniz Breisach turları; “Riquewihr Köyü Yürüyüş ve Şarap Tadımı Turu” veya “Breisach Yürüyüş Turu” dur.

6.GÜN BASEL, İSVİÇRE / İSTANBUL, TÜRKİYE
Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Dileyenler rehberlerinin düzenleyeceği Ekstra Kayserberg & Eguisheim turuna katılabilirler. Ardından belirlenen saatte bizi bekleyen aracımız ile Basel Mullhouse Havalimanına transfer. Burada yapacağımız check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK1926 no’lu sefer ile saat 17.45’de İstanbul Atatürk Havalimanına uçuş. Türkiye saati ile 22.45‘de varış. Turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Hizmetler

•5* Jane Austen gemisinde belirtilen kabin tipinde 3 Gece 4 Gün Tam Pansiyon konaklama
•Basel’de 1 gece 4* Hotel’de oda kahvaltı konaklama
•THY ile İstanbul – Frankfurt / Basel – İstanbul arası uçuşlar
•Havalimanı – Liman arası transferler
•Gemide 5 Çayı ve ikramlar
•Breisach & Riquewihr Turu
•Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası
•Türkçe Rehberlik hizmeti
•Liman ve havalimanı vergileri (kişi başı 250 €)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

•Personel bahşişleri (gecelik kişi başı 12 €)
•Kuru temizleme, bardan sipariş edilen veya ikram dışındaki alkollü / alkolsüz içecekler gibi şahsi harcamalar
•Geminin veya rehberin ekstra olarak düzenleyeceği turlar




Bu tur için Seyahat Ayrıcalıkları girilmemiştir.

Notlar

*Programda belirtilen saatler havayolu şirketinden alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten Vip Turizm sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü Vip Turizm programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir. Uçuşlar ekonomi sınıfında yapılmaktadır.
*Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir.
*Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması gibi force major durumlarından Vip Turizm sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan Vip Turizm sorumlu olmayacaktır.
*Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.
*Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir.
*Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar 1 gün sonra geri verilecektir.
*Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını seyahat başladıktan 2 gün içerisinde resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir. Kayıt işlemi esnasında kredi kartınızdan herhangi bir çekim yada belli bir tutar bloke edilmeyecektir.
*Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan Vip Turizm Tour sorumlu olmayacaktır.
*Programda bazı şehir veya kasabalara sadece ekstra tur ile gidilebilmektedir. Diğer limanlarda da ekstra turlar düzenlenebilmektedir. Ekstra tur fiyatları 20 kişi katılımı baz alınarak hesaplanmıştır. 20 kişinin altına düşmesi halinde fiyatlar değişebilir.
*Navigasyon güvenliğinden dolayı kaptan ve mürettebatı gezi güzergâhını değiştirmeye tek başına karar verebilir.

Otel Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
Dış Kabin Kişi Başı 09.12.2018 13.12.2018 0 € 899 € 0 € 0 € 0 €
İkinci Kat French Balkonlu Kabin Kişi Başı 09.12.2018 13.12.2018 0 € 1.099 € 0 € 0 € 0 €
Üçüncü Kat French Balkonlu Kabin Kişi Başı 09.12.2018 13.12.2018 0 € 1.199 € 0 € 0 € 0 €
Mini Suit Kabin Kişi Başı 09.12.2018 13.12.2018 0 € 1.599 € 0 € 0 € 0 €
Suit Kabin Kişi Başı 09.12.2018 13.12.2018 0 € 1.699 € 0 € 0 € 0 €