Nice Balayı

807 $ ’dan başlayan fiyatlarla

  • 4 gece, 5 gün
  • Hergün Hareketli
  • Türk Hava Yolları
  • Oda Kahvaltı
  • Vize Gerekiyor
  • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1. Gün ISTANBUL – NICE
Türk Havayolları’nın TK1813 sayılı uçuşu ile saat 08:20’de Nice’e hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik uçuşumuz sonrası varışımız yerel saat ile 10:35’te Sırtını Alpler'e yaslayan kent, kilometrelerce uzunluğundaki bir sahil şeridi, ağırbaşlı tarihi yapıları, epik mimarinin küçük saraylar ve sokaklara taşan neşesi ile kafelerle her mevsim keyfi yaşanabilecek bir yer.. Varışımızda, yapacağımız kısa şehir gezisi ile deniz kenarından dolaşarak, çiçek pazarı, barok kiliseleri, renkli ve canlı pazarları ile şık cafeleri, otelleri, apartmanları ile ünlü Nice’in en güzel caddesi olan Promenade des Anglais’i göreceğiz. Otelimize yerleşmenin ardından, dinlenmeniz için serbest saatler.

2. Gün NICE
Kahvaltının ardından gününüz serbest. Dilerseniz, ekstra olarak düzenlenecek, Monaco – Montecarlo gezisine katılabilirsiniz. Gezide, şık mağazaraları, çiçekli terasları, rallisi ve kumarhaneleri ve ile ünlü Monte Carlo gezecek, ve en son olarak deniz seviyesinden 200 metre yükseklikte yer alan Monaco’yu ziyaret edeceğiz. Daracık sokaklardan ulaşılan Kraliyet Ailesinin mühteşem Sarayı ve Prenses Grace Kelly’nin anıtının yer aldığı kathedral görüldükten sonra dileyenler ayrıca bir ücret ödeyerek Kaptan Cousteau’nun muhteşem denizaltı dünyası müzesini görebilirler. Gezimiz sırasında, Eze Kasabası’nda gezinti ve oradaki Fragonard parfüm fabrikasında değişik parfümleri deneme ve satın alma imkanı da bulabileceksiniz.

3. Gün NICE
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından gününüz serbest. Akdeniz’in mavi gölgeleri arasında yer alan Riviera’nın Kraliçesi Nice’de bu serbest gününüzü, ekstra olarak düzenlenecek Cote d'Azur simgesi, festivaller kenti Cannes ve güneş ve yıldızlar şehri Saint Tropez gezimize katılarak değerlendirebilirsiniz.

4. Gün NICE
Günümüz şahsi aktivitelerimiz için serbest.

5. Gün NICE – ISTANBUL
Kahvaltının ardından havaalanı transfer saatimize kadar günümüz serbest. Dileyen misafirlerimiz, sanat galerileri,seçkin butikleriyle bilinen, Nice yakınında bir ortaçağ kenti olan, surları ve bölgeye hakim panoramasıyla tanınan Saint Paul de Vence kentini gezebilecekleri extra turumuza katılabilirler. Öğleden sonra, dönüş uçuşumuz için havalimanına transferimiz yapılıyor. Uçuşumuz, Türk Havayolları’nın TK 1814 sayılı uçuşu ile 11:30’da hareket ediyor. Yerel saat ile 15:30’da İstanbul’a hoşgeldiniz.BİR BAŞKA VIP SEYAHATİNDE BULUŞMAK ÜZERE...

Genel Bilgi

Dünya jet sosyetesinin ve yıldızlarının adeta buluşma noktası, her daim ılık, canlı ve zengin Fransız kıyıları... Denizin mavisi, doğanın yeşili, gün batımının kızıllığı, kumsalların sarı pırıltıları... Gece hayatının casino ışıkları ile birleşen renk cümbüşü... Her biri küçük bir Avrupa sarayı gibi işlenmiş evlerle bezeli bölgenin dar sokaklarında, doğanın her rengi sizi ayrı bir süpriz ile karışlayacak. İşte, Akdeniz’in mavi gölgeleri arasında yer alan, Riviera’nın kraliçesi, parlak renkleri ve ışıkları, ılıman iklimi, renkli gece yaşamı, şık restaurantları ile Nice...

Dahil Olan Hizmetler

* Türk Havayolları ile Istanbul – Nice gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
* Seçilen otel kategorisinde oda kahvaltı konaklama
* Tüm transferler
* Seyahat sigortası
* Tüm havaalanı ve güvenlik vergileri

Dahil Olmayan Hizmetler

* Otel ekstralarınız
* Ekstra gündüz ve gece gezileri
* Uçaklarda 20 kg’ı aşan bagaj ücreti
* Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL)
* Vize ücreti (150 Dolar)

Bu tur için Seyahat Ayrıcalıkları girilmemiştir.

Notlar

 Fiyatlar; Havayollarının 01.01.2016 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.
 Otellerin fiyatları en düşük sezon fiyatları baz alınarak hesaplanmıştır. Seyahat tarihiniz doğrultusunda oluşabilecek fiyat farkları toplam tutara yansıtılacaktır.
 Fiyatlarımız; en az 2 kişinin katılımı halinde geçerlidir.
 Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.
 Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.
 VIP Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu ve yerel havayollarını değiştirebilir.
 Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.
 Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11 - 12.00 arasıdır.
 Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden VIP Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde VIP Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.
 Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibarıyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.
 Fransa için vize gerekmektedir.

Otel Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
3* Best Western New York Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 807 $ 0 $ 0 $ 0 $
3* Albert 1Er Hotel Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 857 $ 0 $ 0 $ 0 $
4* Grand Aston Hotel Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 927 $ 0 $ 0 $ 0 $
5* Boscolo Exedra Hotel Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 1.280 $ 0 $ 0 $ 0 $
5* Negresco Hotel Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 1.460 $ 0 $ 0 $ 0 $
4* Le Meridien Nice Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 1.457 $ 0 $ 0 $ 0 $
dd