• Anasayfa
  • Oceania Marina ile Kanarya Adaları 21 Kasım

Oceania Marina ile Kanarya Adaları 21 Kasım

3.220 € ’dan başlayan fiyatlarla

  • 11 gece, 12 gün
  • Gidiş: 21.11.2017
  • Türk Hava Yolları
  • Tam Pansiyon
  • Dönüş: 02.12.2017
  • Vize Gerekiyor
  • İstanbul Çıkışlı
  • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1. GÜN İSTANBUL,TÜRKİYE / BARCELONA, İSPANYA
Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 06.30’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Türk Havayollarının TK 1853 no’lu seferi ile saat 08.55’de Barcelona’ya hareket. Yerel saat ile 10.40’da Barcelona’ya varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Barcelona limanına transfer. 6* Oceania Marina gemisine giriş işlemlerinden sonra kamaraların dağılımı ve kamaralara yerleşme. Gemimiz saat 18.00’de limandan ayrılacak. Geceleme gemide.

2. GÜN DENİZDE SEYİR
Gemimiz tüm gün boyunca denizde seyir halinde olacaktır. Gün boyunca gemide düzenlenen eğlenceli aktivitelere katılabilir, geminin her yerini keşfedebilir, gemideki mağazaları ziyaret edebilir, Spa merkezinden/Spor salonundan yararlanabilir ve havuz etrafında güneşlenebilirsiniz.

3. GÜN MALAGA, İSPANYA
Gemimiz Malaga limanına saat 08.00'de yanaşacaktır. Kahvaltı sonrasında Malaga'yı gezmek isteyen misafirlerimiz, gemiden çıkış yapabilirler. Malaga, İber Yarımadası' nın doğusunda, Endülüs Özerk Topluluğu arazileri güneyinde, Akdeniz sahillerinde "Costa del Sol (Güneş Sahili)" üzerinde kurulmuş bir liman ve sahil şehridir. Cebelitarık Boğazı'ndan 100 km doğuda ve en yakın Kuzey Afrika sahilinden 130 km uzaklıktadır. Kentte Endülüs döneminden beri kullanılan Cibralfaro Kalesi, hala boğa güreşlerinin yapıldığı arena ve müzesi, Picasso' nun doğduğu ev olan Picasso Müzesi, Picasso' nun vaftiz edildiği kiliseyi de içinde bulunduran Al- cazaba bölgesi, Malaga Üniversitesi' nin şehir merkezinde olan fakülte binaları, Roma Dönemine ait amfitiyatro kalıntıları, Malaga Katedrali, eski bir arap camisi iken kiliseye dönüştürülen İglesia del Sagrario Kilisesi ve kısaca Larios olarak bilinen Calle Marques de Larios alışveriş caddesi görülmeye değer yerlerdir. Gemimiz limandan 18.00'de ayrılacaktır.


4. GÜN DENİZDE SEYİR
Gemimiz tüm gün boyunca denizde seyir halinde olacaktır. Gün boyunca gemide düzenlenen eğlenceli aktivitelere katılabilir, geminin her yerini keşfedebilir, gemideki mağazaları ziyaret edebilir, Spa merkezinden/Spor salonundan yararlanabilir ve havuz etrafında güneşlenebilirsiniz.

5. GÜN LANZAROTE, İSPANYA / ARRECIFE, İSPANYA
Gemimiz Lanzarote limanına saat 08.00'de yanaşacaktır. Burada Timanfaya Milli Parkı’nı görebilirsiniz. Yaklaşık olarak 51 km²’lik bir alana yayılmış tamamen volkanik bir sahayı gezeceğiz. Parkın sembolü ile Arricife’li ünlü sanatçı ve mimar olan Cesar Manrique’nin yaptığı ‘El Diablo’ heykelidir. Burada Volkanlar, tektonik hareketler ve gezegenimizin coğrafi hareketlilikleri ile ilgili çok detaylı bilgiler alacağız. Halen aktif olan bu sahayı gezerken, bastığınız yerin sadece 14 metre altındaki ısının 100 ile 600 derece arasında olduğunu hatırlatan gayzerleri görebileceksiniz. Bu ziyaretimizin ardından adanın en ünlü şarap üretim merkezi olan La Geria’yı ziyaret edeceğiz ve burada bölgenin volkan külleri üzerinde yetişen son derece lezzetli üzümlerinden imal edilen şaraplarından tatma ve satın alma fırsatından faydalanacağız. Gezimizin son bölümünde yaklaşık 40 dakikalık bir yolculuk ile Jameos de Agua’ya ulaşacağız. Bir lava akıntısı sebebi ile oluşan bu inanılmaz mağara ve havuzun bulunduğu noktada dileyen misafirlerimiz yemek yiyebilir, dinlenebilirsiniz. Gemimiz limandan saat 18.00'de ayrılacaktır.

6. GÜN SANTA CRUZ DE LA PALMA, İSPANYA
Gemimiz Santa Cruz De La Palma limanına saat 08.00'de yanaşacaktır. Burada dileyen misafirlerimiz Museo Insular de La Palma, Catstillo de la Virgen'i gezebilirler. Gemimiz limandan saat 16.00'da ayrılacaktır.

7. GÜN SANTA CRUZ DE TENERIFE, İSPANYA
Gemimiz Kanarya Takımadaları'nın en büyüğü Tenerife limanına saat 08.00'de yanaşacaktır. Gezimiz güneydeki Santa Cruz limanından başlayıp, Esperanza ormanları ile çevrili 3781 metre yülseklikteki Teide Yanardağı'nın çevresindeki yesil vadiler arasından Orotava Köyü'ne ve barındırdığı muhteşem Balkonlu İspanyol Evleri'ne uğrayıp Afro-Okyanus kültürünün size sunduğu otantik hediyelikler arasında kaybolmak isteyeceksiniz. Gezimizin devamında bir başka alış-veriş ve keyif cenneti olan Adanın kuzey sahillerindeki Puerta de la Cruz'da gönlünüzce serbest zamanınızı değerlendirmeniz için serbest zamanınız olacak. Gemimiz limandan saat 23.00'de ayrılacaktır.

8. GÜN LAS PALMAS DE GRAN CANARIA, İSPANYA
Gemimiz Las Palmas De Gran Canaria limanına saat 08.00'de yanaşacaktır. Kanarya Adaları'nın en ünlüsüdür. Dilerseniz Las Palmas Santa Ana Katedralini gezebilirsiniz. Katedralin içinde bulunan heykeller, örgü detayları ve mimarisi oldukça dikkat çekici. Gemimiz limandan saat 16.00'da ayrılacaktır.

9. GÜN DENİZDE SEYİR
Gemimiz tüm gün boyunca denizde seyir halinde olacaktır. Gün boyunca gemide düzenlenen eğlenceli aktivitelere katılabilir, geminin her yerini keşfedebilir, gemideki mağazaları ziyaret edebilir, Spa merkezinden/Spor salonundan yararlanabilir ve havuz etrafında güneşlenebilirsiniz.

10. GÜN TANCA, FAS
Gemimiz Tanca limanına saat 09.00'da yanaşacaktır. Cebelitarık Boğazı'nın güney yakasında yer alan Tanca, Fas'ın Avrupa'ya en yakın kentidir. Tam bu noktada Akdeniz ile Atlas Okyanusu birbirine karışıyor. Gemimiz limandan saat 19.00'da ayrılacaktır.

11. GÜN ALMERIA, İSPANYA
Gemimiz Almeria limanına saat 08.00'de yanaşacaktır. Almeria, Avrupa'nın sebze ambarıdır. Endülüs özerk bölgesine bağlıdır. Huzur ve sakinlikten yana bir tercih kullanmak isterseniz Cabo de Gata Nijar Park'ı ziyaret edebilirsiniz. Gemimiz limandan saat 17.00'de ayrılacaktır.

12. GÜN VALENCIA, İSPANYA
Gemimiz Valencia limanına saat 11.00'de yanaşacaktır. Son 10 yıla damgasını vurmuş olan muazzam mimar Santiago Calatrava’nın yaratmış olduğu Sanat ve Bilim şehrine gidebilirsiniz. Kurumuş nehir yatağı üzerine kurulmuş olan ve modern müzelerin, tiyatro ve opera binalarının bulunduğu park alanı görebilirsiniz. Daha sonra otobüs ile yapacağımız tur sırasında La Lonja, El Cid, Katedral, Micalet ve Bakire Meydanı ziyaret edebilirsiniz. Gemimiz limandan saat 20.00'de ayrılacaktır.

13. GÜN BARCELONA, İSPANYA / İSTANBUL, TÜRKİYE
Yerel saat ile 08.00’de Barcelona limanına varış. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Barcelona Havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport kontrolleri sonrası Türk Havayollarının TK 1854 no’lu seferi ile saat 12.10’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 17.45’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Türk Hava Yolları ile İstanbul – Barcelona, Barcelona-İstanbul arası ekonomi sınıf uçak biletleri
* Gemide 12 gece tam pansiyon konaklama
* Ücretsiz internet ( 1 kullanıcı girişi)
* Kişi Başı 300 usd gemi harcama kredisi veya 3 adet ekstra tur veya House Select Alkollü İçecek Paketi
* 24 Saat Ücretsiz oda servisi
* Ücretsiz Soft İçecekler (Kola & Soda vb)( Minibar ve Restaurantlar Dahil )
* Ücretsiz Shuttle Servisleri ( Gemi tarafından düzenlenen liman-şehir merkezi arası ücretsiz ulaşım. Geçerli limanlar gemide belli olmaktadır.)
* Programda detayları belirtilen transferler dahil

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz içecekler
* Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme v.s)
* Gemi tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
* Liman vergileri
*Personel bahşişleri
* Vize ücreti
* Yurtdışı çıkış harcı

Bu tur için Seyahat Ayrıcalıkları girilmemiştir.

Notlar

*Programda belirtilen saatler Türk Havayolları ve Oceania Cruise şirketlerinden alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten VIP Turizm sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü VIP Turizm programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.
*Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.
*Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir ve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en az bir adet takım elbise, bayanların da en az 1 adet gece elbisesi bulundurmak zorundadırlar.
*Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır. Ancak arzu edenler yemeklerini geminin başka restoranlarında da alma hakkına sahiptirler.
*Özellikle gemi seyahatiniz esnasında sizlere başkalarının telefon ile ulaşması son derece zordur. Geminin uydu sistemi ile görüşmeler sağlanabilir ancak dakikası yaklaşık 17 USD civarındadır.(taxlar dahil).
*Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız harcamalar içindir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için)gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan manyetik kartlar ile yapabileceksiniz. Gemide alışveriş ve casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz.
*Gemiye içki sokmak kesinlikle yasaktır.
*Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından önemlidir.
*Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Onun için gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.
*Geminin uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Dakikası yaklaşık 1,5 USD civarındadır.
*Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da VIP Turizm sorumlu olmayacaktır.
*Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir.
*Vize alımları için en az 15 iş günlük bir süreye ihtiyaç vardır. Lütfen programa katılımınızı buna göre ayarlayınız.
*Dünyada ki kredi krizi ve petrol üretimindeki azalmadan ötürü değişken petrol fiyatları vergilerde artışa neden olmaktadır. Gemi şirketleri yakıt katkı payı talep etmektedir.Tüm uluslar arası uçuş yapan IATA statüsündeki havayolları ve gemi şirketleri tarafından bu zamlar fuel surcharge adı altında belirtilir.. Günden güne değişen petrol varil fiyatları maalesef siz sayın yolcularımıza zamlı olarak yansıtılmaktadır. Havalimanı vergisi adı altında sizlerden tahsil edilen fuel surcharge adı altındaki fark tamamen havayollarına ödenen net rakamlardan ibarettir. Bu konuda VIP Turizm un herhangi bir kazancı söz konusu değildir. Gemi şirketinin ve Havayolunun biletine gelecek vergi, sigorta vb artışlar aynı oranda misafirlerimize yansıtılacaktır.

Kabin Tipi Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
Balkonlu Kabin Kişi Başı 21.11.2017 02.12.2017 0 € 3.220 € 0 € 0 € 0 €