Paris Balayı

817 $ ’dan başlayan fiyatlarla

  • Oda Kahvaltı
  • Vize Gerekiyor
  • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul- Paris
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde bilet ve bagaj işlemlerinizin ardından, Türk Havayolları’nın TK 1823 sayılı uçuşu ile saat 10:05’de Paris’e uçuyoruz. Paris’e varışınızda, dilerseniz şiirlere ve şarkılara konu olmuş Paris’i gezmeye başlayabilirsiniz. Şehrin görkemli meydanlarında yürüyecek, Opéra Binası, Vendome Meydanı, 365 sokak lambasıyla Concorde Meydanı, Eiffel manzaralı Trocadero Meydanı, Champs Elysées Caddesi ile Eiffel Kulesi’nin zarafet içindeki şıklığına tanık olacaksınız

2. Gün Paris
Kahvaltınızın ardından, gününüz serbest. Dilerseniz, ekstra olarak düzenlenen “Louvre & Notre-Dame Katedrali & La Vallée Alışveriş Merkezi” gezimize katılabilirsiniz.

3.4. Gün Paris
Kahvaltınızın ardından, gününüz serbest. Dilerseniz, eğlencenin merkezi Disneyland'a düzenlenen ekstra tura katılabilirsiniz. Akşam yine ekstra olarak düzenlenen “Paris by Night & Lido” turumuza katılabilirsiniz.

5. Gün Paris
Kahvaltının ardından, günümüz serbest. Öğleden sonra özel aracımızla havalimanina transferimiz gerceklesiyor. Bilet ve bagaj islemlerinin tamamlanmasından sonra, Türk Havayolları’nın TK 1826 sayılı uçuşu ile saat 16:20’de İstanbul’a hareket ediyoruz.

Genel Bilgi

Yüzyıllardan beri tarihte aşkı, romantizmi, gizemi ve mutluluğu sembolize eden Paris, insanın içine dolan sarayları, kafeleri, sanatçıları, uzun caddeleri, ışıltılı mağazaları ile içine düştüğünüz anda sizi sarıp sarmalar.. Gizli zevkleri ve parfüm kokulu sokaklarının ince kıvrımlarıyla, bildiğimiz şehirlerin hepsinden farklı… İnsanın kendini unutmaya, belki de kendini bulmaya başladığı bir şehir...

Dahil Olan Hizmetler

*Türk Havayolları ile Istanbul – Paris – Istanbul gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti,
*Seçilen otel kategorisinde 4 gece oda kahvaltı konaklama,
*Havalimanı – otel – havalimanı transferleri
*Seyahat Sağlık Sigortası
*Tüm Havaalanı ve güvenlik vergileri

Dahil Olmayan Hizmetler

*Otel ekstralarınız,
*Uçaklarda 20 kg’ı aşan bagaj ücreti,
* Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL)
* Schengen vize ücreti 140 USD

Bu tur için Seyahat Ayrıcalıkları girilmemiştir.

Notlar

*Fiyatlar; Havayollarının 01.11.2016 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.
*Fiyatlarımız; en az 2 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.
*VIP Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.
*Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.
*VIP Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu ve yerel havayollarını değiştirebilir.
*Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.
*Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11 - 12.00 arasıdır.
*Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden VIP Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde VIP Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.
*Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.
*Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibarıyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.
*Fransa için vize gerekmektedir. Detaylar için vize departmanımıza başvurmanızı rica ederiz.

Otel Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
3* Best Western Astoria Opera Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 817 $ 0 $ 0 $ 0 $
3* Emeraude Hotel Helios Opera Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 977 $ 0 $ 0 $ 0 $
4* Hyatt Regency Paris Etoile (Ex Concorde Lafayette) Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 1.027 $ 0 $ 0 $ 0 $
4* Chateau Frontenac Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 1.157 $ 0 $ 0 $ 0 $
5* Radisson Blu Champs Elysees Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 1.267 $ 0 $ 0 $ 0 $
5* Plaza Athenee Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 3.180 $ 0 $ 0 $ 0 $
dd