• Anasayfa
  • Paris ve Normandiya Sen Nehri Amalyra ile 31 Ağustos Kurban Bayramı***Türkçe Rehberli***

Paris ve Normandiya Sen Nehri Amalyra ile 31 Ağustos Kurban Bayramı***Türkçe Rehberli***

1.899 € ’dan başlayan fiyatlarla

  • Tam Pansiyon
  • Dönüş: 07.09.2017
  • Vize Gerekiyor
  • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1. GÜN İSTANBUL, TÜRKİYE / PARIS, FRANSA
İstanbul Atatürk Havalimanı, Dış hatlar terminali, Air France Havayolları konturarı önünde 12.30’da buluşma. Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Air France Havayollarının AF 1591 nolu seferi ile saat 15.30’da Paris’e hareket. Yerel saat ile 18.10’da Paris’e varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Seine nehrinde demirli gemimize transferimiz olacak. Odaların dağılımından sonra serbest zaman. Akşam ‘’Kaptan’ın Hoşgeldiniz’’ kokteyl’i düzenlenecektir. Akşam yemeği sonrası saat 22.30'da hareket.

2. GÜN VERNON, FRANSA
Giverny Turu

3. GÜN CAUDEBEO-EN-CAUX, FRANSA
Honfleur Turu

4. GÜN CAUDEBEO-EN-CAUX, FRANSA
Normandiya Sahilleri Turu

5. GÜN ROUEN, FRANSA
Rouen Turu

6. GÜN LES ANDELYS, FRANSA
Château Gaillard Turu

7. GÜN CONFLANS, FRANSA
Château Malmaison Turu

8. GÜN PARİS, FRANSA
Fransa’nın simgesi haline gelmiş, Demir Lady lakaplı Eiffel Kulesi’ne çıkılacak, Paris’i kuş bakışı muhteşem bir manzara ile karşılacaksınız. Seine Nehri’ni tekne ile gezebilirsiniz. Nehir gezisi sırasında St. Louis Adası, Notre Damme Katedrali, Adalet Sarayı, D’Orsay Müzesi görebileceğiniz Fransız mimarisinin eşsiz örneklerinden birkaçıdır. Dünyaca ünlü eserlere ilham kaynağı olmuş Notre Damme Katedrali ziyaret edilecektir. Çiftleri birbirine bağlayan kilitleri ile ünlü Aşıklar Köprüsü'nü görebilirsiniz.

9. GÜN PARİS, FRANSA / İSTANBUL, TÜRKİYE
Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Yarım gün sürecek olan Paris panoramik şehir turu sonrası alışveriş için serbest zamanımız olacak. Öğleden sonra Havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Air France Havayollarının AF 1390 nolu seferi ile saat 18.50’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 23.15’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Air France Havayolları ile İstanbul – Paris // Paris – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
* 7 gece, 2009 Yapımı, 5* DLX Nehir gemisinde tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon konaklama ilk gün Akşam yemeği ile başlar, son gün Sabah kahvaltısı ile son bulur)
* Programda ''dahil olan turlar'' olarak belirtilen tüm turlar (Quietvox kişisel kulaklıklar ile)
* Son gün Paris Panoramik Şehir Turu (Yarım gün)
* Gemide öğle ve akşam yemeklerinde ücretsiz şarap, bira ve alkolsüz meşrubat servisi
* Gemide ücretsiz internet (wifi)
* Kabinlerde ücretsiz Bornoz & Terlik
* Kabinlerde ücretsiz şişe suyu
* Hoş Geldiniz Resepsiyonu ve Yemeği, Kaptan'ın Gala Gecesi Yemeği
* Limanlarda gemiden ücretsiz bisiklet kiralama hizmeti
* Havalimanı - Gemi - Havalimanı transferleri
* Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti (Grup 20 kişi olduğu takdirde)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Havalimanı vergileri
* Liman vergileri
* Gemideki bazı alkollü ve bazı alkolsüz içecekler
* Gemi Personel Bahşişleri
* Yurtdışı çıkış harcı
* Vize ücreti

Notlar

Programda belirtilen saatler Türk Havayolları‘dan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten VIP Turizm sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü VIP Turizm programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.
Nehir turları içeriği ve saatleri gemi şirketi tarafından belirlenmekte olup, tur esnasında gemiden ayrılış ve dönüş saatleri belirlenecektir.
Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir.
Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.
Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i Kaptan’ın Gala Gecesidir ve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en az bir adet takım elbise yada gömlek-Ceket, bayanların da en az 1 adet gece elbisesi yada şık bir kıyafet bulundurmaları beklenmektedir.
Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi gerekmektedir.
Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da VIP Turizm sorumlu olmayacaktır.
Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması gibi force major durumlarından VIP Turizm sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan VIP Turizm sorumlu olmayacaktır.

Otel Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
Cat E Dış Kabin - 16 m2 Kişi Başı 31.08.2017 07.09.2017 0 € 1.899 € 0 € 0 € 0 €
Cat D Dış Kabin - 16 m2 Kişi Başı 31.08.2017 07.09.2017 0 € 1.999 € 0 € 0 € 0 €
Cat C French Balkonlu Kabin - 16 m2 Kişi Başı 31.08.2017 07.09.2017 0 € 2.199 € 0 € 0 € 0 €
Cat B French Balkonlu Kabin - 16 m2 Kişi Başı 31.08.2017 07.09.2017 0 € 2.299 € 0 € 0 € 0 €
Cat A French Balkonlu Kabin - 16 m2 Kişi Başı 31.08.2017 07.09.2017 0 € 2.399 € 0 € 0 € 0 €