• Anasayfa
  • *PROMOSYON* Volga Nehrinde Beyaz Geceler MS Rublev gemisi ile 10 Haziran

*PROMOSYON* Volga Nehrinde Beyaz Geceler MS Rublev gemisi ile 10 Haziran

1.499 € ’dan başlayan fiyatlarla

  • 10 gece, 11 gün
  • Gidiş: 10.06.2018
  • Türk Hava Yolları
  • Tam Pansiyon
  • Dönüş: 20.06.2018
  • Vize Gerekiyor
  • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1.GÜN İSTANBUL, TÜRKİYE / ST.PETERSBURG, RUSYA
Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinden pasaport ve çıkış işlemlerinden sonra saat 10:55’de Türk Havayollarının TK 401 sayılı seferi ile St. Petersburg’a hareket. 14.15’de varışta ülkeye giriş işlemlerinden sonra özel otobüsle gemiye transfer ve yerleşme. Kısa bir dinlenmeden sonra size gemi ve turlar hakkında tanıtım yapılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide. Akşam yemeğinden sonra ekstra Işıklar altında St Petersburg turuna katılma imkânı.

2.GÜN ST. PETERSBURG, RUSYA
Gemide sabah kahvaltısından sonra panoramik şehir turu. Bu turda; Alexandr Nevski Manastırı, Nevski Prospekt caddesi, Kont Strogonof Sarayı, Saray Meydanı, Kışlık Saray, St Isaac Katedrali, Smolnıy Manastırı, Aniçkov Sarayı ve Köprüsü, 2. Alexandr Kan Kilisesi panoramik olarak görülecektir. Öğle yemeğinden sonra (gemide veya yemek paketi) Hermitage Müzesi turu. Daha sonra arzu eden misafirler için tekne ile ekstra Kanal Turu. Gemide akşam yemeği. Akşamınızı da ekstra olarak Sibirya Kazak Dansları veya Bale gösterisi ile renklendirebilirsiniz. Geceleme gemide.

3.GÜN ST. PETERSBURG, RUSYA
Gemide kahvaltıdan sonra arzu eden misafirler için Ekstra Muhteşem Peterhoff Park ve Sarayı turu imkânı Öğle yemeği (gemide veya yemek paketi) Turun ardından gemiye dönüş ve geminin saat 18.00’de Mandrogi’ye hareketi. Hoşgeldiniz kokteylinde kaptan ve gemi mürettebatı ile tanışma. Aksam yemeği ve geceleme gemide.

4.GÜN MANDROGI, RUSYA
Gemide sabah kahvaltısından sonra yapılacak toplantıda uğranılacak limanlar, katedilecek suyolları, su asansörlerinin çalışma sistemi hakkında bilgiler verilecektir. Saat 11.30’da Mandrogi’ye varış. Rengârenk Rus ahşap evlerinin yer aldığı yemyeşil bir köy olan Mandrogi’de serbest zaman. Burada açık havada yeşillikler içinde yürüyüş yapabilir, mini hayvanat bahçesini, güzel ahşap binalar içinde yer alan hediyelik eşya mağazalarını ve hediyelik eşya atölyelerini ziyaret edebilirsiniz. Burada aynı zamanda küçük bir votka müzesi mevcuttur. Öğle yemeğinin ardından (kıyıda veya gemide) Saat 15.00’da Geminin Kiji’ye hareketi. Gemide çeşitli etkinlikler. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

5.GÜN KİJİ, RUSYA
Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 08:00’de Kiji’ye varış. Onega gölü içinde 60. paralelin üstünde yer alan bu ada bir açık hava müzesi olup Unesco’nun Dünya Kültür Mirası listesindedir. Yürüyerek yapılacak turda, 22 kubbesiyle bir Peri masalı görüntüsünde olan hiç çivi kullanılmadan yapılmış ahşap Tecelli kilisesini, tümü ahşap eski Rus köy evlerini ve köylülerin yaşantılarını göreceksiniz. Turun bitiminde Ada’da serbest zaman. Saat 11:00’de geminin Goritsi’ye hareketi. Öğle ve akşam yemeği ve geceleme gemide.

6.GÜN GORITSI, RUSYA
Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 12:00’de Goritsi’ye varış ve Aziz Kiril Manastırı gezisi için otobüs ile Kiril Kasabası’na hareket. Gemide öğle yemeği. Saat 15:30’da geminin hareketi. Gemide çeşitli etkinlikler. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

7.GÜN YAROSLAVL, RUSYA
Gemide sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Gemide öğle yemeği ve 15.00’da Yaroslavl’a varışta özel otobüsle yapılacak turumuzda Transfigürasyon Manastırı, şehir meydanı, Volga ve Kotorosol nehirlerinin kordonu görülecektir. Şehir merkezinde serbest zamandan sonra gemiye dönüş ve saat 19.00’da geminin hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

8.GÜN UGLIÇ, RUSYA
Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 08.30’da Ugliç’e varış. Volga kıyısında bulunan bu şirin şehirde yürüyerek yapılacak olan turda, eski Kremlin meydanındaki Transfigürasyon Katedrali ve Korkunç Ivan’ın oğlu Dimitri’nin 9 yaşında iken öldüğü yerde yapılmış olan Dimitri Kan Kilisesini göreceksiniz. Turun ardından alışveriş için serbest zaman. Saat 12.00’de geminin Moskova’ya hareketi ve öğle yemeği. Gemide çeşitli etkinlikler. Bu akşam geminin nehir üzerinde geçireceği son gece olduğu için Kaptanın Gala Yemeği ile ağırlanacaksınız. Geceleme gemide.

9.GÜN MOSKOVA, RUSYA
Gemide sabah kahvaltısından sonra serbest zaman ve öğle yemeği. Saat 13:00’da Moskova’ya varış. Özel otobüsle yapılacak panoramik şehir turunda; Leningrad Caddesi, Avrupa’nın en yüksek binalarından Triumph Palace, Tverskaya Caddesi, Parlamento Binası, Bolşoy Tiyatrosu, Lubyanka Meydanı, KGB merkez binası, Kızıl Meydan, GUM alışveriş merkezi, Kurtarıcı İsa Katedrali görülecek yerler arasındadır. Panoramik şehir turundan sonra ekstra yapılacak olan dünyaca ünlü Borodino+Novodeviçi turu imkanı. Gemide akşam yemeği. Akşam ekstra Işıklar altında Moskova turu. Geceleme gemide.

10.GÜN MOSKOVA, RUSYA
Gemide sabah kahvaltısının ardından Kremlin turu. Öğleden sonra ekstra dünyaca ünlü Ekstra Metro Arbat Turu ve ekstra Novodeviçi ve Borodino Turları’na katılma imkanı. Akşam yemeği ve geceleme gemide. Akşam ekstra olarak Rusya’nın uluslararası üne sahip Kostroma Dans Grubu’nun gösterisine katılma imkanı.

11.GÜN MOSKOVA, RUSYA / İSTANBUL, TÜRKİYE
Gemide sabah kahvaltısından sonra gemiden ayrılış ve havalimanına transfer. saat 14:50 de TK418 sefer ile İstanbul’a hareket. Saat 18:05’de İstanbul’a varış ve gezimizin sonu .
Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*THY ile İstanbul-Petersburg/Moskova -İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti
*Havaalanı, liman vergileri ve gemi personeli bahşişi (380Euro)
*Uçakta kişi başı 20kg bagaj taşıma hakkı(üstü ücrete tabidir)
*Havaalanı-Gemi-Havaalanı özel otobüs transferi
*Gemide bagaj taşıma hizmeti
*Gemide 10 gece 11 gün tam pansiyon konaklama
*Moskova ve St. Petersburg’da yarım gün panoramik şehir turu
*Nehir güzergâhında uğranılan limanlardaki turlar
*Moskova’da Kremlin + 2 Katedral gezisi
*St Petersburg’da Hermitage Müzesi ziyareti
*Gemide Hoş geldiniz kokteyli ve Kaptanın Gala Yemeği
*Kaptan köşkü ziyareti
*Gemide tüm yemeklerde çay ve kahve servisi
*Gemideki Konser, gösteriler, kültür dersleri ve etkinlikler (Rusça dil dersi, Rus şarkıları dersi, Rus Dansları dersi, Rus Halk sanatları, kostümleri ve ahşap hediyelik eşyaların tarihçeleri ve yapılışları hakkında bilgi.
*Yurtdışı Zorunlu paket seyahat sigortası
*Türkçe rehberlik ve refakat hizmeti

Fiyata dahil Olmayan Hizmetler

*Ekstra turlar, şahsi harcamalar
*Gemide alkollü, alkolsüz içecekler ve kapalı şişe su
*Şoför, rehber ve yerel rehber bahşişleri (İsteğe bağlı)
*Dahil olduğu belirtilmemiş tüm hizmetler
*Yurtdışı seyahat sağlık sigortası
*Yurt Dışı çıkış harcı 15 TL (Yurt dışı cıkış harclarını seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanız gerekmektedir.)

Bu tur için Seyahat Ayrıcalıkları girilmemiştir.

NOTLAR

*Rusya, yeşil pasaportlar dahil olmak üzere vize istemektedir. Rusya’ya giriş için en az 6 ay geçerliliği olan ve hiçbir şekilde zedelenmemiş, dikişlerinde herhangi bir sökülme olmayan pasaport gereklidir.
*Kayıt esnasında Pasaportlarını kontrol etmeleri için yolcularınızı lütfen uyarınız. Bu şekilde pasaportu olan yolcular deporte edilmekte ve aynı uçakla geri gönderilmektedir.
*Limanlara varış ve hareket saatleri nehir trafiğine göre değişebilir.
Moskova ve St. Petersburg'daki turlar ve ekstra turların program ve günleri, müze ve ören yerlerine *bağlı olarak değişebilir. Bazı turlar kombine olarak yapılabilir.
*Moskova ve St. Petersburg’da Liman ile şehir merkezi arasındaki mesafe uzak olduğu için zaman kazanmak amacıyla öğle yemekleri gemide olmayıp yemek paketi olarak verilebilir.
*Gemide tam pansiyon konaklama birinci gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer.
*Tüm dünya cruise gemilerinde olduğu gibi, gemi şirketi, bazı durumlarda, bazı kabinleri misafirlerin satın aldıkları kabin kategorisinin üst kategorisine ücretsiz upgrade edebilmektedir. Genellikle son dakikada, bazı kabin kategorilerinin dolması sonucu ortaya çıkan bu durum tamamen gemi firmasının inisiyatifinde olup, tur firmasının herhangi bir etkisi bulunmamaktadır.
*Bale gösteri fiyatları oyun ve salona göre değişken olup bilet alınırken kesinlik kazanır.
*Ekstra turların bedeli sadece nakit olarak tahsil edilir. Kredi kartı ile ödenemez.
*Ekstra tur otobüsleri sadece ekstra tura katılmış misafirler içindir ve turlara katılmayan misafirler bu otobüslerden yararlanamazlar.
*Verilmiş olan ekstra tur fiyatları minimum 15 kişi katılımcı için geçerli olup bu sayının altındaki guruplar için maliyetlerdeki artış sebebi ile yurt dısı tur operatörü ve rehber tur fiyatında ayarlama yapma hakkına sahiptir.
*Rusya’da önceden haber verilmeksizin devlet tarafından müze, ören yerleri ve şehir ana meydan ve arterleri kapatılabilmektedir. Bu durumda planlanmış olan turlarda (şehir turu, ekstra tur) değişiklik ve iptal hakkı gemi yönetiminin insiyatifindedir. Bu durum önceden öngörülemez.

Otel Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
Alt Güverte 10.06.2018 20.06.2018 0 € 1.499 € 0 € 0 € 0 €
Ana Güverte 10.06.2018 20.06.2018 0 € 1.599 € 0 € 0 € 0 €
Üst Güverte 10.06.2018 20.06.2018 0 € 1.699 € 0 € 0 € 0 €
Filika Güverte 10.06.2018 20.06.2018 0 € 1.799 € 0 € 0 € 0 €
Junior Suit 10.06.2018 20.06.2018 0 € 2.049 € 0 € 0 € 0 €
Tek Kişilik Kabin 10.06.2018 20.06.2018 2.049 € 0 € 0 € 0 € 0 €