• Anasayfa
  • Royal Princess ile ABD & Doğu Kanada 15 Ekim

Royal Princess ile ABD & Doğu Kanada 15 Ekim

2.499 € ’dan başlayan fiyatlarla

  • 13 gece, 14 gün
  • Gidiş: 15.10.2018
  • British Havayolları
  • Tam Pansiyon
  • Dönüş: 28.10.2018
  • Vize Gerekiyor
  • İstanbul Çıkışlı
  • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1. GÜN İSTANBUL, TÜRKİYE / NEW YORK, ABD.
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali British Havayolları kontuarı önünde saat 06:00’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra 08.45’de British Havayollarının BA 675 no’lu seferi ile Londra’ya hareket. Yerel saat ile 11.00’de Londra’ya varış. Burada yapacağımız aktarma sonrasında saat 13.10’da BA 177 sefer sayılı uçak ile New York’a hareket. Yerel saat ile 16.10’da New York’a varış. Havalimanında bizleri bekleyen otobüsümüz ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra serbest zaman. Arzu edenler New York’un gece ve gündüz en canlı bölgesi Times Square’de vakit geçirebilirler. Geceleme otelimizde.

2. GÜN NEW YORK, ABD.
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri. Arzu eden misafirlerimiz gemiye transfer olmadan önce rehberlerinin ekstra düzenleyeceği New York şehrini tanıtan yarım günlük panoramik bir tura katılabilirler. Bu tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockfeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Tur sonrası New York City limanında demirli gemimize transfer. Pasaport ve check-in işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme. Dinlenmek ve geminin aktivitelerinden yararlanmak için serbest zaman. Gemimiz saat 19.00’da limandan ayrılacak. Geceleme gemide.

3. GÜN NEW PORT / RHODE ADASI, KANADA
Gemmimiz New Port limanına saat 07.00'de yanaşacaktır. Amerika'nın yüz ölçümü olarak en küçük eyaletidir. Amerika'nın doğu kısmında Avrupai malikanelerin olduğu bölgedir. Okyanus kenarında yürüyüş yapmalısınız. Gemimiz limandan saat 16.00'da ayrılacaktır.

4. GÜN BOSTON, ABD.
Gemimiz Boston limanına saat 10.00'da yanaşacaktır. Gemimiz limandan saat 19.00'da ayrılacaktır.

5. GÜN PORTLAND / MAINE, KANADA
Gemimiz Portland limanına saat 07.00'de yanaşacaktır. Portland, Amerika'nın en güzel manzaralarına ve tabiatiına sahip olan eyalettir. Wasghington Park ve Columbia River Gorge National Scenic Area gezilecek yerler arasındadır. Limandan saat 17.00'de ayrılacaktır.

6. GÜN SAINT JHONE / NEW BRUNSWICK, KANADA
Gemimiz Saint John limanına saat 08.00'de yanaşacaktır. Kanada'nın iki resmi dile sahip eyaletidir. Fundy National Park, Moncton, Fredericton ve St. Andrews gezilecek yerler arasındadır. Gemimiz limandan saat 16.00'da ayrılacaktır.

7. GÜN HALIFAX / NOVA SCOTIA, KANADA
Gemimiz Halifax limanına saat 12.00'de yanaşacaktır. Halifax, Nova Scotia'nın başkentidir. Halifax, gezip görülecek birçok yere sahiptir. Citade Hill, Halifax Harbour ve Maritime Museum Of The Atlantic gezip görülecek yerler arasındadır. Gemimiz limandan saat 18.00'de ayrılacaktır.

8. GÜN SYDNEY / NOVA SCOTIA, KANADA
Gemimiz Sydney limanına saat 09.00'da yanaşacaktır. Grand-Pre National Historic Site ve Peggy's Cove gezilecek yerler arasındadır. Rehberimizin düzenlediği ekstra turlara katılabilirsiniz. Gemimiz limandan saat 18.00'de ayrılacaktır.

9. GÜN CHARLOTTE TOWN / PRENS EDWARD ADASI, ABD.
Gemimiz Charlottetown limanına saat 08.00'de yanaşacaktır. Province House, St. Dunstan's Basilica ve Victoria Park gezilecek yerler arasındadır. Gemimiz limandan saat 17.00'de ayrılacaktır.

10. GÜN DENİZDE SEYİR
Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilirler veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler.

11. GÜN QUEBEC CITY, KANADA
Gemimiz Quebec City limanına saat 07.00'de yanaşacaktır. Chateau Frontenac, Eski Quebec ve Montmorency Şelalesi gezilecek yerler arasındadır. Geceleme gemide.
12. GÜN QUEBEC CITY / MONTREAL, KANADA
Gemimiz yerel saat ile sabah 07.00’de Le Havre limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Normandiya ya da ekstra Paris turlarına katılabilirler. Normandiya turunda; Kuzey Normandiya’nın başkenti ve Seine Nehri kıyısının en güzel ve tarihi şehirlerinden Rouen şehri, Monet’nin birçok eserinde ölümsüzleştirdiği Gotik Katedral, Gros Horloge saat kulesi, Vieux Marché (Eski Pazar) görülecek yerler arasındadır. Paris turunda ise; Zafer Takı, Champ Elysees, Eiffel Kulesi, Notre Dame Kilisesi, Sacre Coeur göreceğimiz yerler arasındadır. Gemimiz Le Havre limanından saat 20.00’de hareket edecek.

12. GÜN LONDRA, İNGİLTERE / İSTANBUL, TÜRKİYE
Yerel saat ile 08.30’de Londra’ya varış. Burada yapacağımız aktarma sonrasında British Havayollarının BA 676 no.lu seferi ile 09.35’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 16.20’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu

13. GÜN MONTREAL, KANADA / LONDRA, İNGİLTERE
Sabah alışveriş yapmak için serbest zaman. Daha sonra Havalimanına transfer. Pasaport ve check-in işlemleri sonrasında British Havayollarının BA 94 no’lu seferi ile saat 21.55’de Londra’ya hareket. Geceleme uçakta.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* British Havayolları ile İstanbul Atatürk Havalimanı – New York City // Montreal – İstanbul Atatürk Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçak bileti
* New York City’de 1.Sınıf otelde, 1 gece oda bazında konaklama
* Crown Princess Gemisi’nde 10 gece tam pansiyon bazında konaklama
* Montreal’de 1.Sınıf otelde, 1 gece oda bazında konaklama
* Programda belirtilen tüm transferler
* Tecrübeli rehberlik hizmeti (Grup 20 kişi olduğu takdirde Türkçe rehberlik hizmeti verilecektir.)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz içecekler
* Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme v.s)
* Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
* Havalimanı vergileri
* Liman vergileri
* Geminin servis personeli bahşişleri
* Vize ücreti
* Yurtdışı çıkış harcıBu tur için Seyahat Ayrıcalıkları girilmemiştir.

Notlar

Programda belirtilen saatler British Havayolları ve Princess Cruise şirketlerinden alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten VIP Turizm sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü VIP Turizm programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.
*Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.
*Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir ve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en az bir adet takım elbise, bayanların da en az 1 adet gece elbisesi bulundurmak zorundadırlar.
*Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır. Ancak arzu edenler yemeklerini geminin başka restoranlarında da alma hakkına sahiptirler.
*Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız harcamalar içindir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için)gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan manyetik kartlar ile yapabileceksiniz. Gemide alışveriş ve casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz.
*Gemiye içki sokmak kesinlikle yasaktır.
*Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Onun için gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.
*Geminin uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Dakikası yaklaşık 1,5 USD civarındadır.
*Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da VIP Turizm sorumlu olmayacaktır.
*Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir.
*Vize alımları için en az 15 iş günlük bir süreye ihtiyaç vardır. Lütfen programa katılımınızı buna göre ayarlayınız.


Yeşil, Gri ve Diplomatik Pasaportlu Misafirlermizin Dikkatine
•Ülkemizde OHAL‘ den kaynaklı olarak, Yeşil, Gri ve Diplomatik pasaportlu misafirlerin, TSK, Emniyet ve Yargı Mensuplarının yurt dışına çıkabilmeleri için çalıştıkları kurumlardan gerekli evrakları temin etmesi gerekmektedir. Yeşil, Gri ve Diplomatik Pasaportlu Misafirlermizin Yurt dışına çıkışlarında bahsi geçen kurum yazılarını ibraz ederek çıkışlarına onay verilmektedir. Bu konuda acentemizin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kabin Tipi Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
İç Kabin Kişi Başı 15.10.2018 28.10.2018 3.698 € 2.499 € 0 € 0 € 0 €
Balkonlu Kabin Kişi Başı 15.10.2018 28.10.2018 5.148 € 3.249 € 0 € 0 € 0 €