Rüya Gibi Bir Program: Gemiyle Dünya Turu

Sosyal Medya'da Paylaş
,

Rüya Gibi Bir Program: Gemiyle Dünya Turu

100 kişiden 83’ünün hayali… Dünyayı gezmek.


Bu dünyadan geçerken, onun güzelliklerine kısa süreli olsa da dokunmak… Bugüne kadar film karelerinde gördüğünüz yerlerde dolanmak, kafelerinde oturmak… Kitap sayfalarında rastlayıp gözünüzde canlandırdığınız köşeleri elinizle tutmak… Ne büyük bir mutluluk ve hayal değil mi? Bu hayale bir de rüya gibi bir gemiyle seyahati eklemeye ne dersiniz? Sizleri harikalar diyarında bir yolculuğa davet ediyoruz. Dünyada bir ilk: 119 günlük bir dünya seyahati, 6 kıtada toplam 32 ülke, 49 liman MSC Magnifica gemisi, VIP Turizm kalitesi ile…

Bir geminin penceresinden dünyayı izlemek, limanlarında inip keşfe çıkmak, yeniden maviliklere açılıp bir önceki limanda yakaladığınız hisleri sonsuzlukla buluşturmak... Rüya gibi değil mi?

Belki Jules Verne’nin 1872 yılında yazdığı 80 Günde Devr-i Alem’in kahramanı Phileas Fogg kadar polisiye maceralar yaşamayacaksınız ama tıpkı Fogg gibi seyahatin büyük bölümü bir gemide geçecek.

Daha önce hiç yapılmamış bir program ile muhteşem bir deneyim yaşatacak bu seyahatin en önemli artıları ise egzotik ve keşfedilmemiş destinasyonlar, seçkin ve benzeri görülmemiş çevre gezileri, gerçek keşifler, ilgi çekici destinasyonlarda daha uzun süre konaklama ve gemide kaliteli seyir deneyimleri.

Dünya turunda Yeni Zelanda, Fiji, Maldivler, Karayipler, Fransız Polinezya gibi limanlar yer alıyor. 

5 Ocak 2019’da İtalya’nın Cenova şehrinden yola çıkacak olan MSC Magnifica gemisi, 119 günlük yolculuğunda, yeniden Cenova’ya dönene kadar; 32 ülke ve 49 ayrı limanı ziyaret edecek. 

İster kariyerinizin sonunda, ister yenilenebilmeniz adına kariyerinize kısa bir es vererek, emeklilik öncesi bir macera arayışında olan veya emeklilik sonrası keyif almayı arzulayan her yaştan yolcular için, dünyayı dolaşarak ufuklarını genişletmek ve değerli bir yaşam deneyimi kazanmak adına bulunmaz bir program.

Kısıtlı sayıda kontenjandan faydalanmak için yerinizi şimdiden ayırın... 

Msc Orchestra ile Akdeniz 18 Eylül Cruise Only

Gemi ile gidiş dönüş

18.09.2018 - 21.09.2018

Celestyal Olympia ile Yunan Adaları 03 Kasım

Gemi ile gidiş dönüş

03.11.2018 - 06.12.2018