Santorini Balayı

1.117 $ ’dan başlayan fiyatlarla

  • Oda Kahvaltı
  • Vize Gerekiyor
  • İstanbul Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1. Gün İSTANBUL – ATINA - SANTORINI
Aegean Havayollarının A3 993 sefer sayılı uçağı ile saat 16:00’da Atina’ya hareket ediyoruz. 1 saat sürecek yolculuğumuzdan sonra yerel saat ile 17:25’te Atina’ya varıyoruz. Daha sonra saat 19:25’te A3 360 sefer sayılı uçak ile Santorini’ye hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 saat sürücek yolculuktan sonra saat 18.40’ta varışımızın ardından otelimize transferimiz yapılıyor ve odalarımıza yerleşiyoruz.

2.-3. Gün SANTORINI
Adada bulunan siyah volkan kumlu plajlardan birinde günlerinizi pırıl pırıl parlayan güneş ve berrak masmavi denizde geçirebilirsiniz. Dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek Antik Thera Gezisi & Prehistoric Müze, Şarap Tadımı, Pyrgos, Imerovigli, Ia Köyü Gezisi ve Megalochori, Black Beach gezilerine katılarak günlerinizi renklendirebilirsiniz. Geceleri ise Yunan tavernalarında müzik dinleyip dans edebilirsiniz.

4.-5. Gün SANTORINI
Günümüz şahsi aktivitelerimiz için serbest.

6. Gün SANTORINI – ATINA - ISTANBUL
Aegean Havayollarının A37 367 sefer sayılı uçağı ile Atina’ya saat 17:05’de hareket ediyoruz. 55 dakikalık yolculuğumuzdan sonra 17:50’de varışımızın ardından, saat 19:10’da A3 994 sefer sayılı uçak ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 saat sürecek yolculuğumuzun ardından saat 20:30’da İstanbul’a hoşgeldiniz.
BİR BAŞKA VIP SEYAHATİNDE BULUŞMAK ÜZERE…

Genel Bilgi

Volkanik hareketlerin hem medeniyetlerin sonu olduğu, hem de doğal ve muhteşem bir anıta dönüştürdüğü kızıl ve siyah kumlu plajları ve 4000 yıllık tarihi ve muhteşem manzarası ile ünlü 5 adadan oluşan Santorini’nin tepeler ardına gizlenmiş olağanüstü güzellikteki köylerinin barış dolu sessizliğini dinlemeye davet ediyoruz sizi...

Dahil Olan Hizmetler

* Aegean Havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti
* Seçilecek otelde 5 gece Oda Kahvaltı konaklama
* Tüm Havaalanı ve güvenlik vergileri
* Havaalanı transferleri
* Seyahat sigortası

Dahil Olmayan Hizmetler

* Otel ekstralarınız
* Yemekler sırasında alınacak içecekler
* Uçaklarda 20 kg’ı aşan bagaj ücreti
* Schengen vize ücreti 150 USD
* Yurtdışı çıkış vergisi (kişi başı 15 TL)

Bu tur için Seyahat Ayrıcalıkları girilmemiştir.

Notlar

* Fiyatlar; Havayollarının 01.01.2016 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.
* Otellerin fiyatları en düşük sezon fiyatları baz alınarak hesaplanmıştır. Seyahat tarihiniz doğrultusunda oluşabilecek fiyat farkları toplam tutara yansıtılacaktır.
* Fiyatlarımız; en az 2 kişinin katılımı halinde geçerlidir.
* Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.
* VIP Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.
* Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.
* VIP Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu ve yerel havayollarını değiştirebilir.
* Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11 - 12.00 arasıdır.
* Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden VIP Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde VIP Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.
* Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.
* Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibarıyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.
* Yunanistan için vize gerekmektedir.

Otel Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
4* Suites Of The Gods Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 1.240 $ 0 $ 0 $ 0 $
5* La Mer Hotel Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 1.117 $ 0 $ 0 $ 0 $
5* Vedema Resort Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 2.877 $ 0 $ 0 $ 0 $
5* Tamarix Del Mar Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 1.567 $ 0 $ 0 $ 0 $
4* Kirini Suites Hergün Hareketli Hergün Hareketli 0 $ 2.450 $ 0 $ 0 $ 0 $
dd