Vietnam Turu 12-20 Mayıs

1.599 $ ’dan başlayan fiyatlarla

  • 7 gece, 8 gün
  • Gidiş: 12.05.2018
  • Türk Hava Yolları
  • Oda Kahvaltı
  • Dönüş: 19.05.2018
  • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL – SAIGON (HO CHI MINH) // 12 Mayıs 2018 Cumartesi
Turumuz 11 Mayıs 2018 tarihi, saat 23.00’te İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşmamız ile başlıyor. Saat 02.15’te Türk Havayolları TK168 sefer sayılı uçuşu ile Saigon’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 17.10’da Saigon’a varış. Özel aracımız ile otelimize transferimiz ardından dinlenmek üzere serbest zaman. Akşam yemeğimizde yerel restoranda alınacaktır.

2. Gün: SAIGON – CU CHİ TÜNELLERİ – SAIGON // 13 Mayıs 2018 Pazar
Kahvaltının ardından panoramik Ho Chi Minh şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Savaş Müzesi, Opera Binası, Tarihi Posta Binası ve Notre-Dame Katedrali ve Ben Thanh Pazarını ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğinin ardından Cu Chi Tünellerine gidiyoruz. Yakın tarihimizin en etkileyici olaylarından, birçok filme konu olmuş Vietnam – A.B.D. savaşı sırasında Kuzey Vietnamlı halkın inşa ettiği ve savaş boyunca bir şehir haline gelen siperleri, kampları ve tünelleri görüyoruz. Turdan sonra otele transfer. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

3. Gün: SAIGON – MEKONG DELTASI– SAIGON // 14 Mayıs 2018 Pazartesi
Kahvaltının ardından Mekong Deltasında suyun üzerinde suyla iç içe yaşayan bir dünyaya, My Tho kasabasına hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden yerel bir tekne ile birbirini kesen kanal sokaklar arasında gezintiye başlıyoruz. İlk durağımız yöreye özgü el yapımı eşyaların yapılışını, hindistan cevizinden üretilen şekerlerin imalathanelerini ve rengârenk meyve bahçelerini göreceğimiz Thoi Son Adası. Burada güzel bahçelerin gölgesinde taze meyveleri tadarken yerel sanatçıların müziğinin keyfini süreceksiniz. Daha sonra ev yapımı bal çayının tadına bakmak için bir çiftliğe uğruyor ve kanallar arasında devam eden turumuzda yörenin yaşayışı hakkında her şeyi öğreniyoruz. Vinh Trang Pagodası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi ve akşam yerel restoranda alıyoruz. Konaklama Saigon’da.

4. Gün: SAIGON – NHA TRANG // 15 Mayıs 2018 Salı
Kahvaltının ardından havalimanına transfer oluyoruz. Yerel havayolları ile Nha Trang’a uçuş. Varışı takiben otelimize transfer oluyoruz. Check in sonrası deniz,kum ve güneşin tadını çıkartabilirsiniz. Konaklama Nha Trang’ta otelimizde.

5. Gün: NHA TRANG // 16 Mayıs 2018 Çarşamba
Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Tüm gün deniz, kum ve güneşin tadını çıkartabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz için extra düzenlenecek olan Nha Trang şehir turuna katılabilirler. Şehir turumuz esnasında ; Cham medeniyetlerinden kalan Po Naga kuleleri, Budist tapınağı olan Long Son Pagoda, Fransız taş kilisesi, XQ nakış atölyesi ve dam market görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Nha Trang’ta otelimizde.

Nha Trang Şehir Turu: 30-USD (Kişi başı)


6. Gün: NHA TRANG // 17 Mayıs 2018 Perşembe
Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Tüm gün deniz, kum ve güneşin tadını çıkartabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz için extra düzenlenecek olan Nha Trang Körfezi tekne turuna katılabilirler. Kahvaltı sonrası Mun adası için tekneye geçiyoruz ve yüzme, şnorkel ve güneşin tadını çıkartmaya başlıyoruz. Ardından Mot adasına geçiyoruz ve burada deniz mahsullerinden oluşan öğle yemeğimizi alıyoruz. Sonraki durağımız Tam adası. Burada dilerseniz jet ski, kano ve catamaran aktivitelerine katılabilirsiniz. Daha sonra balıkçı köyüne uğrayacağız. Öğleden sonra kıyıya geri dönüyoruz ve teknede meyve & kahva ikramı bizleri karşılıyor. Tur sonrası otelimize geçiyoruz. Geceleme Nha Trang’ta otelimizde.

Nha Trang Körfezi Tekne Turu: 75-USD (Kişi başı)


7. Gün: NHA TRANG // 18 Mayıs 2018 Cuma
Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Tüm gün deniz, kum ve güneşin tadını çıkartabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz için extra düzenlenecek olan Vietnam kırsal yaşam turuna katılabilirler. Bu turumuzda; pagoda yetimhanesi, yöresel fırınlar, 200 yıllık tarihi evler, dokuma sanatları, konik şapka, pirinç, pirinç kekleri ürünleri bulabileceğiniz dükkanlar gezilecektir. Öğle yemeği otantik bir restoranda alınacaktır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme Nha Trang’ta otelimizde.

Vietnam Kırsal Yaşam Turu: 65-USD (Kişi başı)


8. Gün: NHA TRANG – HANOİ – İSTANBUL // 19 Mayıs 2018 Cumartesi
Kahvaltın ardından rehberimizin belirlediği saatte havalimanına transfer oluyoruz. Hanoi’yeuçuşumuz gerçekleşiyor. Ardından saat 22:20’de Türk Havayolları’na ait TK168 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Gecemiz uçakta geçiyor.

9. Gün: İSTANBUL // 20 Mayıs 2018 Pazar
Yerel saat ile 04:40’ta İstanbul Atatürk Havalimanı’na hoş geldiniz.Fiyata Dahil Olan Hizmetler

• Türk Havayolları ile İstanbul – Saigon/Hanoi - İstanbul gidiş ve dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri ve vergileri
• Saigon – Nha Trang ekonomi sınıf uçak bileti ve vergileri
• Nha Trang – Hanoi ekonomi sınıf uçak bileti ve vergileri
• Programda belirtilen şehirlerde 4* otellerde 7 gece oda-kahvaltı konaklamalar
• Saigon’da öğle ve akşam yemekleri
• Programda dahil olduğu belirtilen tüm geziler
• Cu Chi Tünelleri ve Mekong Deltası’nda tekne turu
• Türkçe rehberlik hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan hizmetler

• Yurtdışı çıkış fonu (15 TL)
• Yemeklerde alınacak içecekler
• Seyahat sigortası
• Kişisel harcamalar
• Bahşişler
• Extra turlar
• Vietnam (çok girişli) ve Kamboçya vizeleri

Notlar

VİP turizm havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan VİP turizm sorumlu tutulamaz. VİP turizm gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.VİP turizm , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından VİP turizm sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

Genel Bilgiler

Yeşil, Gri ve Diplomatik Pasaportlu Misafirlermizin Dikkatine
• Ülkemizde OHAL‘ den kaynaklı olarak, Yeşil, Gri ve Diplomatik pasaportlu misafirlerin, TSK, Emniyet ve Yargı Mensuplarının yurt dışına çıkabilmeleri için çalıştıkları kurumlardan gerekli evrakları temin etmesi gerekmektedir. Yeşil, Gri ve Diplomatik Pasaportlu Misafirlermizin Yurt dışına çıkışlarında bahsi geçen kurum yazılarını ibraz ederek çıkışlarına onay verilmektedir. Bu konuda acentemizin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bu tur için Seyahat Ayrıcalıkları girilmemiştir.

Bu tur için uyarı ve not girilmemiştir.

Otel Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
4* Oteller 12.05.2018 19.05.2018 1.974 $ 1.599 $ 0 $ 1.549 $ 0 $