• Anasayfa
  • Westerdam ile Büyük Uzakdoğu 13 Ekim

Westerdam ile Büyük Uzakdoğu 13 Ekim

2.699 € ’dan başlayan fiyatlarla

  • 18 gece, 19 gün
  • Gidiş: 13.10.2018
  • Qatar Hava Yolları
  • Tam Pansiyon
  • Dönüş: 31.10.2018
  • Vize Gerekiyor
  • İstanbul Çıkışlı
  • İstanbul Atatürk Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1. GÜN İSTANBUL, TÜRKİYE / DOHA, KATAR
Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Qatar Havayolları kontuarı önünde saat 17.00’de buluşma. Check-in, pasaportve gümrükkontrolleri sonrasıQatar Havayollarının,QR246no’lu seferi ile saat 19.45’de Doha’ya hareket. Yerel saat ile 23.49’da Doha’ya varış.2. GÜN DOHA, KATAR / TOKYO, JAPONYA
Burada yapacağımız aktarma sonrası Qatar Havayollarının, QR 806 no’lu seferi ile saat 02.20’de Tokyo’ya hareket. Yerel saat ile 18.40’da Tokyo’ya varış. Havaalanında bizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer. Check-in ve odalara yerleşme sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3. GÜN TOKYO / YOKOHAMA, JAPONYA
Kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Tokyo şehir turuna katılabilirler. Bu turumuz esnasında, ünlü Asakusa Tapınağı, Tokyo’nun 24 saat boyunca en kalabalık bölgesi olan ve restoranların, alışveriş merkezlerinin, café ve restoranların bulunduğu Ginza Bölgesini, yeni bir yerleşim birimi olan ve deniz doldurularak, muhteşem bir bölge haline gelen Odaiba bölgesi, elektronik cenneti Akihabara Bölgesi, 52. katından Tokyo’nun muhteşem manzarasını 360 derece göreceğiniz RoppongiHills göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Tur sonrası Yokohama limanında demirli olan gemimize transfer. Pasaportve check-in işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz 20.00’de limandan ayrılacaktır.

4. GÜN SHIMIZU, JAPONYA
Gemimiz Shimizu limanına saat 08.00'de yanaşacaktır. Dileyen misafirlerimiz rehberin düzenlediği ekstra turlara katılabilirler. Gemimiz limandan saat 14.00'de ayrılacaktır.

5. GÜN OSAKA, JAPONYA
Gemimiz Osaka limanına saat 08.00'de yanaşacaktır. Tokyo'dan sonra Japonya'nın en büyük ikinci şehridir. 'Gurmeler Başkenti' adını almış bu şehri keşfetmek çok hoşunuza gidecek. Işıltılı bahçeleri,park ve mimari yapılarıyla kendine has bir hali vardır. Gemimiz Osaka limanından 18.00'de ayrılacaktır.

6. GÜN BEPPU, JAPONYA
Gemimiz Beppu limanına saat 12.00'de yanaşacaktır. Burası Japonya'nın Kaplıcalarıyla ünlü bir şehridir. Beppu Ropeway, Beppu Park ve Beppu Tower gezilecek yerler arasındadır. Gemimiz limandan saat 23.00'de ayrılacaktır.

7. GÜN HAKATA / FUKUOKA, JAPONYA
Gemimiz Hakata limanına saat 09.00'da yanaşacaktır. Tenjin olarak adlandırılan kısım yeme içme ve şehrin alışveriş merkezidir. Dileyen misafirlerimiz burada alışveriş yaparak hoşça vakit geçirebilirler. Gemimiz limandan saat 23.00'de ayrılacaktır.

8. GÜN DENİZDE SEYİR
Gemimiz tüm gün boyunca denizde seyir halinde olacaktır. Gün boyunca gemide düzenlenen eğlenceli aktivitelere katılabilir, geminin her yerini keşfedebilir, gemideki mağazaları ziyaret edebilir, Spa merkezinden/Spor salonundan yararlanabilir ve havuz etrafında güneşlenebilirsiniz.


9. GÜN SEUL / INCHEON, GÜNEY KORE
Seul limanına saat 07.00'de yanaşacaktır. Seul'de gezip göreceğiz yerler çok fazladır. Gyeonbok Sarayı bunların başında geliyor. 500 sene hüküm süren Cuson Hanlığının ilk sarayıdır. Romantik bir gün geçirmek isterseniz Namsan Kulesine çıkıp tüm şehri ayaklarınızın altında görebilirsiniz. Gemimiz limandan saat 18.00'de ayrılacaktır.

10. GÜN DENİZDE SEYİR
Gemimiz tüm gün boyunca denizde seyir halinde olacaktır. Gün boyunca gemide düzenlenen eğlenceli aktivitelere katılabilir, geminin her yerini keşfedebilir, gemideki mağazaları ziyaret edebilir, Spa merkezinden/Spor salonundan yararlanabilir ve havuz etrafında güneşlenebilirsiniz.


11. GÜN DALIAN, ÇİN
Gemimiz Dalian limanına saat 08.00'de yanaşacaktır. Dileyen misafirlerimiz rehberin düzenleyeceği ekstra turlara katılabilirler. Gemimiz limandan saat 17.00'de ayrılacaktır.

12. GÜN PEKİN / TİANJİN, ÇİN
Gemimiz Pekin limanına saat 08.00'de yanaşacaktır. Çin'in başkenti olan Pekin, dünyanın en kalabalık başkenti ünvanını taşıyor. Pekin, tarihteki pek çok buluşun gerçekleştiği yerdir. Tipik Çin mimari tarzının en iyi örneklerini Çin turu sırasında bu şehirde görebilirsiniz. Binalar neredeyse birbirleriyle yarış halindedir. Şehrin her yerinde kırmızı Çin fenerlerini görebilirsiniz. Eski hanedanlardan kalan saraylar, tapınaklar, renkli meydan ve caddeler sizi çok etkileyecek. Geceleme gemide.

13. GÜN PEKİN / TİANJİN, ÇİN
Kuzey Çin Ovası'nın doğusunda yer alan Tianjin başkent Pekin'e 137 km. uzaklıktadır. Kuzey Çin'de kültür ve sanatın doğuş yerlerinden biridir. ''Operaların Beşiği'' olarak adlandırılır. Gemimiz limandan saat 18.00'de ayrılacaktır.

14. GÜN DENİZDE SEYİR
Gemimiz tüm gün boyunca denizde seyir halinde olacaktır. Gün boyunca gemide düzenlenen eğlenceli aktivitelere katılabilir, geminin her yerini keşfedebilir, gemideki mağazaları ziyaret edebilir, Spa merkezinden/Spor salonundan yararlanabilir ve havuz etrafında güneşlenebilirsiniz.


15. GÜN QİNGDAO, ÇİN
Gemimiz Qingdao limanına saat 08.00'de yanaşacaktır. Qingdao'nun bir Çin kenti olmasına rağmen Avrupai havası sizi kendine hayran bırakacaktır.Burada bulunan ve dünyanın en uzun köprüsü olan Haiwan Bridge 42 km.dir. Qingdao'nun görülmesi gereken en önemli iki yeri Zhanqiao Pier ve hemen karşısındaki Little Qingdao'dur. Gemimiz Qingdao limanından saat 17.00'de ayrılacaktır.

16. GÜN DENİZDE SEYİR
Gemimiz tüm gün boyunca denizde seyir halinde olacaktır. Gün boyunca gemide düzenlenen eğlenceli aktivitelere katılabilir, geminin her yerini keşfedebilir, gemideki mağazaları ziyaret edebilir, Spa merkezinden/Spor salonundan yararlanabilir ve havuz etrafında güneşlenebilirsiniz.


17. GÜN ŞANGAY, ÇİN
Gemimiz saat 07.00'de Şangay limanına yanaşacaktır. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve otelimize transfer.Check-in ve odalara yerleşme sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Shangai turuna katılabilirler. Bu turumuzda, Yeni Çin'in inanılmaz bir hızla gelişen şehri Şanghay’da 1882 yılında inşa edilmiş ve Burma’dan getirilmiş muhteşem yeşim taşından yapılmış Buda heykelinin de sergilendiği Yeşim Buda Tapınağı’nı, Mao dönemi kültür devrimden hasar görmeden kurtulmuş, modern şehrin içinde görenleri şaşırtan insan yapımı güzel gölleri ve yürüyüş yolları ile YuYuanBahçeleri’ni, nehir kıyısında Çin Halk Cumhuriyeti ilan edilmezden önce uluslararası şirketlerin Şanghay ofislerinin de bulunduğu Art NuvoBund bölgesini göreceğiz. Başta Çin’in meşhur yorganları olmak üzere ipek ürünlerinin üretildiği fabrikayı ziyaret edeceğiz ve Nanjing Caddesi’nde serbest zamanımızı değerlendireceğiz.Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

18. GÜN ŞANGAY, ÇİN / DOHA, KATAR
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği turlara katılabilirler. Tur sonrası havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport kontrolleri sonrası Qatar Havayollarının, QR 871 no’lu seferi ile saat 23.15’de Doha’ya hareket. Geceleme uçakta.

19. GÜN DOHA, KATAR / İSTANBUL, TÜRKİYE
Yerel saat ile 05.00’de Doha’ya varış. Burada yapacağımız aktarma sonrası Qatar Havayollarının, QR 239 no’lu seferi ile saat 07.30’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 12.25’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Katar Havayolları ile İstanbul Atatürk Havalimanı –Doha – Tokyo // Şanghay - Doha-İstanbulAtatürk Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçak bileti
* Tokyo’da 1.sınıf otelde, 1 gece konaklama
*Gemide 14 gece tam pansiyon konaklama
* Şanghay’da 1.sınıf otelde, 1 gece konaklama
* Programda belirtilen tüm transferler
*Tecrübeli rehberlik hizmeti (Grup 20 Kişi olduğu takdirde)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz içecekler
* Kişisel harcamalar
* Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek ekstra turlar
* Havalimanı ve Liman vergileri
* Geminin servis personeli bahşişleri
* Vize ücreti.
* Yurtdışı çıkış harcı.

Bu tur için Seyahat Ayrıcalıkları girilmemiştir.

Notlar

*Programda belirtilen saatler Qatar Havayolları ve Princess Cruise şirketlerinden alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten VIP Turizm sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü VIP Turizm programın içeriğini ve hizmet muhtev iyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.
*Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.
*Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir ve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en az bir adet takım elbise, bayanların da en az 1 adet gece elbisesi bulundurmak zorundadırlar.
*Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır. Ancak arzu edenler yemeklerini geminin başka restoranlarında da alma hakkına sahiptirler.
*Özellikle gemi seyahatiniz esnasında sizlere başkalarının telefon ile ulaşması son derece zordur. Geminin uydu sistemi ile görüşmeler sağlanabilir ancak dakikası yaklaşık 17 USD civarındadır.(taxlar dahil).
*Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız harcamalar içindir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için)gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan manyetik kartlar ile yapabileceksiniz. Gemide alışveriş ve casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz.
*Gemiye içki sokmak kesinlikle yasaktır.
*Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından önemlidir.
*Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Onun için gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.
*Geminin uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Dakikası yaklaşık 1,5 USD civarındadır.
*Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da VIP Turizm sorumlu olmayacaktır.
*Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir.
*Vize alımları için en az 15 iş günlük bir süreye ihtiyaç vardır. Lütfen programa katılımınızı buna göre ayarlayınız.
*Dünyada ki kredi krizi ve petrol üretimindeki azalmadan ötürü değişken petrol fiyatları vergilerde artışa neden olmaktadır.Tüm uluslar arası uçuş yapan IATA statüsündeki havayolları ve gemi şirketleri tarafından bu zamlar fuel surcharge adı altında belirtilir.. Günden güne değişen petrol varil fiyatları maalesef siz sayın yolcularımıza zamlı olarak yansıtılmaktadır. Havalimanı vergisi adı altında sizlerden tahsil edilen fuel surcharge adı altındaki fark tamamen havayollarına ödenen net rakamlardan ibarettir. Bu konuda VIP Turizm un herhangi bir kazancı söz konusu değildir. Gemi şirketinin ve Havayolunun biletine gelecek vergi, sigorta vb artışlar aynı oranda misafirlerimize yansıtılacaktır.

Kabin Tipi Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
İç Kabin Kişi Başı 13.10.2018 31.10.2018 3.998 € 2.699 € 0 € 0 € 0 €
Dış Kabin Kişi Başı 13.10.2018 31.10.2018 4.398 € 2.899 € 0 € 0 € 0 €
Balkonlu Kabin Kişi Başı 13.10.2018 31.10.2018 4.798 € 3.099 € 0 € 0 € 0 €